Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Absurdy UK oraz chamstwo Brytyjczyków.

Polecane posty

Gość gość

Wklejajcie linki pokazujace, że ani UK nie jest takim wspaniałym krajem, jak go maluja emigracyjne wieśniareczki z PL, ani Brytyjczycy nie są takim wspaniałym społeczeństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha najwiekszego chamstwa w UK doznałam ze strony Polaków i takiej płaskiej litwińskiej k*****. Brytyjczycy, o ile się nie mieszka w bloku z councilu, sa ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ze nie jest jakimś zajebistym krajem a Angole potrafią dać w kość. Jest po prostu inna jakość zycia. I to jest jedyna różnica jaka widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać, że jestes kolejna emigracyjną wieśniareczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brytole to pallanty i dziwaki zepsuty naród bez kręgołsupa moralnego nie posiadający żadnych wartości , to taki naród żyjący jak rozwielitki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brytole to strasznie dziadowski narod. Pijaki,brudasy i lenie. Uwazaja sie za lepszych zawsze i wszedzie.Zarowno kobiety jak i faceci.Cale te usmiechy,grzecznosc itd to przykrywka. W uk zawsze bedziesz 2giej kagtegori,chodz moglbys byc naukowcem,bo nie jestes brytyjczykiem. Dotego prawo glupie strasznie.Zasada domniemania a ja chcesz sie bronic to prawnik. Same wyspy to jedna wielka wilgoc. Zeby nie funt i socjal to nie bylo by tam nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doda jeszcze wszechobecni muzulmanie,ktorzy mysla ,ze to ich kraj juz a sami brytole nie wiedza co zrobic. Sami zawdzieczaja sobie taki los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Widać, że jestes kolejna emigracyjną wieśniareczką. Zgłoś Nie zadaje się z Polakami ani ruskimi tutaj, to najgorsze wiesniaki i sa zawistni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedouki z PL nie wiedzą że dobrobyt UK powstał po 400 latach rabunków wyzysku kolonialnego i podbojów . Taki gang ogólnoświatowy . Jeszcze coś z tego zostało na councile i benefity ale jeszcze 30 lat i the end . Będzie taki europejski trzeci świat. Młodzi brytole rozpici i leniwi po szkołach o poziomie naszych szkół dla upośledzonych niczego już nie stworzą . Dodać niezintegrowanych dzikusów z III świata i mamy komplet . Będzie tam jak w południowej Ameryce- grupka bogaczy , landlordów itp. Oraz masy biedoty gnieżdżącej sie w nietynkowanych zapleśniałych domkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W UK tez sa uniwersytety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrosne polaczki, nienawidza brytyjczykow ale gnija w ich kraju, tylko i wylacznie funty we lbach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nienawidzimy Brytoli, bo to zdradziecki, fałszywy i skurfialy narod. Potomkowie morderców i złodziei. Coś jak Niemcy. Lubimy ich funty zarabiac i inwestowac w naszej kochanej Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogolniki, nie wrzucaj wszystkich do jednego wora... nie ma sensu tracic czasu na ten temat wiec w skrocie - z mojego doswiadczenia wynika cos zupelnie innego, niestety na okrutna niekorzysc polaczkow... i wstyd sie przyznac za granica ze sie jest z Polski... poza tym wg mnie tych ktorzy sa tam w UK tylko dla pieniedzy powinni deportowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ty wiesniareczko zdajesz sobie sprawę, ze prezentujesz właśnie typowa, polaczkowa postawę, co to przytupia kilka funtów więcej i juz stają się bardziej brytyjscy od Brytyjczyków. Jesteś zalosna. Polacy maja w dopie GB. Zarabiają tutaj tylko funty, po to by inwestować w swpom w kraju, który nie miał szans na rozwój przez zdrada między innymi Brytoli. Polaczki natomiast siedzą w uk i zachwycają się nawet ich wsretmym żarciem, mówiąc ze jest lepsze od polskiego. Żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa :D polaczki to wlasnie ci ktorzy gnija w innym kraju tylko dla pieniedzy i mysla ze im wszystko wolno, nawet w obcym kraju nie potrafia sie zachowac... za to oczywiscie potrafia tak zalosnie lizac d**y szefom dla tych kilku funcikow, bylem w szoku, a za plecami standardowe obgadywanie, absolutne zero honoru, i tylko mocni w gebie w internecie albo za plecami, falszywe dziadostwo, wiekszosc alkoholicy, az sie rzygac chce "wiesniareczko" :D nie dziwne ze tak wszedzie was nienawidza, i za to tez musza placic normalni Polacy... a i na koniec podejrzewam ze gdy dojdzie do wojny to ani jeden polaczek nie wroci bronic kraju, ukryja sie jak nedzne tchorze w np znienawidzonej Anglii.... zakladzik? Poczytaj w necie np reakcje na niedawne cwiczenia :D ma sa kra tchorzostwo polaczkow nie do opisania.... Za to jesli chodzi o Brytyjczykow to moge pisac w samych pozytywach, o tych ktorych poznalem, w porownaniu do Polski i co sie tutaj dzieje, predzej w morde mozna dostac niz zobaczyc usmiech i glupie "czesc, co u ciebie", no ale dla polaczkow