Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ASOS

Wiecie co to za ciuchy są w ASOS?

Polecane posty

Gość ASOS

Wiecie że ciuchy z ASOS nie różnią się od tych z Atmosphere? hehe a wszyscy się dali nabrać że to drugie D&G :D :D :D :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fordfivehundred
nie wiedzieliśmy o tym, cholera :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASOS
Ta a jakoś wszyscy się na nie rzucili jak psy na świeże mięso :p na all. schodzą po kosmicznych cenach hehe tak jak to badziewne Atmosphere :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camerun
cholera. i co my teraz zrobimy? dobrze, że nas poinformowano na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopae
no i jak ja się teraz w domu pokażę? ale się dałam zrobić... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolkowy zawrot glowy
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adiaree
dobrze, że są jeszcze tacy ludzie, jak ASOS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASOS
Ta tu się śmiejecie a pewnie większość z was chorowała na nie, stwiedziłam że w końcu to napisze bo nie mogę zdzierżyć że wchodzę na All. a tam takie coś http://allegro.pl/asos-kobieca-r-36-8uk-podwoja-sukienka-lato-2011-i1497971462.html http://allegro.pl/lipsy-dla-asos-34-36-pudorwy-roz-kamienie-uk8-i1535072729.html za tyle pieniędzy. ( i nie chodzi mi że to dużo za sukienkę, tylko dużo za szmatę ) :gdyby wszyscy o tym wiedzieli to nie byłoby tylu licytujących.: http://allegro.pl/wyprzedaz-sukienka-firmy-asos-38-z-polski-i1536156965.html no nie rozumiem tego fenomenu , tak samo Primark, no wytłumaczcie mi to , bo chyba za głupia jestem. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxsdfghjkl
jak mieszkałam w uk to czesto zamawiałam w Asos.Niektóre rzeczy były bardzo ładnie wykonane ale tylko z Outlet.Zdarzyło mi sie kupić cosik z normalnego sklepu Asos ale materiał i wykonanie było badziewne.Ciuchy nie są drogie bo na wyprzedażach bluzke można kupic juz za 8 pf czyli ok 40 zł!!! a ludzie wrzucający ciuchy na all za TAKĄ kase są nienormalni.Choć z drugiej strony ludzie kupujący je za 200 zł szmatę co można dostac za 50 zł to też śmiech na sali:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w asos ........
sa też kiecki za 60 pf i moze dlatego ludzie wystawiaja je na all po oryginalnej cenie,choc w wyprzedaży kosztują 20 pf.Jakość tez jest różna.Kupiłam jeggingsy w uk i były super ale już płaszczyk był jakościowo kiepski.Acha i kupiłam podkoszulki z asos a la FCUK dla męza i nadawały sie na szmaty do podłogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie zastanawiałam co to za ciuchy że są takie drogie,sukienki po 400 ł i myślałam,że to musi byc jakaś porządna firma.Ludzie którzy handlują tymi ciuchami i sławnymi Atmosphere musza robic niezłą kasę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w asos.............
macie różne ceny są i takie ciuchy(Outlet)gdzie ciuchy kosztują i po 460 funtów.Cały pic polega na tym by wiedziec na allegro po ile jest dana sukienka w Asos.Czasem ludzie kupuuja po przecenie w asos za np 12 funtow a sprzedaja za 200-300zl:P Outletu nikt nie sprzedaje na all bo ludzi niebyloby stac na ciuch z all po 2,5 tysiaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w asos.............
zreszta same zobaczcie na ich stronce www.asos.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupynazlecenie
jeżeli chciałybyscie zamóić coś z asos.com a nie wiecie jak, można to zrobić przez stronę www.zakupynazlecenie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beeee
ty jestes debil istne bebil i wiem ze nie sa to cuchy z primaka bo ja tu pracuje gupia idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się masz czym chwalić, miejscem pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty jestes debil istne bebil i wiem ze nie sa to cuchy z primaka bo ja tu pracuje gupia idiotko A to w jakim języku? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nigdy nie mogę znaleźć ubrań w moim rozmiarze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×