Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bercisia

Zielony garnitur co do...

Polecane posty

Gość bercisia

Witam.Kupiłam sobie jaśniutki zielony zestaw.Spodnie i marynarka pod spód bluzeczka jasna.Jaki kolor butów i torebki jest wskazany do tego zestawu? (póki co mam tylko czarne buty :()Mam być chrzestną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no napewno nie czarne...mogą być białe, beżowe, zielone.. wszysko zależy od tego jak połączysz. z ziwlonym można całkiem ciekawe zestawy tworzyć. a! i jeszcze ważne jest z jakiego materiału jest ten komplet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bercisia
To jest bardzo zwiewny delikatny i lekki komplecik.Na metke nie spojrze z jakiego materiału bo został do poprawek.Myślałam o bialej torebce i białych butach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIP
Biale dodatki?:O Raczej brazowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bercisia
Brązowy nie za ciężki? to jest jasniutki wiosenny zieleń.Bialego nieznosze ale coś dobrać musze.Jutro mam kupić i teraz to już wogóle nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weew
Ale jasny braz, bez tez. Nie piszemy przeciez o ciemny, czekoladowym brazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weew
Biale dodatki do zielonego ubrania sa dla mne obciachowe, sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g_b
byle nie białe... moze braz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bercisia
No oberwało mi sie troche...W końcu jestem tu po porade i jak widać na szczęście dla mnie.To polecacie coś koło brązu buty i torebka i coś na szyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bercisia
Zapomniałam dodać ...no właśnie taka stara to chyba nie jestem (30?)stąd dobrany taki odważny kolor kostiumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bercisia
No własnie dzisiaj zaczęłam żałować że zielony ale co tam...Ciebie blahahahhaha o porade raczej nie prosze bo Twój sposób wyrażania sie razi mnie naprawde.Słucham tylko konkretnych podpowiedzi i na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm___
zielony, jakoś mi się nie widzi, ale zdarzaja sie ładne odcienie więc może nie wygląda tak najgorzej :) białe dodatki moim zdaniem odpadają, będziesz wyglądała .. jakby się tu ładnie wyrazić ;) niemodnie :P czarny oczywiście też się nie nadaje. Musiałabym to zobaczyć, ale wydaje mi się że beż lub ecri powinny pasować ,ale to już Ty sama zdecydujesz :) Najlepiej poradź się koleżanki,siostry czy kogoś takiego :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bercisia
No własnie nie mam kogo sie poradzić i jestem wściekła na cały świat:( Zielen brzmi okropnie ale to jaśniutki odcien nawet nie mam jak przykładu podac ale ładny i teraz podstawa te cholerne dodatki a takie ważne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm___
a mówią że czerń pasuje do wszystkiego ;) no i nie wierzę że nie masz się kogo poradzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bercisia
Jakbym miała to nie pytałabym tutaj uwierz mi...w moim zasięgu jest tylko facet...tak po prostu wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weew
Hmmm to moze znajdz w necie taki kolor jak Twoj kostium i zestaw z jakimis przykladowymi butami z allegro czy z baty, powiemy jak i co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm___
oczywiście że czasem facet potrafi doradzić i obiektywnie ocenić, ale dużo jest takich którzy spojrzą i powiedzą - 'może być' bez zastanowienia lub powiedzą - Tobie we wszstkim ładnie itd :) co do meżczyzn to w moim przypadku moge liczyć zawsze na obiektywną opinię mojego brata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bercisia
No własnie szukałam jakiegoś przykładu.Może to http://my.aukcje24.pl/accdb/viewItem.asp?IDI=23067156&ListingType=5&ListingSort=1&PageNum=1&Catg=20697 Trudno mi określić bo nie mam jej przed oczami :) ale zbliżony, raczej kolor jak ten żakiet (mój chyba jest mniej jaskrawy ale coś koło tego) Facet mój doradcą ? :) Lepiej nie naprawde bo wtedy poszłabym naprawde w białych butach :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm___
kolorek musi być śliczny, jeśli jest b.podobny do tego , uwielbiam takie odcienie zieleni :) myślę, że do takiego kolorku super będzie wyglądał brąz bo to teraz modne połączenia :) no i ładny kontrast będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdę mówiąc cały zestaw od stóp do głów zielony to raczej bardzo ryzykowne przedsięwzięcie.Łatwo tu o po prostu prowincjonalność. Białe dodatki zupełnie odpadają za względu na w/w.Ja proponowałabym jeśli już ma tak być dodatki w kolorze jasny beż,żeby całość była utrzymana w takich harmonijnych pastelach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagmarka
ja bym sie zdecydowała na odcienie brązu (co do dotatków) biała toreba i buty to takie wieśniackie .... sorry :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bernadka
ubierz buty czerwone bedziesz wyglądać super.A tak wogóle to zielony kostium Bosz..masz gust jak cholira. Mogłas sobie kupic cos bezowego albo jakis lniany kompecik teraz jest tego wszyskiego..kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm.bezowe,brazowe dodatki ok...... ale nie zapominajcie,ze bialy jest w tym sezonie MEGA MODNY! dzis kobieta ubrana \"od stop do glow\" w biel(wraz z butami)to na pewno nie obciach:) a ze dla wiekszosci biale buty+biala torebka=stara baba to juz inna sprawa;) mimo wszytsko ja jestem za bezem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezowe buty lub buty w kolorze toffi lub mlecznej czekolady. Seledynowy szalik z cienkiego jedwabiu. Malutka srebrna broszka na kolnierz. Nieduza torebka. I bedziesz wygladala slicznie, badz pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadnego białego ani czarnego!! Teraz są modne złote butki, Kawa zmlekiem może byc, brązowe, łososiowe, ciemny granat.. Do tego apaszka w podobnym kolorze... Torebka koniecznie pod kolor butów!! pozdrawiam. PS:szkoda ze nie mas zdjecia tych ciuszków, byłoby łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×