Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ale was tam ścierwa w tym uka nienawidzą. Dobrze się na was poznali pasożyty

Polecane posty

Gość gość
To prawda, dlatego mieszkam w Polsce :P UK to porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj Boziu, Boziu,.... dobrze ze w POlsce nie ma rasizmu, ksenofobii, homofobii, jadu i zawisci. Dobrze ze to kraj taki cudowny, kulturalny i otwarty wobec indywidualnosci jednostki a nie komuna gdzie jak nie nosisz dresu i nie zagryzasz grilla herbatom i golonka to dostaniesz bejsbolem w ryj. Dobrze ze w Polsce jeszcz szczyt kultury a nie za najwieksza rozrywka jest chlanie Tatry pod sklepem. Dobrze ze jest 4000zl sredniej krajowej a nie 2750zl jak w rzeczywistosci i trzeba z mamusia mieszka (chyba ze jestes web developerem- jak kazda jedna osoba w Polsce- kraj jednego zawodu). Dobrze ze w Polsce nigdy zadna zbrodnia sie nigdy nie wydarzyla. Cale szczescie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, tak nienawidza, ze wielu Polakom/Czechom/Hiszpanom/Wlochom jakich znam, dali swietnie platne dobre ciekawe prace. faktycznie, to z nienawisci chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nienawidzą za to , no i tak, bo jesteście "inni" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre ciekawe prace na zmywakami buehahahahahaha, a to ze ty swinio lizaca jaja mieszkała z rodzicami nie znaczy, że każdy jest takim nieudacznikiem jak ty, swinio lizać jaja won.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o wiele czesciej slysze o morderstwach w polsce. i kto morduje kogo? oczywiscie polak polaka. zreszta slyszalem tez o takich morderstwach w uk i tez polak polaka zabijal. a to ze obcokrajowcy to chyba pierwszy raz slysze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zreszta wystarczy spojrzec na to forum. ile tu neinawisci miedzy NIBY rodakami. wiecie gdzie mam takich rodakow? :D qrwy jak bingol wuefista cwel pseudopatriota rzygajacy nienawiscia, to ten cwel wszystko zaczal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIkt juz nie zatrudnia polakow w uk. Skonczylo sie i dobrze. Musza wracac do PLsmiech.gif . Brexit działa. W PL dzis na start 4000. I gra gitara bo zycie trzykrotnie tansze, a zarcie pyszne i tysiace rozrywek znajomi quady mazury termy grill kulig. Gdzie w uk mozna sobie pojezdzic quadem po lesie lub jechac na termy. No pytam sie uebane szczuropodobne wsbzdety. Kocham cie PL gnijcie w uk pazdzierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W uka jedyne co mogę te pasożyty, to kupić tatę mocna w korner szopie i wypić na dachu, ewentualnie pojechać na tanią wycieczkę na Majorke. Pieprzone przegrywa he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty cwelu idz na wiejska potancowke potancowac z kumplami gejami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nikogo juz nie zatrudnia :) :D dowcip dnia mąż koleżanki w sierpniu dostał pracę (Chelmsford, 200 tys mieszkancow) platną 27 k rocznie. w takim miescie to życie jak w raju z taką pensją - nie mają dziecka. w maju znajoma w Oxfordzie dostala pracę - we wrzeniu 2015 skonczyla uniwersytet tutaj - i zarabia teraz 34 k rocznie. jak nie macie pojęcia orealiach tutaj (poza Londynem i paroma innymi miastami) to NIE PISZCIE TU NIC. żałosne tłuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o , moj maż zna też Słowaka - który obecnie w UK (mieszka tu 6 lat) , profesjonalista, zarabia średnio 5k miesięcznie. funtow, oczywiscie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oxford buehahahahahaha hahaha przecież to dziura jakich mało, dodatkowo droższa od Londynu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo! Oxford- pielbe zabytkowe miasto, czesto odwiedzam. Albo Bath. Oczywiscie Polaczki mysla ze dziura Bo tam za duzo zabytkow, teatrow I muzeow. Nie ma gdzie grilla postawic I wpieprzac kaszanke to juz jest be.