to falsz i chamstwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciągle tylko piszesz o patologicznych miejscach, w których pracowałeś, ale to nie jest winą, żadnego innego Polaka, że na coś lepszego nie było cię stać, więc przestań pluć. Że nie znasz normalnych ludzi to nie znaczy, że nie istnieja, znaczy tylko, że się ciebie wystrzegają - i słusznie:) Co do nienawiści to akurat ty najbardziej innych nienawidzisz... w zasadzie to pewnie wszystko co wmawiasz innym piszesz tak naprawdę o sobie:) Ojciec moich dzieci akurat chce wracać do Polski bronic kraju w razie wojny i ja go nie zatrzymam, więc juz przegrałeś na starcie trolu malutki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nono niech ci bedzie :D pisalem o sobie, patologicznym polaczku ktory nie zna nikogo normalnego, za to ty jestes idealem i wzorem cnot patriotycznych :) dodatkowo nie wiesz co to nienawisc... A na 100% powaznie to ja nie wyobrazam sobie zycia w znienawidzonym kraju... nie odpisuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie tam nie interesuje jakiego kraju nienawidzisz, ja zyję tam, gdzie mi dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem On tylko Ona. W mojej rodzinie zawsze byly kultywowane postawy patriotyczne, stad ma milosc do Polski. Babcia była na robotach przymusowych w Niemczech i nie wzięła nawet złotówki odszkodowania, mówiąc, ze to najpodlejszy naród na świecie. Nie chciała pogrzebu kościelnego gdyż księży uważała za skurfusynow. Druga babcia była na Majdanku z którego uciekła ratując przy okazji Żyda. Dlatego nie mogę znieść, jak dzisiejsze pokolenie nie potrafi docenić tego, w jakiej Polsce przyszło im żyć. Ja wracam i chocbym miała pluc tam krwią, to będę mieszkała w moim kraju. Na szczescie mam męża patriotę, a nasza córeczkę także wychowamy na patriotke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01:17 tylko jeszcze przy okazji sie nie zesraj . Taka patriotka z ciebie co sie funtow nachapala? Obludna suka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczekaj - gdzie wracasz, skąd wracasz??? Z zarabiania funtów za granicą, bo matula Polska nie pozwoliła?? I będziesz patriotycznie opowiadać jak to cudownie w kraju jest? pewnie również jak odbierałaś brytyjczykom ich bogactwa zdobyte na koloniach! Ahahaha, wielka patriotka, a budowac Polski jej się nie chce, najpierw musi miec pełną miseczkę, we własnym domu, potem będzie prac dzieciom mózg... o matko.. i co twoi przodkowie mają z tym wspólnego? Mój dziadek walczył w wojsku, drugi za Ak spędził 10 lat na Syberii i sie w grobie przewracają widząc na kogo walczyli - na złodziei i sprzedawczyków. Sorry, ale kolejna mała kłamczuszka wróci do kraju i będzie pluc nienawiscia do emigrantów, bo - z perspektywy pucowania toalety - nie zdązyła zobaczyć jak może i powinno być we w miarę normalnym państiwe:) Byłas chociaz na grobach polskich żołnierzy rozsianych po UK? widzialas polską mape w Szkocji stworzoną przez tychże po wojnie? Jakies kwiaty pod licznymi tablicami pamiątkowymi? Pewnie nawet nie wiesz gdzie ich szukać... Polacy, którzy takie coś uprawiają jak ty powinni po powrocie do kraju oddac wszelkie ulgi podatkowe królowej - taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wiesniareczki maja bol dupki. Bardzo dobrze dziewczyno robisz. Brawo dla ciebie. Od tych skurfialych brytoli trzeba jak najwiecej funtow do naszej pieknej Polski ciagnac. BRAWO BRAWO BRAWO. Wiesniareczki tez by chcialy, jednak sa za tepe by zarabiac wecej niz najnizsza krajowa. Ja w PL buduje piekny dom i jeszcze ze dwa lata potrzebuje by go skonczyc. Potem wracam i w*********,n,e na UK, a wiesniareczki dalej beda siedzialy w brudnym UK i mialy ból dupki, że Polacy inwestuja funty w swoim ukochanym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaj na psychiatrę to będzie super inwestycja:) ja zarabiam - 20-80f na godzinę przy pracy przewaznie w domu i nie jestem ani prostytutką ani dilerem:) nie muszę nic budowac w Polsce, ani łozyc na ten chory kraj pełen nienawistnych ludzi, którzy gryzą rekę, która ich karmi - typowa mentalność czyściciela cudzych gówien:) musi odreagować na innych swoje smrody:) współczuję, ale nie wątpię, że się będziesz w Polsce dobrze czuł, wśród innych podobnych, którzy nadal mają cudze g****o za paznokciami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bol dupki? :D heheh a buduj nawet 10 pieknych domow tylko uwazaj z ta pewnoscia siebie, roznie moze byc, nikt np nie powiedzial ze putin zatrzyma sie na ukrainie i mozna byc raczej pewnym ze nasi "sojusznicy" sie na nas wysraja jak cos, bo dobrze wiedza jakie sa polaczki i znaja podejscie takich jak ty wiec nie zdziw sie jak twoj piekny dom zamieni sie w kupe gruzu... pewniaczek z****** :p A jesli o mnie chodzi to mialem tego nie pisac ale dobra w skrocie i koniec tematu dla mnie: Anglia dala mi wiecej szczescia w tydzien niz Polska w 20 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×