Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tringol

A ja mieszkam w PL i smieje sie z was nieudacznikow za granica

Polecane posty

Gość tringol

jestem u siebie mam solidny domek z cegly a nie jakies badziewie z dykty i karton gipsu w uk, na ulicach mam spokojnie a nie co drugi to ciapaty jak w uk, w pl za ladny domek z dzialka wystarczy juz 300tys zl a w uk za podobny chca 300tys EUR smiech na sali i jeszcze z jakims mikro ogrodkiem, my w pl mamy poza tym w lazienkach normalne krany a w uk sa osobne na goraca i zimna parodia jakas, no ale mozna tez wynajmowac w pl, za 1500zl dostaniemy juz calkiem dobre mieszkanie na wynajem a w uk musisz wylozyc co najmniej 800funtow i dostaniesz tylko sam pokoj w mieszkaniu zenada, zarcie brytyjskie jest tandetne fish and chips i gwarantuje zawal serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mieszkam w pl i śmieję się z takich jak ty nieudaczników w pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mieszkam w UK i śmieję się z nieudaczników w PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zasiarczony węgiel na zimę kupiłeś, czy palisz mułkiem, bo najtaniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiepskie prowo:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tringol
co kiepskie pajacu, moze nieprawde napisalem? w uk macie domy z dykty i smiesznymi kranami , tepy zmywaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój brat płaci za ładny domek z ogródkiem 600 funtów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne, chyba na jakims zadupiu w uk gdzie nie ma pracy, 600f na wynajem 300f na zarcie a pensja max 1500f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ceny i fakty wyssane z ku'tasa kumpla ale pocieszaj sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to przedstaw swoje , ty sie pocieszaj frajerze, srednia zarobkow polaczkow w uk to 1500f osoatnio byly podawane dane oficjalne, za 600f to pokoj na jakims zadupiu mozesz wynajac......w uk masz jeszcze grzyba w prezencie w mieszkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dociera do was głąby, że w UK jak ktoś zarabia najniższą to dostaje zasiłki i dopłaty do mieszkania??? więc nie porównujcie 1500 zł w Polsce do 900 f w UK! jak ktoś zarabia 900 f w UK to dostaje dodatkowo ok 500 f miesięcznie w formie zasiłków i dopłat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UK to nie tylko Londyn ciemniaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdura z tym zasilkiem 500f , pierwsze slysze o czyms takim, poza tym zasilki na mieszkanie przysluguja tylko brytyjczykom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ty porownujesz i przeliczasz kretynie, przeciez z polskich zarobkow nie stac cie an wynajem i na dom nie kompromituj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby UK to był tylko Londyn, biedny ograniczony człowiek ... :D :O A o Edynburgu słyszałeś? pewnie nie. ale to niemałe miasto, jakoś 500-600 tys ludzi. tutaj mieszkanie 15 minut PIESZO od centrum i od starówki , 2 bed, salon kuchnia, 2 łazienki, 2 schowki spory korytarz, balkon, nowe budownictwo z normalnymi kranami to koszt wynajmu 750 funtów/mies. a pensja 1500 f na 1 osobę w Edynburgu to jest bardzo fajna pensja. nie rewelacja, nie kokosy, ale naprawdę fajna kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj bzdura z tym zasilkiem 500f , pierwsze slysze o czyms takim, poza tym zasilki na mieszkanie przysluguja tylko brytyjczykom xxx a to ciekawe bo ja dostaję i połowa moich znajomych warunek - nie możzesz posiadać nieruchomości w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, wracajcie a nie na obczyźnie życie marnujecie. Nie ma to jak u siebie. Mamy tu w PL powszechny i coraz większy dobrobyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje .ale nie wrócę .stres źle wpływa a złośliwość ludzką jeszcze bardzieh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko mięczaki uciekli z kochanej Polski do tego śmierdzącego jukeju. Prawdziwi i silni mężczyźni oraz piękne i mądre kobiety zostały i świetnie żyją a nie jak Ci tchórze i uciekinierzy, powinni mieć zakaz wstępu do naszej pięknej, pachnącej Polski. Chwała wielkiej, wspaniałej Polsce a z tymi nieudacznikami z jukeju do gazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa dziś Jakim cudem twój polonez w gazie przeszedł przegląd? Dałeś w łapę, czy bez przeglądu i OC jeździsz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham PL wy yebane skurfysyny z jukeju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież ten pajac nie ma auta, ba on nawet nie ma prawka .jacy wspaniali mężczyźni saxw Polsce i jak też jest tam pięknie i pachnaco można obejrzeć w paradokumencue Chłopaki i do wzięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam nie masz auta antypolski skurfysynu. Ja kupilem autko z salonu po powrocie z jukeju i tez piekne mieszkanko z widokiem na kochany baltyk. Po 5 latach w jukeju uzbieralem na sliczne nowe autko i mieszkanko. Co prawda przez ten czas mieszkalem w pokoiku z 3ma kumplami ale bylo warto sie poswiecic i po powrocie wymienic te smierdzace funty na sliczne pachnace zlotoweczki. Gnijcie w uka smierdzace antypolskie skurfysyny. Kocham PL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham Polske, antypolskie skurfysyny. Wlasnie spaceruje sobie po Bałtyku, emigracyjne szczury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paroowa i tak trzymaj. Ja tez na wiosne wracam z tego gowna ciapackiego do naszej pieknej Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla ciebie nie ma miejsca, bo nic nie potrafisz robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bede musial nic robic, bo kupie 5-6 mieszkan za gotowke pod wynajem, i kilka tysiakow miesiecznie w zupelnosci wystarczy mi na godne zycie w kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mieszkam w DE i omijam szerokim łukiem ludzi z Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie smiej sie, bo niedlugo zaczna sie powroty. Cameron zapowiedzial, że ucina taxy dla pracujacych, wiec wszyscy ci co tu pracuja za minimum wage zaczna wracac do PL, bo zwyczajnie sie tutaj nie utrzymaja... A wtedy skonczy sie smiech :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CV o ty tu p********z gościu który zarobiles w jukehu? Masz nas za idiotów? Jakie ty miales koszty wynau , co hafles i wogole nigdzie nie wyjeżdżała przez pięć lat ? I tak by ci to na nowy dom i suto nie wystarczyło.zwłaszcza w Trójmieście .mieszkam tu i wiem co pisze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×