Odpowiedz na ten temat

Ale was tam ścierwa w tym uka nienawidzą. Dobrze się na was poznali pasożyty

• gość 2016.09.01 [16:37]
    To prawda, dlatego mieszkam w Polsce jezyk.gif
    UK to porażka
  • gość 2016.09.01 [16:43]
    Oj Boziu, Boziu,.... dobrze ze w POlsce nie ma rasizmu, ksenofobii, homofobii, jadu i zawisci.
    Dobrze ze to kraj taki cudowny, kulturalny i otwarty wobec indywidualnosci jednostki a nie komuna gdzie jak nie nosisz dresu i nie zagryzasz grilla herbatom i golonka to dostaniesz bejsbolem w ryj. Dobrze ze w Polsce jeszcz szczyt kultury a nie za najwieksza rozrywka jest chlanie Tatry pod sklepem.
    Dobrze ze jest 4000zl sredniej krajowej a nie 2750zl jak w rzeczywistosci i trzeba z mamusia mieszka (chyba ze jestes web developerem- jak kazda jedna osoba w Polsce- kraj jednego zawodu).
    Dobrze ze w Polsce nigdy zadna zbrodnia sie nigdy nie wydarzyla. Cale szczescie. usmiech.gif
  • gość 2016.09.01 [17:31]
    No, tak nienawidza, ze wielu Polakom/Czechom/Hiszpanom/Wlochom jakich znam, dali swietnie platne dobre ciekawe prace. faktycznie, to z nienawisci chyba
  • gość 2016.09.01 [18:12]
    Nienawidzą za to , no i tak, bo jesteście "inni" smiech.gif
  • gość 2016.09.01 [19:01]
    Dobre ciekawe prace na zmywakami buehahahahahaha, a to ze ty swinio lizaca jaja mieszkała z rodzicami nie znaczy, że każdy jest takim nieudacznikiem jak ty, swinio lizać jaja won.
  • gość 2016.09.01 [19:52]
    o wiele czesciej slysze o morderstwach w polsce. i kto morduje kogo? oczywiscie polak polaka. zreszta slyszalem tez o takich morderstwach w uk i tez polak polaka zabijal. a to ze obcokrajowcy to chyba pierwszy raz slysze.
  • gość 2016.09.01 [19:55]
    zreszta wystarczy spojrzec na to forum. ile tu neinawisci miedzy NIBY rodakami. wiecie gdzie mam takich rodakow? smiech.gif qrwy jak bingol wuefista cwel pseudopatriota rzygajacy nienawiscia, to ten cwel wszystko zaczal.
  • gość 2016.09.01 [20:24]
    NIkt juz nie zatrudnia polakow w uk. Skonczylo sie i dobrze. Musza wracac do PLsmiech.gif . Brexit działa. W PL dzis na start 4000. I gra gitara bo zycie trzykrotnie tansze, a zarcie pyszne i tysiace rozrywek znajomi quady mazury termy grill kulig. Gdzie w uk mozna sobie pojezdzic quadem po lesie lub jechac na termy. No pytam sie uebane szczuropodobne wsbzdety. Kocham cie PL gnijcie w uk pazdzierze
  • gość 2016.09.01 [20:36]
    W uka jedyne co mogę te pasożyty, to kupić tatę mocna w korner szopie i wypić na dachu, ewentualnie pojechać na tanią wycieczkę na Majorke. Pieprzone przegrywa he he
  • gość 2016.09.01 [20:58]
    a ty cwelu idz na wiejska potancowke potancowac z kumplami gejami smiech.gif
  • gość 2016.09.01 [21:20]
    nikt nikogo juz nie zatrudnia usmiech.gifsmiech.gif dowcip dnia
    mąż koleżanki w sierpniu dostał pracę (Chelmsford, 200 tys mieszkancow) platną 27 k rocznie. w takim miescie to życie jak w raju z taką pensją - nie mają dziecka.
