Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wiosenna kurtka na wysoką osobę

Polecane posty

Gość gość

Zrobiłam wczoraj nalot po sklepach i kurcze jestem podłamana,nie mogę kupić sobie kurtki na wiosnę,szukam jakiegos klasycznego kroju,wszystko jest szyte chyba na osoby ze wzrostem 165.Mam 177,jestem szczupłą osobą ,mam 33lata,kiedyś udawało mi się coś znależc w New Yorkerze ale ostatnio widzę,że bardziej nastolatki się tam ubiorą ,niż ja.Nie szukam kurtki parki,tylko takiej bym mogła załozyć do fajnej spodnicy,jeansow ale ,zebym nie wyglądała ubrana jak po młodszej siostrze.Polećcie coś,może są tu osoby,kore mają podobny problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu raczej płaszcz by się nadał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam płaszcz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurteczka moze pikowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zajrzyj do s.Oliver i Esprit :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stylo33
Wydaje mi się, że płaszczyk jest bardziej elegancki niż kurtka. Jakiś czas temu kupiłam taki płaszczyk jest świetny, bardzo dobra jakość. https://www.lejdi-sklep.pl/p6162,welniany-kaszmirowy-plaszcz.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba lepsza dłuższa kurtka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawendowaa
Jak chce się coś fajnego kupić, to naprawdę trzeba się naszukać. Albo brak rozmiaru, albo kolor nie ten lub całkiem nic do gustu nie przypadnie. Chyba każda kobieta tak ma z zakupami. Szybciej można coś w internecie wyszukać. Może zobacz do http://www.afunguard.com/pol_m_Kurtki-Plaszcze-194.html Oryginalne, ciekawe i dobrze wykonane kurki. Najbardziej podoba mi się ta popielata, asymetryczna. Ale w sumie wszystkie są super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PRZESTAŃ ŚMIECIĆ TANDETNĄ STRONĄ DLA PLEBSU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×