Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ubrania dla kelnerek

Polecane posty

Gość gość

Hej, chciałabym ujednolić strój pracowniczy dla kelnerek, dotychczas przychodziły w białej koszuli i czarnych spodniach/spódnicy, chciałabym jednak żeby były ubrane jednolicie? Jakieś pomysły? No i gdzie strój zrobić kupić takie same ubranka, czy coś z logo i wtedy do Krawcowej? Mowa o ogólnej restauracji, obiady, pizza itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jednolicie z logo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie jednolicie i z logo ;) Może być biała koszulka z kołnierzykiem i do tego spódniczka ponad kolano. Ważne żeby każda była ubrana tak samo i dawaj logo to będzie profesjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mi się właśnie podoba takie ujednolicenie, i podpisuję sie rakami i nogami pod tym co pisze Znowa - z logo jest profesjonalniej. Ale jak to wszystko rozegrać technicznie? Poszukac gdzieś w sklepach ubrań i do krawcowej? Czy gdzie logo wyhaftować, w sensie jak stworzyć naszywkę z moim logo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krawcowa jakby Ci miała uszyć to byś zapłaciła chyba ciężkie pieniądze. Ja robiłam koszulki w studio optimo we wrocku, to tam wybierasz model ubrań i oni potem robią ten haft cały i wyszło fajnie. Zawsze możesz jeszcze wydrukować identyfikatory i przypiąć kelnerkom, ale to już prowizorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez tak mi się wydaje, że krawcowa to odpada, ale ta firma co piszesz też bo nie jestem z Wrocławia. Ale to robiłaś takie zwykłe tiszerty czy co? Bo ja potrzebuje coś eleganckiego no i spódniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie z wrocka, ale znalazła ich w sieci i telefonicznie się dogadywaliśmy. Ja robiłam akurat t-shirty ale w ofercie tam mają przeróżne ubrania, więc i eleganckie znajdziesz. Jeszcze możesz pomyśleć o kupnie koszulek i spódniczek w jakiejś sieciówce, tylko nie masz wtedy tego logo restauracji kurcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krawcowa drogo wyjdzie, bo one to robią ręcznie, przy maszynie, wszystko indywidualnie. Będzie kobieta szyć kilka dni, to i swoją prace wyceni tak żeby jej sie opłacało. Lepiej w takiej firmie jak koperkowa pisze, bo pewnie robią maszynowo, więc o wiele mniej pracy, no i koszty spadają. A logo to nie wiem :( Krawcowa na pewno nie odtworzy, nie wiem jak w firmach to robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można, wszystko można, XXI wiek mamy ;) Krawcowa nie odtworzy logo i nie zrobi haftu, a maszyna bez problemu wszystko dokładnie odzwierciedli. Dlatego pisałam o tym optimo, zresztą ja to robiłam ze dwa lata temu, więc teraz pewnie jeszcze lepsze rzeczy można zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałam mejla do tej optimo z wrocławia, zobaczymy co mi zaproponuja. Potrzebuje jak najszybciej te "mundurki" bo w sierpniu mamy trzy wesela i chce żeby kelnerki dobrze się prezentowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak? Załatwiłaś coś? Jestem ciekawa jak się ta sprawa skończy, będą mundurki, czy nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiłam sobie w tym optimo, będzie koszulka i spódniczka, z haftem tylko góra. Trochę się potargowałam, ale będzie zrobione na poczatek sierpnia, bo to tylko kwestia tego haftu loga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w restauracji kelnerki i kelnerzy mają stroje zaprojektowane i wykonane w pracowni http://www.hero-collection.com.pl/. Są to białe koszule z logo i spodnie w kant dla mężczyzn, a dla kobiet ołówkowe spódnice. Trochę w stylu stewardess. Gościom się to podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro planujesz ujednolicić ubrania dla kelnerek to mogę polecić ci www.embroidery-haft.pl Firma ta zajmuje się robieniem haftów z logotypem firmy. Każdy pracownik będzie miał nazwę firmy na ubraniu. To nie tylko ujednolicenie ubioru ale również reklama biznesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kwestii ujednolicenia strojów pracowniczych dla kelnerek to najlepiej będzie kupić białe koszulki polo na którym naniesiony zostanie logo firmy. Najlepiej by nadruk logo został wykonany poprzez haft. Dobrą firmę, która tym wszystkim zajmuje się jest właśnie tutaj: http://www.craftink.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zachęcam do skorzystania z oferty producenta odzieży damskiej - Monika Fashion Studio - mają fanpage na facebooku jak tak wpiszesz to znajdziesz. Mają świetnej jakości i bardzo ładne damskie koszule w różnych wzorach i kolorach. W hurcie ceny super. Sama zamawiałam do swojej knajpy ;) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do logo, o które pytał autor tematu to polecam wam zgłosić się do firmy www.embroidery-haft.pl Zajmują się projektowaniem i wykonywaniem różnego rodzaju haftów na ubrania. Wykonają dla was hafty z logiem waszej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×