    w maju znajoma w Oxfordzie dostala pracę - we wrzeniu 2015 skonczyla uniwersytet tutaj - i zarabia teraz 34 k rocznie.
    jak nie macie pojęcia orealiach tutaj (poza Londynem i paroma innymi miastami) to NIE PISZCIE TU NIC. żałosne tłuki
  • gość 2016.09.01 [21:21]
    o , moj maż zna też Słowaka - który obecnie w UK (mieszka tu 6 lat) , profesjonalista, zarabia średnio 5k miesięcznie. funtow, oczywiscie smiech.gif
  • gość 2016.09.01 [21:28]
    Oxford buehahahahahaha hahaha przecież to dziura jakich mało, dodatkowo droższa od Londynu.
  • gość 2016.09.02 [00:17]
    Brawo! Oxford- pielbe zabytkowe miasto, czesto odwiedzam. Albo Bath. Oczywiscie Polaczki mysla ze dziura Bo tam za duzo zabytkow, teatrow I muzeow. Nie ma gdzie grilla postawic I wpieprzac kaszanke to juz jest be.
  • gość 2016.09.02 [15:38]
    Oxford, Bath lol smiech.gifsmiech.gif dziury, pracy mało
    Tak, wszyscy zarabiacie po 50k jezyk.gifsmiech.gif bajdurzenie biednej polskiej emigracji
    Anglikom tyle nie placa w pracach umyslowych a Polakom tyle by placili jezyk.gif plus, Polakow sie ocenia za samo bycie Polakiem
  • gość 2016.09.02 [17:11]
    Oxford I Bath to jedne z docelowych destynacji urlopowych w kraju jezeli chcesz zobaczyc cos wiecej niz bar I chlac piwsko I rozpalac grille I ogniska wiesniaku. W dodatku jeszcze York- piekne miasto.
    Ale dla polaczkow urlop to chlanie, Mazury I menele. Bron Boze wyjsc do teatru, zajechac na Festival Kulturalno- Gastronomiczny, Murder Mystery Weekend, czy cokolwiek.
    A w Polsce oceniaja Cie za to skad jestes? Hahaha! Wiesniak. Kazdy kazdego kijem I nozem w Polsce. Zawisc, nienawisc. Kraj przesaczony jadem. Tylko uciekac.
  • gość 2016.09.03 [23:42]
    A ja się zastanawiam, czy w UK nie ma zmywarek? To musi być naprawdę zacofany krajsmiech.gif
    W Polsce mamy zmywarki, one nam gary piorą, nie musimy zatrudniać tabunu ludzi do zmywania.
  • gość 2016.09.04 [00:09]
    ^ jak zwuklebrednie nie na temat.
    Frustrat widzi ze ludzie normal is konwersuja to musi wrzucic jakas glupote.
  • gość 2016.09.04 [00:51]
    Hahahaha prawde piszesz W PL kazdy ma pralke w domu a w uka pralki na monety smiech.gif i trzeba latac do miasta aby wypracsmiech.gif i jeden kibel na dom i pelno ciapatych BUHEHEHEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE! Kocham cie PL
  • gość 2016.09.04 [01:08]
    ^ Co ty cpasz wiesniaku? Hhahahahaha!
    Zarobkowe polaczki ktorym ani w Polsce ani w UK nie wyszlo wyladowuja frustracje na forach. Hahahahaha!!! Ludzie pisza prawde o emigracji to glaby bez argumentow musza jakes dziwne brednie o pralkach pisac ktore nie wiem z jakiej d**y wziete. Hahahaha! Pastuchy! Zostaw pranie Mamie jak zwykle i won chlac tanie browary za monopolem i rozoalac grilla na ktorym zesmazysz golone. Hahahaha! Motloch bez szkoly.
