Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bzium

znak zodiaku a ulubine kolory ubrań...

Polecane posty

Tak, tak... Kolejny durnowaty temat. ;) A jednak... Podobno ludzie spod konkretnych znaków preferują konkretne kolory; chciałam sprawdzić jak jest w rzeczywistości. U mnie sprawdza się średnio. Jestm zodiakalnym skorpionem, więc powinnam ubóstwiać czerń i czerwień a nie do końca tak jest. Czarnych rzeczy mam faktycznie sporo (głównie wszczelkiego rodzaju ubrania \"na górę\") ale w czerwonych czuję się fatalnie.. W mojej szafie jest pełno kolorowych ciuszków- zielone, żółte, pomarańcowe, coś różowego, dużo brązów (i nie chodzi o modę...) Z kolei moja koleżanka jest spod znaku wagi, a właśnie czerwony jest jej absolutnym faworytem a niby tak być \"nie powinno\"... Jak jest z Wami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sync
Nie wiem jakie kolory powinien lubić byk, ale ja uwielbiam zielony i brąz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka lew
moje ulubione kolory -czarny,brąz,beż i różowy ,ale tylko jako drobny akcent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio ja jestem rodowity byk i preferuje kolory Ziemi czyli zielenie ale raczej takie oliwkowe i brązy.Jednak to zupełny przypadek że noszę się w takich kolorach.Nie myslałam nigdy o tym ze jestem bykiem i że moze kolory to kolory Ziemi.Cos w tym jednak jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodaaa
A ja jestem waga... I kolory w jakich czuję się dobrze to: wszelkie brązy, beże, zielenie... turkusy... Ale nie wiem czy to jest zależne od znaku zodiaku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleniusia
ja tam jestem tez zodiakalnym bykiem, do tego prawdziwym :P i bardzo lubie czern, granat, czerwien i braz :) ale i tak CZERN GORA!!!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli byk bykowi nie równy...ja osobiscie nie lubie czerwonego ani czarnego.Ale co kraj to obyczaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baranek :) lubie wszystkie oprócz różu, błekitu, żółtego i białego :D preferuje ciemne ale niekoniecznie czarne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena 777
Jestem spod znaku byka .Uwielbiam czerń i brąz.Nieco trawiastej zieleni,turkusu,bieli...Lubie też oranżowy,taki krwistopomarańczowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranek
lubie czerń, ostatnio przepadam za czerwienią.. po za tą czernią to raczej ciepłe kolorki..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliźniaczkaa
a ja bliźniak lubie wszelkie niebieskości, róż, turkus, zieleń, bordowy, fiolet (wrzosowy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja Lwica
uwielbiam bordowy,fioletowy ,różowy,beżowy,złoty i klasyczny czarny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Rybą, uwielbiam cimnobniebieski, fiolet, róż, złoto i tzw. kolory ziemi. No i oczywiście czerwony!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha byk to ja :)) moje kolorki to .. czerń , , brąz , odcienie zieleni w szczegolnosci khaki :)) latem dorzucić można biel .. duzo bieli , czerwień i pastelowy róż> oraz turkus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyyy to sie chyba serio
sprawdza:) moja siostra tez jest rak, i ma prawie same czarne ciuchy:) serio cala szafa, gdzieniegdzie znajdzie sie braz, wlasnie biel, jeden rowoy sweterek ktory kupila ale w nim nie chodzi:( a jest ladny:) ogolnie ma wszystko czarne, co mame zawsze doprowadzalo do szalu:) a ja jestem wodnik, i kocham kolor bialy, niebieski-we wszystkich odcieniach:) nawet rozowy, zielony tez lubie, ale mi nieladnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WODNICZKA:) Zielony-szczególnie khaki, ciemny brąz, czarny oczywiscie, czerwony, ale taki intensywny i ciemny. I tyle. Zółtego nie znoszę, podobnie niebieskiego i błękitów, biały-ech..może być, ale nie za bardzo... Pomarańczowy jest okropny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, może i się sprawdza może i nie... ja jestem bliźniaczką i znam jeszcze 2 bliźniaczki... ja ubieram się na niebiesko i biało, druga na złoto, brązowo i ciemno-zielono, a trzecia na beżowo-wojskowo... czyli w tym przypadku się nie zgadza. Ale wiesz, każdy inaczej wygląda... jednej bliźniaczce pasowałby niebieski, drugiej nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem strzelec i kocham zieleń..taką soczystą,uwielbiam kolor trawy mmm,kocham też brąz,czerń,bordo i cielisty beż!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze ja
blizniaczka-lubie szarości, czernie,fiolety,brązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zodiakalna rybka: lubie kolor niebieski, złoty, kolory ziemi, blady róż, biały, zgniłą zieleń... To sie chyba nawet troche pokrywa z Aggie, ktora tez jest rybka a wypowiadala sie wczesniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja PANNA
Kocham niebieski czerwony czarny różowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lwica;-) Czerń, zieleń, khaki, niebieski, granatowy.. czerwień - ale w kolorze wina, brąz. Złotego i żółtego koloru niecierpię, choć podobno powinnam bardzo lubić. Więc nie wiem, czy to prawda, co horoskopy piszą ;-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, ja tez rybka;) A lubilam zawsze niebieski, baly, kremowy, nasycona zielen. Podoba mi sie tez czern (choc nie jest mi do twarzy:( ) i ladne odcienie czerwieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co z panną
jakie kolory ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valentina.
ja jestem panna lubie biel, czern,bez,intensywna czerwien, zgnita zielen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×