Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trudna decyzja

w Czym do Szloły

Polecane posty

Gość trudna decyzja

nie wiem w co sie ubrac jutro do szkoły doradzcie mi!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudna decyzja
jast tu kto?????????????????uuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudna decyzja
o boże jakie drętwe forum!!!!!!!!!!!błe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez obrazy ale co to za glupie pytanie?? skad kto wie co ty masz w szafie DZIECINO........!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WYCIAG KILKA RZECZY, PRZYMIERZ , OGLADNIJ SIE W LUSTRZE I SAMA PODEJMIJ DECYZJE A JAK JUZ MASZ TAKI DYLEMAT TO ZAPYTAJ MAMUSI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to znaczy.....
"WYCIAG KILKA RZECZY" ????? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psip
Myślę, że najlepiej Twoją osobowość odzwierciedli dres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do psip... zgadzam sie w 100% .. najlepiej rozowy ... do jutra zdarzysz jeszcze wlosy na blod zrobic a przed wyjsciem pachnij kilo tapety, oczy kredka czarna taka centymetrowa i juz LUXXX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudna decyzja
nie oceniajcie mnie nie jestem pustą dziecinką myśle poprostu że wygląd zewnętrzny jast równie ważny jak piękno wewnętrzne czy zawsze musi być połączenie mądra-brzydka, głupia-ładna. Uważam że jeśl ktoś jest piękny wewnętrznie powinien być też ładny na zewnątrz, a jeśli chodzi o to że sie mnie tu obrażo to prosiłabym o to by mnie nie oceniać bo kto nie chce wyglądać ładnie i atrakcyjnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wytrzymam zaraz
trudna decyzja-- osz kurwa... jak bym ja miala takie trudne decyzje..:O:O dretwe forum??? TO JEST FORUM A NIE KĄCIK PORAD "W CO SIE UBRAC DO SZKOLY"!! PIERWSZY RAZ DO SZKOLY IDZIESZ CZY JAKI CHUJ!!!!!:o:o:o:o:o:o NIE ZASMIECAJ FORUM SWOIMI BEZNADZIEJNYMI PROBLEMAMI!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"nie jestem pustą dziecinką myśle poprostu że wygląd zewnętrzny jast równie ważny jak piękno wewnętrzne\" \"Uważam że jeśl ktoś jest piękny wewnętrznie powinien być też ładny na zewnątrz\" WZRUSZYLA MNIE TWOJA HISTORIA :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudna decyzja
wiecie co już dzięki za wasze rady poradziłam sobie sama. Dziękuje za życzliwość i nieżyczliwość jeśli była szczera także , co zaś sie tyczy mojej pustości pozostawcie tą ocenę tym którzy znają mnie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilinoyik
okrutne to forum:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilinoyik
Chociaż pytanie rzeczywiście głupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudna decyzja
do noe wytrzymam zaraz spójrz na opis tego forum a wtedt nie powinieneś mnie osądzać o zaśmiecanie forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruszek chlebka
jakby byly mundurki w szkołach to astolatki miałyby kłopot z głowy czy załozyc dzisny biodrówki i wyciągnąc na nie brzuch czy załozyc bojówki .:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aj em de czołzen łan
Autorko skoro jestes tak samo ładna zewnętrznie jak piekno twojego wnętrza (sądząc po wypowiedziach),to żaden strój Ci nie pomoże :( Jak chcesz porady to zrób zdjęcia wszystkich swoich ubrań,zamieść je na forum to Ci doradze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudna decyzja
Wiecie co oceniać łatwo ale może zacznijcie od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aj em de czołzen łan
a czego się dziewczyno spodziewałaś??Nikt nie pisał to od razu walnęłaś tekst,że forum jest drętwe.Potem stwierdzenie "dziękuje za rady,poradziłam sobie sama",a co?możemy ci podac linki jakichś stronek z fotkami itd,powiedzieć co nam się podoba,ale do diaska masz WSZYSTKIE ubrania ze WSZYSTKICH sklepów??Poza tym nie wiemy jaki masz styl,co jest dopuszczalne w Twojej szkole,LECZ SIĘ dziewczyno :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jaaa...juz samo to pytanie kwalifikuje Cię do typu tych dziewczyn, do których zarzekasz się, że nie należysz :P Ile Ty lat masz, 15 ???? MNIEJ ??? moze jeszcze Ci doradzimy co masz na obiad zjeść ? Posumowując, zdaje się, że jesteś potwierdzeniem teorii o połączeniu głupiego z ładnym :P ( cóż, jakaś sprawiedliwość musi być :D) . Chociaż kto wie, może brzydka jesteś... ( ale mądrości Bozia Ci napewno poskąpiła :P) P.S hej, aj em de czołzen łan :D znowu na jednym topicu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aj em de czołzen łan
Cześć Femme!Zaraz znowu pewnie topic skasują....ehhh Brednia,Tyka,Isabelle gdzie jesteście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isabelle06
Isabelle sie melduje:) podpisuje sie pod tym co wyzej Niestety nie mozemy Ci doradzic bo za malo napisalas, nie wiemy jaki masz styl,na ile sobie mozna pozwolic w twojej szkole no i jaka jest pogoda w twoim miescie... Jak nie wiesz w co sie ubrac to zaloz to samo co wczoraj(chociaz nie jest to najlepsze rozwiazanie),albo tydzien temu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Isabelle :D Ja tez jutro idę do szkoły....hmmm....może doradzisz mi co mam ubrać???chyba wybiorę dżinsy,biały żakiet i torbę typu worek-oczywiście białą buahahahahahahaha>a dziś koniecznie solarium musze odwiedzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isabelle06
zdecydowanie nie wychodz z domu bez bialej torby typu worek:) PS jutro wybieram sie na Twoja uczelnie,wiec byc moze sie spotkamy:) PS 2. gdzie Twoja siostra??od 2 dni nie daje znaku zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×