  • gość 2016.09.04 [11:39]
    Mieszkałem w UK 1,5 roku. Język angielski dobry, Język niemiecki dobry, język holenderski dobry, wykształcenie wyższe, brak zasiłków, brak nałogów, brak oszczędności, wiek 40 lat, prawo jazdy ABD. Pochodzę ze średnio zamożnego domu. Żyłem tam sam.
    Moje podsumowanie: jeśli ktoś wyjeżdża z Polski gdzie był biedny finansowo i mieszkał na tzw.klepisku to w UK będzie mu trochę lepiej, ale jeśli mieszkasz w normalnym domu to UK zaskoczy cię wielkie zacofanie technologicznesmiech.gif
    W Polsce wszystko załatwisz na odległość mailem lub aplikacją. Pojęcie mody w UK nie istnieje - tam nadal są lata 90-te , jak w PRLsmiech.gif
    Przykład lotnisk w UK : Luton wygląda przy polskich lotniskach jak aeroklub w nieskoszonej trawiesmiech.gif Moim marzeniem było zobaczyć największe w Europie lotnisko Heathrow - jak zobaczyłem lastryko i salceson na podłodze, to zapytałem w informacji czy faktycznie jestem w dobrym miejscu. Generalnie wczesny Giereksmiech.gif
    Na lotnisku celnicy angielscy nie mają pojęcia co to jest strefa Schengensmiech.gif
    Londyn: poszedłem w poniedziałek do centrum światowego biznesu City, chciałem poczuć się jak na Wall Street - usiadłem w kawiarni gdzie przesiadują biznesmeni, każdy biznesmen miał segregator, pomyślałem że to księgowi i jak zerknę przez ich ramię w ten segregator to zobaczę liczby i wykresy - gdzie tam, zobaczyłem czcionkę o rozmiarze 16 i szkolenia z asertywności smiech.gif - tam nikt nie trzyma w reku tabletów ! tam dalej są segregatory ! jest rok 2015 !smiech.gif
    Poszedłem do Harrodsa i zobaczyłem krzywo przyciętą dyktę nieumiejętnie pomalowaną na białosmiech.gif - towar jak w Polsce 15 lat temu ! smiech.gif
    Przypomnę tylko, że piszę to z perspektywy średnio zamożnego domu w Polsce.
    Babcia mi mówiła zawsze: wnusiu inteligentny człowiek nigdy nie jest gruby - w UK przestałem patrzyć seksualnie na kobiety - po prostu nie da się na nie patrzyć - gust nie pozwalasmiech.gif .
    Transport w UK jest bardzo bardzo drogismiech.gif .
    Na zakupy modowe najlepiej skoczyć na weekend do Polski , no chyba że chcesz wyglądać jak twój dziadek na zdjęciach czyli retro to kupuj w UKsmiech.gif Wszystko na wieszakach w UK jest noszone i powypychanesmiech.gif - standardem jest, że ludzie kupują ubrania na tydzień bądź dwa i oddają. Fakt, że pewnie i w Polsce to się zdarza , ale w UK to standardsmiech.gif .
    Anglicy są bardzo słabo wykształceni, po pierwsze nie stać ich na to , po drugie nie chce im się bo to strasznie mało ambitni ludziesmiech.gif .
    Pracowałem jako szef zmiany w magazynie i Anglicy myśleli że przyjechałem z BBCsmiech.gif kiedy zaczynałem opowiadać o podróżach i jak wygląda światsmiech.gif .
    Higiena: Anglicy nie myją naczyń generalnie, jeśli myją to albo opłukują tylko wodą lub myją z użyciem płynu, ale wtedy już nie opłukująsmiech.gif . Normalnym jest rano w poniedziałek widom mężczyzn w garniturach z ubłoconymi nogawkami i nie dlatego, że przed chwilą wpadł do błota tylko tak chodził przez poprzedni tydzieńsmiech.gif - nikt się nie dziwismiech.gifsmiech.gif
    Jako mężczyzna nie podchodzę i nie będę podchodził do angielskich kobiet - brzydzę się - sorrysmiech.gif
    Służba zdrowia: jestem mężczyzną, moim lekarzem rodzinnym jakiego przydzieliła mi przychodnia została pani ginekolog.
