Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marzenka546

Złote Wyprzedaże

Polecane posty

Gość marzenka546

hej, jestem ciekawa, czy któraś z Was kupiła coś sobie w Złotych Wyprzedażach? Jakie macie opinie nt. kupowania tam ciuchów i dodatków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupowałam ostatnio torebkę dla mamy na dzień matki. Wcześniej też kupowałam buty i było wszystko okej. Kontakt dobry, wysyłka terminowo no i co najważniejsze - nie ma obaw o to, że rzeczy są nieoryginalne :P także ja polecam bardzo - myślę, że warto sobie trochę kasy zaoszczędzić na takich zakupach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlondiWondi
Ja w zeszłym roku jakoś na koniec lata kupiłam kaloszki Wedgewelly. To były moje pierwsze zakupy i trochę się obawiałam, tym bardziej, że sklep Złote wyprzedaże nie opcji zamawiania za pobraniem. buciki dostałam tak jak było w regulaminie, czyli po jakiś 4 tygodniach. Sklep informuje o każdym stopniu przez jakie przechodzi zamówieni, tj. pieniądze, zaksięgowane, towar wysłany, itp. kaloszki przyszły kurierem, bardzo dobrze zapakowane, idealnie nowe, nawet nie przymierzane. wszystko było zgodne z opisem. od tamtej pory parę razy zamawiałam rzeczy, które mnie interesowały. Ceny są bardzo konkurencyjne, za towar wraz z przesyłką płace o połowę mniej, niż w tradycyjnym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja ostatnio kupilem zegarek Casio, 60% i faktycznie prownywalem na allegro, bylo o polowe taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokfiatuszek
Hmm czy zlotewyprzedaze.pl działają podobnie jak grupon? Czemu nie mogę zobaczyć ofert?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpadam często na stronkę Złotych Wyprzedaży, badzo dobrze pokazany jest produkt, widzę co kupuję. Torebka jaką znalałam, b. szybko została dostarczona, a co najważniejsze nawet lepiej się prezentuje niż na zdjeciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oprócz ciuchów są też inne kluby zakupowe. Ostatnio dotarłam na cuanto.pl jak szukałam jakieś oryginalnej biżuterii. Mają fajny newsletter, nawet jak nic nie kupuję, to fajnie pooglądać nowe propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona85
Ja ostatnio czesto korzystam ze zlotych wyprzedazy, ostatnio kupilam chlopakowi tam fajna koszulke polo na imieniny, ceny bez porowania jak w firmowych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wlasnie zamowilam spodnie Crocs 70% zniżki darmowa wysyłka. Czekam na paczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szamankaaa
Moze ktos mi podac linka do tych spodni crocs na zlotych wyprzedazach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całkiem fajna strona, odkąd dowiedziałam się o istnieniu Zlotych Wyprzedażu lubie tu wpadać. Teraz właśnie czekam na Zestaw 3 walizek Lollipops, są po prostu piękne i za połowę ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia8787
A czy na tych zlotych wyprzedazach, wszystkie produkty sa orginalne? Ceny sa niskie dlatego mnie to zastanawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Zlotych Wyprzedażach mam zamiar znależć okazję cenowa na jakiś fajny wypad wekedowy z moim chlopakiem, zastanawiamy się tylko, czy nad morze, czy w góry... Lubię mieć taki duży wybór podany w tak fajny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia.em
Niestety, kiedy przyjrzałam się bliżej cenom niektórych rzeczy, to okazywało się zazwyczaj, że te 50-70% obniżki to zwyczajna ściema. Nie znoszę, kiedy się mnie oszukuje, dlatego już dawno zrezygnowałam z subskrypcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to jest z tymi obniżkami, czy rzeczywiście są to rzeczy autentyczne i tzw końcowki serii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za uspokojenie, to zacznę spokojnie kupować w Złotych Wyprzedażach, bo naprawdę podoba mi się taka forma kopowania, a szczególnie to, że za normalne sumy mogę sobie pozwolic na trochę luksusu :} Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arleta9001
Ja kupuje poprzez zlotewyprzedaze.pl i nie mam im nic absolutnie do zarzucenia. Transakcje są regulaminowe, wzorowe. Kontakt bardzo dobry, towar oryginalny i ceny.... ceny super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę na Zlotych super oferty hotelowe, mam ochotę na taki week w górach... jak to funkcjonuje, czy ktoś już wyjeżdzał w ten sposób i było wszystko OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lideczkaaa
Mialam okazje trzy razy robic zakupy na zlotych, zawsze bylo wszystko ok, polecam z czystym sumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyjazdy przez zlote wyprzedaze sa ok, rezerwujesz u nich na stronie, wybieraszmiejsce, termin, w niekotrych ofertach mozna wybrac sobie czy placisz od razu calosc, czy tylko czesc teraz a reszte na miejscu, czy calosc na miejscu (u mnie tak bylo, nie wiem jak reszta) i tyle. bylismy z zona zadowoleni, wszystko bylo wporzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martaaa744
dzisiaj dotarła do mnie sukienka, którą zamówiłam właśnie na złotych wyprzedażach. Zaskoczenie, bo spodziewałam się jej za tydzień, a przyszła już dziś :) po długich oględzinach, stwierdzam, że sukienka jest dokładnie taka sama jak na zdjęciu, rozmiar odpowiedni, brak jakichkolwiek uszkodzeń, zaciągnięć - wszystko ok. i co najważniejsze ORYGINALNA. przyjaciółka oszaleje z zazdrości, hihihi! przymierzałam i dobrze leży. :) czyli wychodzi na to, że te złote wyprzedaże serio są w porządku. teraz już chyba zawsze tam będę ciuchy kupować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andziaczka
Ja kupuje na zlotewyprzedaze.pl najczesciej bizuterie. Zawsze jest pięknie opakowania, zabezpieczona. Jest na pewno oryginalna. Wychodzi duzo taniej niz w sklepie stacjonarnym, np. zegarki czy Pandora tylko na Złotych Wyprzedażach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że autoreklama kwitnie. Tylko ślepy tego nie zauważy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak chyba coś nie dobrze ze złotymi wyprzedażami :). Po za tym co to znaczy oryginalna?, każdy producent, szwalnia szyje własne oryginalne produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mam watpliwości i często zaglądam na Złote Wyprzedaze, ponieważ mało jest tak ogromnych obniżek cen na markowe rzeczy. Lubię coś ciekawego upolować. Zapisałam się na newsletera i mam wszystko podane na talerzyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaola87690
ja mam zamówionego newslettera złotych wyprzedaży i polecam tę formę - wiecie wtedy na bieżąco o każdej promocji i żadna Wam nie umknie. No i nie musicie czekać na przeceny, tak jak w zwykłych sklepach i sieciówkach, rabaty macie na okrągło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×