Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oto ja ja

ubrania ze 100 bawełny

Polecane posty

Gość oto ja ja

czy bawełniane ubrania szybciej w praniu się skurczą czy rozejdą jeszcze bardziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy od jakosci tej
bawelny dobrej jakosci w zasadzie nie powinna zmieniac wymiaru (chyba ze 3%-tak podaja na metkach ale ja tego nie zauwazylam) natomiast ze zlej jakosci moga sie np rozciagnac na dole i skurczyc na gorze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto ja ja
bo mam problem i nie wiem, jakie zamowic spodnie, bo wlasciwie mam rozmiar pomiedzy. do wiekszych musze miec pasek, wiec wole mniejsze, ale mama mnie straszy, ze mniejsze moga sie skurczyc i beda za krotkie, a to 100% bawełny, więc sama już nie wiem, a firma Quelle. moze ktos doradzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy od jakosci tej
a jaka to tkanina? bo np jeans podczas chodzenia sie rozciaga i zawsze trzeba sobie minimalnie mniejsze spodnie kupic (bez streczu oczywiscie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto ja ja
czyli chyba lepiej mniejsze, dziekuje za podpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy od jakosci tej
jesli to jest tkanina to lepiej ciut mniejsze a jesli dzianina to ciut wieksze:) mam nadzieje ze pomoglam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EXTRAPOTRAWA
Moje ubrania z bawełny i się rozchodzą. Jednak pozwalają dupie i pipuszce oddychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli wniosek z tego
że jak z bawełny lepiej kupować ciut mniejsze niż ciut większe, jeśli jest wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak kupisz tania to sie ponaciaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo porządne jakościowo koszulki bawełniane sie nie rozejdą ani nie skurczą. I się nie mechacą. Takie dobrej jakości mozna kupić w Bushmanie chociażby www.pl.bushmanwear.com/ Kolor też nie schodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma produktów wykonanych ze 100% bawełny ponieważ po praniu będą się one rozciągać i skręcać. Aktualne dyrektywy pozwalają pisać producentom odzieży, że produkt został wykonany w 100% z bawełny jeśli skład tego surowca przekracza 95% (czy coś takiego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kilku lat kupuję dla siebie i dla męża bawełniane t- shirty i koszule w tatuum , są bardzo dobrej jakości. Nawet po wielkrotnym praniu nie zmieniają fasonu , szwy są na swoim miejscu , nie kurczą się ,ani nie rozciągają , kolory nie blakną. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że są ubrania ze 100% bawełny i nie zgodzę się że producenci nie wypisują tego co trzeba. Teraz masz takie technologie produkcji tkanin że byś sie zdziwiła. I bawełna wcale sie nie skręca ani nie rozciąga, jak jest to porządna bawełna. W Bushmanie jak gdzies jest dodatek innego materiału to to piszą np 95% bawełna 5% elastan - zobacz sobie na ich produktach http://pl.bushmanwear.com/kobiety/koszulki-i-topy/t-shirt-bushman-ottawa.html a na innych pisze że 100% naturalna bawełna i to jest bawełna http://pl.bushmanwear.com/kobiety/koszulki-i-topy/t-shirt-diane-2961.html ja jestem alergiczką i sztuczne domieszki od razu wyczuwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika Goetz
Ubrania z dobrej jakościowo bawełny nie powinny się skurczyć ani rozciągnąć. Mam sprawdzony sklep, gdzie kupuje ekologiczne rzeczy http://www.fairfashionstore.com/ Kupuje tam od roku i po praniu nic się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ubrania szyję na zamówienie sama, material zamawiam od polskiej firmy mentis.pl i jestem bardzo zadowolona. Cena jest przyzwoita, a jakość bardzo wysoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może uszyj sobie sama? Ja zapisałam się na kurs szycia i teraz dużo ubrań szyję sobie sama. Jeśli szukasz sklepu, to bawełnę zamawiam na mantis.pl i mają materiał bardzo dobrej jakości w przystępnej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*sprawdziałam, jednak mantisek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyylkaka
a ja kupuję od 2 lat na www.shopsisters.eu - tam mają 100% bawełnę - wszystko produkcji Polskiej i nie miałam nigdy problemu cy to czarny kolor czy biały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan

Jeśli chodzi o bawełnę to polecam świetne torby na zakupy 😉 , idealne pod nadruk - www.miropak.pl . Dbajmy o środowisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZKA

Ja kupuje wyłącznie bawełnę ze względu na jej oddychanie i kontakt ze skórą i nie wyobrażam sobie, że chodzę w innych ubraniach. Takie fajne bawełniane ubrania to najczęściej w Carry znajduję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZKA

 

Ja kupuje wyłącznie bawełnę ze względu na jej oddychanie i kontakt ze skórą i nie wyobrażam sobie, że chodzę w innych ubraniach. Takie fajne bawełniane ubrania to najczęściej w Carry znajduję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga Kalisz

podobne jak "Maryyylkaka" polecam www.shopsisters.eu - 100% przyjemna i bardzo trwała bawełna i co dla mnie również jest ważne, szyją w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×