    Standardem jest, że na wszystko lekarz przepisuje zwykły "paracetamol" lub wodę z soląsmiech.gif Służba zdrowia nie istnieje - dlatego Polacy szukają polskich lekarzy - nie chodzi o brak znajomości języka, ale o elementarną znajomość anatomiismiech.gif
    Drogi: jeśli ktoś powie, że tam to mają dopiero drogi - to w Polsce mamy super drogi - w UK to chropowaty, krzywo rozlany asfalt z dziuramismiech.gif
    Język: jeśli uczyłeś się w Polsce angielskiego amerykańskiego to będziesz miał spory problem ze zrozumieniem brytyjskiego. Nie myśl sobie, że w pracy czy na ulicy usłyszysz piękny język rodem z telewizyjnych brytyjskich wywiadów. Brytyjski angielski to bełkotsmiech.gif składający się z pierwszych 2-3 sylab wyrazu - to taka ciągła czkawkasmiech.gif
    Podsumowanie: W UK wszystko jest na sznureczek i na gwoździk czyli byle jaksmiech.gif To kraj byle jakości, ale nikomu to nie przeszkadzasmiech.gif Nikomu nic tam nie przeszkadza, dlatego jedzenie tam nie smakuje bo nie przeszkadza, osrane gacie u kobiety (osobiście widziałem raz w tygodniu)smiech.gif nikomu nie przeszkadza, a nazywa się to wolnością. W urzędzie pracy pani angielka zapytała mnie czy Polska jest w Europiesmiech.gif Jeśli zamieszkasz w UK zmienisz się w tym względzie, że wszystko będziesz miał gdzieś - i dotyczy to każdego aspektu życia. Nazywają to wolnością - ja nazywam to bylejakością lapka.gif
  • gość 2016.09.04 [11:45]
    Omg you are from Spain ! smiech.gif i oczy im się świecą
    Poland? No no no
    smiech.gifsmiech.gif
  • gość 2016.09.04 [12:34]
    Ten cwel od wklejania znowu aktywny. Dalej tempak powtarza swoje obserwacje z doopy wzięte. On już nic nowego nie wymyśli ten polski szmaciarz.
  • gość 2016.09.04 [14:16]
    Tu nie ma co nic nowego wymyslac tylko trzeba tłuc do łba osrusom prawde. Obserwacje prawidłowe i z zycia wzieteusmiech.gif Haha!
  • zofia uk ale wracam 2016.09.04 [14:18]
    No racja wszystko juz zostało powiedziane
  • gość 2016.09.04 [15:43]
  • gość 2016.09.04 [17:32]
    Wkleja te same brednie w kazdy temat bo frustracja po nieudanym wyjezdzie zarobkowym spac mu nie daje.
  • gość 2016.09.04 [17:57]
    Autorze, za co cię wykopali z UK? A może boisz się latać i zazdrość cię zżera, że inni mają się fajnie, a ty za cwela musisz robić?
  • gość 2016.09.04 [18:41]
    Szacuneczek dla goscia co tak pieknie rozpeeradala tych wszystkich nieudacznikow na emigracji. Wyjechac teraz moze kazdy glab i ja sie ciesze ze tylu ich wyjechalo. ox
  • gość 2016.09.10 [15:04]
    NIkt juz nie zatrudnia polakow w uk. Skonczylo sie i dobrze. Musza wracac do PLsmiech.gif . Brexit działa. W PL dzis na start 4000. I gra gitara bo zycie trzykrotnie tansze, a zarcie pyszne i tysiace rozrywek znajomi quady mazury termy grill kulig. Gdzie w uk mozna sobie pojezdzic quadem po lesie lub jechac na termy. No pytam sie uebane szczuropodobne wsbzdety. Kocham cie PL gnijcie w uk pazdzierze

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...