Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Żółta sukienka, czarne buty

Polecane posty

Gość gość

Witam, mam problem, posiadam żółtą sukienkę, czarne buty na platformie, natomiast mam problem z dodatkami. Ktoś mogłby doradzić jakie by pasowały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodatki biało-czarne, biżuteria ze złotymi elementami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grafitowa (szara) marynarka (kardigan). Szeroka, srebrna biżuteria. Czarny pasek jeśli pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również podpisuję się pod czarno-białymi dodatkami. Na żółtym tle wyglądają świetnie. Możesz też spróbować połączyć ją z turkusem i złotem, jak Blake Lively na tym zdjęciu: http://lula.pl/lula/56,111770,12055815,Suknia_od_Gucci,,4.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o biżuterie to fajnie wygladałaby czarna albo złoto. A jeśli jakiś żakiecik czy sweterek to też czarny bądź jakiś pod żółty odcień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarna kopertówka koniecznie:) Piękne kopertówki mają na Eobuwie. Myślę, że powinnaś zajrzeć i zobaczyć, czy Ci się spodobają:) Podejrzewam, że znajdziesz coś dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarne dodatki będą zawsze pasować;) reszta w sumie zależy od odcienia żółtego;) czy jest mocny, bardziej jaskrawy, czy blady;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź dalej w dodatkach w czerni. Na przykład piękne czarne kopertówki znajdziesz na Eobuwie. Myślę, że powinnaś tam zajrzeć i zobaczyć, czy coś Ci się nie spodoba:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do takiego zestawu bizuteria koniecznie musi być klasyczna i wyrafinowana. Ze swojej strony mogę polecic ci sklep http://diamond-collection.com.pl/, znajdziesz tam szeroki wybor biżuterii z klasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam się ale zółty i czarny z***biście pasuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to sie ubierac i zachowywac jak ta panienka z fimika a facet nigdy nie zdradzi i kazdy sie zakocha bez pamieci 333 www.youtube.com/watch?v=_3Ml9TpYjcU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do żółtego czarny zawsze pasuje , choć ja nie przepadam za tym połączeniem. Tak trochę pszczółka Maja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×