Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ubranie do teatru

Polecane posty

Gość gość

W sobotę idę z narzeczonym do teatru a kompletnie nie wiem jak się ubrać, żeby nie wyglądać głupio i dobrze się czuć ... Elegancko czy może luźno ? Jak Wy ubieracie się do teatru ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do teatru polecam klasykę - bez fantazji i nadmiernego pokazywania ciała - elegancko gustownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różnie ubieram się do teatru , w zależności jaki to teatr i jaka sztuka. Najczęściej materiałowe czarne spodnie lub czarne jeansy z elegancką bluzką i marynarką lub żakietem pudełko bez zapięcia , czasem te same spodnie z elegancką tuniką , czasem sukienka , w wersji bardziej eleganckiej welurowa i marynarka, bardziej na luzie dzianinowa z oryginalną biżuterią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodze najczęściej w czarnych spodniach i marynarce, do tego buty na obcasach. Sukienka tez bedzie dobra, albo spódniczka i elegancka bluzka. Nie musi byc BARDZO elegancko, ale dżinsy lepiej sobie darowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emirrell
Na pewno powinnaś ubrać się elegancko. Możesz nałożyć jakiś t-shirt i do tego marynarkę, wtedy może będziesz się czuła swobodniej. Ale pamiętaj, że dżinsy i adidasy to niezbyt dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję wszystkie podpowiedzi wezmę pod uwagę ale chyba ubiore mała czarną i marynarkę .. A partner jak myślicie w co się ma ubrać ? Musi być garnitur ? Czy wystarczą eleganckie czarne spodnie i koszula ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłąm w zesżły weekend w teatrze i ubrałam klasyczną sukienkę z allinside.pl, na to marynarka, buty takie w jakich smigam codziennie. Partner koszula, krawat, marynarka i jeansy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlondyneczkaM
Pół na pół. Elegancko i luzno. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam wieczorową suknię z allinside.pl. Jest świetna. Bardzo dobrze wykonana, ładnie skrojona, miły materiał. Poza tym była bardzo tania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ty będziesz w małej czarnej i marynarce to partner powinien wyglądać równie elegancko , garnitur z jednobarwną koszulą albo klasyczny zestaw , który sprawdza się w każdej sytuacji szare spodnie , granatowa lub grafitowa marynarka i biała koszula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koszulę można zastąpić cienkim golfem , bardzo trendy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniecznie elegancko. Najlepiej buty na obcasie, niekoniecznie spódnica czy sukienka mogą być eleganckie spodnie. Na górze możesz sobie pozwolić na odrobinę ekstrawagancji aby nadać smaku twojego image, mogłaby być delikatna bluzką z gustowną biżuterią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chenghydeso1987ioepv
Koniecznie elegancko. Najlepiej buty na obcasie, niekoniecznie spódnica czy sukienka mogą być eleganckie spodnie. Na górze możesz sobie pozwolić na odrobinę ekstrawagancji aby nadać smaku twojego image, mogłaby być delikatna bluzką z gustowną biżuterią. Jasne http://shorturl.stevenfedor.com/d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieogryzek
Klasyka.Stonowane kolory.Elegancki damska marynarka plus spodnie,sukienka w koalnko lub długa.BNo chyba że to teatr eksperymentalnyt,wtedy nacisk na dress code mniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do teatru przyda się też coś eleganckiego na przejazd do teatru. Ja uwielbiam ubierać się elegancko. Ostatnio kupiłam fajne futerko oczywiście sztuczne i znalazłam super komplet https://kamea.pl/greta,3,4835,4341 - bardzo mi pasuję do mojego płaszczyka futerkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×