Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MARCELINKA1233212

ALASKA

Polecane posty

Gość MARCELINKA1233212

HEJ JESTEM STUDENKA. W WAKACJE WYJEZDZAM DO PRACY NA ALASKE DO PRZETWORNI RYB. CZY KTOS TAM BYL? CZEKAM NA PORADY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bylam na Alasce na Work&Travel, ale pracowalam w hotelu i w McDonaldzie. Bylam w Fairbanks. A Ty dokad jedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARCELINKA1233212
DO NAKNEK, DO FABRYKI RYB. MAM KONTRAKT NA 6 TYGODNI, A POZNIEJ MUSZE ZNALEZC SOBIE PRACE W ANCHORAGE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARCELINKA1233212
GDZIES W RESTEURACJI, HOTELU LUB NA LOTNISKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno latwo znajdziesz, na Alasce jest pelno pracy, bo tam brakuje ludzi. Ja pojechalam do pracy w hotelu, w pierwszy dzien wolny poszlam do Maca i zapytalam o prace, dostalam ja od razu. Stawki tez sa wyzsze niz w innych stanach, najnizsza to 7$. Tylko ze zimno, nie wiem na ile chcesz tam zostac, zima jest okropna. Ja na szczescie bylam tam od maja do wrzesnia, wiec przezylam po kolei wiosne, lato i jesien (reszta roku to zima). W czerwcu jest dzien polarny, nie ma nocy. Sama jedziesz czy z kims?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARCELINKA123321
JADE TAM 20.06 I 10.09 JADE DO NOWEGO JORKU, ODWIEDZIC RODZINE. JADE TAM Z FACETEM. MAMY 7.25 NA GODZ, 10.45 ZA NADGODZINY. MIESZKANIE I JEDZENIE ZA FREE. OD 01.08 NIE MAMY PRACY I MUSIMY COS ZNALEZC. NAJLEPIEJ JAKAS KNAJPA. ANGIELSKI ZNAM NIEZLE, MOJ FACET GORZEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARCELINKA123321
BEDZIEMY KOLO ANCHORAGE. TO JEST RACZEJ SPORE MIASTO, WIEC MOZE NIE BEDZIE TAK ZLE. A JAKA JEDT TAM TEMP WOD CZERWCA DO WRZESNIA? NIE WIEM JAKIE UBRANIA ZABRAC ZE SOBA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARCELINKA123321
JESZCZE JEDNO PYT: ILE MIALS NA GODZ W MACDONALDZIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Macu mialam na godzine 7,50$. Pogode bedziecie mieli bardzo rozna, w czerwcu jest jeszcze cieplo (mozna chodzic w krotkim rekawku, choc bywaja tez zimne dni), od lipca robi sie juz zimniej, czasem bywaja jeszcze gorace dni, a czasem zimne, przygotuj sie raczej na grube ciuchy, jak na jesien, choc wez tez takie na lato. Czasem jest cieplutko, a czasem mozna zmarznac :O W sierpniu mialam juz okropna pogode, padalo i robilo sie zimno. Pod koniec wrzesnia zaczyna padac snieg, a noce we wrzesniu sa juz z przymrozkami, wiec sama widzisz, ze pogoda szybko sie zmienia... Juz pod koniec sierpnia w nocy mozna zobaczyc zorze polarne :) Anchorage to najwieksze miasto na Alasce, wiec powinniscie z latwoscia cos znalezc. Wielu moich kolegow nie mowilo prawie po angielsku i nie mieli klopotow ze znalezieniem dodatkowej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiruna
MARCELINKA1233212....powiedz mi ile potrzeba szczęścia aby móc wyjechac na Alaske do pracy jak takie wyjazdy się załatwia...bo dla mnie to odległa bajka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARCELINKA1233211
JA JADE PRZEZ BIURO WORK&TRAVEL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×