Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zsuwające się pończochy

Polecane posty

Gość gość

Mam problem z suwającymi się pończochami! Byłam w nich 3 razy w życiu z tąd wynika problem z ich doborem. Kupiłam rozmiar 2 sugerując się tą rozmiarówką. . 1-2 | XS/S 3-4 | M/L DŁUGOŚC STOPY (CM) 23-25. 26-28 WYSOKOŚĆ KROCZA (CM) 70-74 78-82 OBWÓD UDA (CM) 58-62 64-68 Wysokość krocza to u mnie 72 cm, a obwód uda 63. I okazały się za krótkie. Były dobre nie spadały, ale wole dłuższe. Byłam w nich na studniówce i weselu i wymagały tylko delikatnego podciągnięcia. Dzisiaj na maturę założyłam rozmiar 3 i była tragedia. Spadały mi już po kilku minutach pieszej wędrówki. Długość jest ok. tzn są do samych pachwin i są dłuższe od rozmiaru dwa o jakieś 15-20 cm. Byłam dzisiaj w salonie firmowym i pani powiedziała mi, że to zależy od paska silikonowego i kupiłam inny model w rozmiarze 3, pochodziłam w nich trochę i jest lepiej, ale nie tak jak przy pierwszych o rozmiarze 2. Co zrobić z tym fantem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupujesz normalne nylony i porządny pas do nich (co najmniej 6 żabek), i masz z głowy takie problemy. Zresztą taki szajsik pas też da radę, tylko czasem może być problem bo żabka nie złapie przez ten silikon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×