Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

netefilka

wklejajcie jakieś fotki z kostiumami kąpielowymi

Polecane posty

Gość heeeeeeeeeeeeeeeeh
wg mnie to bez sensu miec stroj z usztywnianym stanikiem, przeciez bedzie widac ze to push up, jak sie ma male piersi to i tak nic to nie da... a i nie wiadomo co z takim w wodzie sie bedzie dzialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te fajne
ej wklejajcie więcej fotek, te są fajne!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do heeeeeeeeeeeeeeh, a jak ktoś ma dużżżżżżżżży biust to co am założyć? bo ja jakoś sobie nie wyobrażam rozmiaru D bez usztywnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co zakładać z usztywnieniem skoro cycki D tego nie potrzebują? przecież sobie tylko powiększysz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
nie wyobrazam sobie siebie w czyms takim w wodzie :D na plazy w sumie tez nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winter sensation
push upy maja to do siebie ze przewaznie wkladki mozna wyciagnac ..zapewniam ci ze duzo daje...i duzo powieksza..ja sie w takim najlepiej czuje..a stac ,moze sie z nim to samo co z nie wypelnianym.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bamboleoo
A COŚ DLA MAŁYCH PIERSIĄTEK :D :D :D ??? Ja też jestem za push up'em. Kupiłam kiedys taki panterkowy z tójkątnymi miseczkami - usztywnianymi miękką gąbeczką (może ma ze 2 mm) ciężko mi teraz znaleźć tego typu strój a przynajmniej w dobrej cenie (do 50zł) Też wertuje allegro ale tak bez przymierzenia ciężko wybrać... szczególnie jak zależy na powiększeniu mojego "A" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widać że ten ostatni
to sama sprzedajesz, bo strasznie do kitu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli któraś z Pań chce opalić jeszcze więcej :) Zapraszam na http://www.handmade.aneko.pl/bikini.html Mikro , Mini i Full Bikini (stringi, paseczki, półfigi i figi) Wszystko ręcznie dziergane ze 100% bawełny lub poliestru. A jak widać na załączonych fotkach prezentuje się EXTRA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneko pozwol ze zapytam o cos niezwiazanego z tematem. Ile kosztuja u Ciebie kolczyki. Masz gdzies wystawione aukcje gdzie mozna je dokladnie obejrzec i gdzie sa ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×