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oxford, Bath lol :D:D dziury, pracy mało Tak, wszyscy zarabiacie po 50k :P:D bajdurzenie biednej polskiej emigracji Anglikom tyle nie placa w pracach umyslowych a Polakom tyle by placili :P plus, Polakow sie ocenia za samo bycie Polakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oxford I Bath to jedne z docelowych destynacji urlopowych w kraju jezeli chcesz zobaczyc cos wiecej niz bar I chlac piwsko I rozpalac grille I ogniska wiesniaku. W dodatku jeszcze York- piekne miasto. Ale dla polaczkow urlop to chlanie, Mazury I menele. Bron Boze wyjsc do teatru, zajechac na Festival Kulturalno- Gastronomiczny, Murder Mystery Weekend, czy cokolwiek. A w Polsce oceniaja Cie za to skad jestes? Hahaha! Wiesniak. Kazdy kazdego kijem I nozem w Polsce. Zawisc, nienawisc. Kraj przesaczony jadem. Tylko uciekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się zastanawiam, czy w UK nie ma zmywarek? To musi być naprawdę zacofany kraj:D W Polsce mamy zmywarki, one nam gary piorą, nie musimy zatrudniać tabunu ludzi do zmywania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^ jak zwuklebrednie nie na temat. Frustrat widzi ze ludzie normal is konwersuja to musi wrzucic jakas glupote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha prawde piszesz W PL kazdy ma pralke w domu a w uka pralki na monety :Di trzeba latac do miasta aby wyprac:D i jeden kibel na dom i pelno ciapatych BUHEHEHEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE! Kocham cie PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^ Co ty cpasz wiesniaku? Hhahahahaha! Zarobkowe polaczki ktorym ani w Polsce ani w UK nie wyszlo wyladowuja frustracje na forach. Hahahahaha!!! Ludzie pisza prawde o emigracji to glaby bez argumentow musza jakes dziwne brednie o pralkach pisac ktore nie wiem z jakiej d**y wziete. Hahahaha! Pastuchy! Zostaw pranie Mamie jak zwykle i won chlac tanie browary za monopolem i rozoalac grilla na ktorym zesmazysz golone. Hahahaha! Motloch bez szkoly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkałem w UK 1,5 roku. Język angielski dobry, Język niemiecki dobry, język holenderski dobry, wykształcenie wyższe, brak zasiłków, brak nałogów, brak oszczędności, wiek 40 lat, prawo jazdy ABD. Pochodzę ze średnio zamożnego domu. Żyłem tam sam. Moje podsumowanie: jeśli ktoś wyjeżdża z Polski gdzie był biedny finansowo i mieszkał na tzw.klepisku to w UK będzie mu trochę lepiej, ale jeśli mieszkasz w normalnym domu to UK zaskoczy cię wielkie zacofanie technologiczne:D W Polsce wszystko załatwisz na odległość mailem lub aplikacją. Pojęcie mody w UK nie istnieje - tam nadal są lata 90-te , jak w PRL:D Przykład lotnisk w UK : Luton wygląda przy polskich lotniskach jak aeroklub w nieskoszonej trawie:D Moim marzeniem było zobaczyć największe w Europie lotnisko Heathrow - jak zobaczyłem lastryko i salceson na podłodze, to zapytałem w informacji czy faktycznie jestem w dobrym miejscu. Generalnie wczesny Gierek:D Na lotnisku celnicy angielscy nie mają pojęcia co to jest strefa Schengen:D Londyn: poszedłem w poniedziałek do centrum światowego biznesu City, chciałem poczuć się jak na Wall Street - usiadłem w kawiarni gdzie przesiadują biznesmeni, każdy biznesmen miał segregator, pomyślałem że to księgowi i jak zerknę przez ich ramię w ten segregator to zobaczę liczby i wykresy - gdzie tam, zobaczyłem czcionkę o rozmiarze 16 i szkolenia z asertywności :D - tam nikt nie trzyma w reku tabletów ! tam dalej są segregatory ! jest rok 2015 !:D Poszedłem do Harrodsa i zobaczyłem krzywo przyciętą dyktę nieumiejętnie pomalowaną na biało:D - towar jak w Polsce 15 lat temu ! :D Przypomnę tylko, że piszę to z perspektywy średnio zamożnego domu w Polsce. Babcia mi mówiła zawsze: wnusiu inteligentny człowiek nigdy nie