Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość buba84

ubrania dla puszystych

Polecane posty

Gość buba84

witam, mam pytanie czy znacie jakies fajne sklepy z odzieza dla puszystych (rozm 48 lub 50) w Warszawie?Chodzi mi głownie o sukienke, potrzebuje na wesele.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka40
witaj, ja znam tylko takie: C&A, Kapphal lub Marks & Spencer a i jeszcze w Promenadzie Ulla Popken tu link do jej sklepu http://www.ullapopken.pl/ullapopken/uebersicht.up?catid=IeNAWrTb6rv0xi7i6jePKd-142 Może tam znajdziesz coś ciekawego, ja też niedługo będę musiała szukać czegoś na wesele i na samą myśl mi robi się niedobrze, bo wiem że nic ciekawego nie znajdę :( Może ktoś jeszcze zna jakieś fajne sklepy oprócz tych powyżej to niech da znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gilgotka
a czy ktos zna jakaś stronke na której bym mogła kupić fajne dżinsy rozmiar 48-50 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dla osób poszukujących świetnych jeansów dla puszystych polecam sklep internetowy http://www.salonmodyxxl.pl Sklep oferuje tylko dwa typy spodni, ale w 100% zaspokoją one gust każdej kobiety, ponieważ są bardzo wygodne (duży podkrój), a materiał zawiera dużo stretchu. Do wyboru są dwa fasony: spodnie jeansy rurki dla puszystych (bardzo uciągliwe i doskonale przylegają do ciała) spodnie jeansy dla puszystych z prostymi szerszymi nogawkami (również ze stretchem, mają ciekawe "sprane plamy" W ofercie sklepu również inne części garderoby począwszy od legginsów i tunik dla puszystych poprzez bieliznę w dużych rozmiarach (codzienną i zmysłową bieliznę xxxl) aż po dodatki do odzieży (apaszki, szaliki, wisiory) Zatem zajrzyjcie, bo warto www.salonmodyxxl.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam sklep internetowy www.vesto24.pl maja fajne ubrania tzn dobre gatunkowo z Niiemiec i Francji i co wazne duzy wybór rozmiarów od 34 do 58 ( i wieksze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli to jeszcze aktualne to ja zapraszam na ciekawego bloga, który jest tylko o ciuchach w rozmiarze 42 i większych. Cały przekrój, polskie i zagraniczne marki czyli modne krągłości - wszystko w jednym miejscu :) Często aktualizowany. Próba stworzenia porządnej ciuchowej bazy. Okazuje się, że tych marek jest mimo wszystko więcej niż można się spodziewać. szafasizeplus.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla Kobiet poszukujących świetnych sukienek w większych rozmiarach proponuję sklep internetowy danvera.pl :)Sukienki szyją tam na wymiar także wystarczy dobrze zmierzyć się i nie ma obawy że coś nie będzie pasowało , dodatkowo ich modele sukienek tuszują nadmiar ciałka ..no i ceny są powalającą niskie także naprawdę gorąco Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym i wartym polecenia sklepem jest danvera Sama kupuje w nim od dawna i nie zawiodłam się bardzo duży wybór sukienek w większych rozmiarach i szybka dostawa to ich zalety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny sklep internetowy danvera.pl można tam kupić modne sukienki za bardzo małe pieniądze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama nosi trochę większy rozmiar i od dłuższego czasu kupuje ubrania w sklepie Shark w Poznaniu. Mają duży wybór, a ubrania są naprawdę wysokiej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić ,jeśli ktoś szuka, fajny sklep z odwiedza xxl http://www.gaba-fashion.pl/ swego czasu kupowałam u nich parę ciuchów –do tej pory nosze, i jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaBercia
cześć. Ja zasugerowałam się ostatnio radą podaną na http://www.portalpuszystych.pl Szukałam sukienki na ślub i dobrze tam podpowiedzieli, żeby zajrzeć na strony zagranicznych producentów i spróbować osobiście sprowadzić z zagranicy sukienkę ślubną w dużych rozmiarach. Weszłam na stronę www.curvety.com i zamówiłam. Bez problemu pomogli mi (oczywiście trzeba znać angielski). za taką samą sukienkę do ślubu w Poznaniu zapłaciłabym kilka tysięcy, a ja zapłaciłam razem z kosztami wysyłki 1 500 zł. Świetny pomysł !!! Gdyby ktoś potrzebował pomocy, polecam się !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z eleganckich strojow trafilam ostatnio na sklep OnaModa, sukienke do pracy w rozmiarze 46 kupiłam bez problemu :) max mają rozmiar 48 no i jest w czym wybierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie wybawieniem swego czasu było http://gaba-fashion.pl/ , o którym ktos już tam wyzej pisal – naprawde rzeczy dobrej jakosci i wreszcie znalazlam cos eleganckiego w moim rozmiarze, nie musialam się już wstydzić w biurze ze zakladam na siebie tylko to, w co się zmieszcze.. oj, powinno być wiecej takich sklepów, bo płakać się chce jak się wchodzi do tych „standardowych” : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikka1983
W gabie czasem moja koleżanka kupuje, mi też zdarzyło się ze 2 razy u nich być, choć ostatnio bardziej siedzę w vitoriagivani czy jakoś tak, a wkleję adres bo tej nazwy z ręki nie da się napisać: http://sklep.vittoriagiovani.eu/category/sukienki . W każdym razie z ciuchów dla puszystych mają bardzo ładne sukienki - zupełnie nie workowate, ale takie eleganckie, przyjemne dla oka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Największy wybór ubrań oraz dodatków w różnych rozmiarach fasonach i kolorach znajdziesz na stronie: e-import.pl Duży wybór, niskie ceny, dobra jakość czy trzeba bardziej przekonywać? Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przy obecnej wadze i rozmiarówkach w sklepie mam ogromny problem, żeby dostać coś dla siebie. Ostatnio dużo szukam w internecie odzieży dla puszystych i okazuje się, że można coś trafić czesto zamawiam od http://www.gaba-fashion.pl/ maja naprawdę fajne wzory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam jeden, upatrzony od roku, w którym kupuję ubrania XXL. Sklep GABA, mają sprzedaż online wiec dla mnie to duży komfort i oszczednosc czasu. www.sklepgaba.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na allinside.pl również kupić można całą masę ubrań w dużych rozmiarach ;) Są w niskich cenach, a z rozmiarem nie ma problemu nigdy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No na Allinside.pl mają dużo ubrań w większych rozmiarach i nie są to jakieś bezkształtne szmaty tylko fajne modne ciuszki :) Sama jestem trochę większa i tam kupuję. Bardzo fajnie wyglądam w tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście to allinside.pl wygląda bardzo dobrze :D Bardzo fajne rzeczy tam można znaleźć w niskich cenach :D Chyba kupię tam koleżance prezent ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×