Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie galeriom

Zakup sukienki na wesele kraków

Polecane posty

Gość nie galeriom

Gdzie można kupić sukienkę w Krakowie na wesele? Chodzi mi żeby było w miarę tanio i dość duży wybór. Galerie odpadają bo tam nic nie ma, a ceny są kosmiczne. Dziewczyny pomóżcie. Acha, dodam że chodzi o rozmiary 34-36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cleo milk
zobacz na ul siennej, idac w strone rynku po lewej stronie taki sklepij z sukienkami, ceny powinny byc do 200 zl z tego co pamietam, ale nie jstem pewna, na ul dlugiej tez moze cos znajdziesz, polecam tez click, maja wyprzedaże, nie wiem o jaki typ sukienki ci chodzi ale dzis widzialam tam 3 takie nadakace sie na wesele i kosztowaly ponizej 100 zl mnustwo jest takich kiecek tez na tandecie i na tomeksie w hucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się podobają ubrania w Szafa Lilly. Jak mam trochę więcej wolnych środków, czyli najczęściej to wypada pierwszego dnia po wypłacie to wpadam do nich na Długą. Kobieta która sprzedaje jest sympatyczna, zawsze doradzi, pomoże, ale też nie jest jakaś natarczywa z tą całą pomocą i doradztwem. Poza tym można sobie ich rzeczy przejrzeć zdalnie przez fejsa – www.web.facebook.com/szafalilly/?_rdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobają mi się rzeczy jakie sprzedają w butiku Szafa Lilly na Długiej w Krakowie. Najbardziej to chyba moje serce podbiły ich szale kaszmirowe – cudownie miękkie, cieplutkie to dzięki nim przetrwałam te mrozy po minus 20 stopni co były. Teraz to już bardziej mają ofertę wiosenną na stanie, dokładnie rzeczy można obejrzeć na ich FB – www.web.facebook.com/szafalilly/?_rdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre mam doświadczenia z ubraniami jakie kupowałam w Szafa Lilly (prowadzą swój fb – www.web.facebook.com/szafalilly/?_rdr ). Nie niszczeją z czasem. Widzę to zwłaszcza po kardiganie. Jednak wysokogatunkowy materiał robi swoje i nawet po kilku praniach sweter jest w zasadzie tak samo miękki jak wtedy gdy go u nich kupowałam na Długiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×