jest gruby - w UK przestałem patrzyć seksualnie na kobiety - po prostu nie da się na nie patrzyć - gust nie pozwala:D. Transport w UK jest bardzo bardzo drogi:D. Na zakupy modowe najlepiej skoczyć na weekend do Polski , no chyba że chcesz wyglądać jak twój dziadek na zdjęciach czyli retro to kupuj w UK:D Wszystko na wieszakach w UK jest noszone i powypychane:D - standardem jest, że ludzie kupują ubrania na tydzień bądź dwa i oddają. Fakt, że pewnie i w Polsce to się zdarza , ale w UK to standard:D. Anglicy są bardzo słabo wykształceni, po pierwsze nie stać ich na to , po drugie nie chce im się bo to strasznie mało ambitni ludzie:D. Pracowałem jako szef zmiany w magazynie i Anglicy myśleli że przyjechałem z BBC:D kiedy zaczynałem opowiadać o podróżach i jak wygląda świat:D. Higiena: Anglicy nie myją naczyń generalnie, jeśli myją to albo opłukują tylko wodą lub myją z użyciem płynu, ale wtedy już nie opłukują:D. Normalnym jest rano w poniedziałek widom mężczyzn w garniturach z ubłoconymi nogawkami i nie dlatego, że przed chwilą wpadł do błota tylko tak chodził przez poprzedni tydzień:D - nikt się nie dziwi:D:D Jako mężczyzna nie podchodzę i nie będę podchodził do angielskich kobiet - brzydzę się - sorry:D Służba zdrowia: jestem mężczyzną, moim lekarzem rodzinnym jakiego przydzieliła mi przychodnia została pani ginekolog. Standardem jest, że na wszystko lekarz przepisuje zwykły "paracetamol" lub wodę z solą:D Służba zdrowia nie istnieje - dlatego Polacy szukają polskich lekarzy - nie chodzi o brak znajomości języka, ale o elementarną znajomość anatomii:D Drogi: jeśli ktoś powie, że tam to mają dopiero drogi - to w Polsce mamy super drogi - w UK to chropowaty, krzywo rozlany asfalt z dziurami:D Język: jeśli uczyłeś się w Polsce angielskiego amerykańskiego to będziesz miał spory problem ze zrozumieniem brytyjskiego. Nie myśl sobie, że w pracy czy na ulicy usłyszysz piękny język rodem z telewizyjnych brytyjskich wywiadów. Brytyjski angielski to bełkot:D składający się z pierwszych 2-3 sylab wyrazu - to taka ciągła czkawka:D Podsumowanie: W UK wszystko jest na sznureczek i na gwoździk czyli byle jak:D To kraj byle jakości, ale nikomu to nie przeszkadza:D Nikomu nic tam nie przeszkadza, dlatego jedzenie tam nie smakuje bo nie przeszkadza, osrane gacie u kobiety (osobiście widziałem raz w tygodniu):D nikomu nie przeszkadza, a nazywa się to wolnością. W urzędzie pracy pani angielka zapytała mnie czy Polska jest w Europie:D Jeśli zamieszkasz w UK zmienisz się w tym względzie, że wszystko będziesz miał gdzieś - i dotyczy to każdego aspektu życia. Nazywają to wolnością - ja nazywam to bylejakością 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Omg you are from Spain ! :D i oczy im się świecą Poland? No no no :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten cwel od wklejania znowu aktywny. Dalej tempak powtarza swoje obserwacje z doopy wzięte. On już nic nowego nie wymyśli ten polski szmaciarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie ma co nic nowego wymyslac tylko trzeba tłuc do łba osrusom prawde. Obserwacje prawidłowe i z zycia wziete:) Haha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofia uk ale wracam
No racja wszystko juz zostało powiedziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkleja te same brednie w kazdy temat bo frustracja po nieudanym wyjezdzie zarobkowym spac mu nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, za co cię wykopali z UK? A może boisz się latać i zazdrość cię zżera, że inni mają się fajnie, a ty za cwela musisz robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szacuneczek dla goscia co tak pieknie rozpeeradala tych wszystkich nieudacznikow na emigracji. Wyjechac teraz moze kazdy glab i ja sie ciesze ze tylu ich wyjechalo. ox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIkt juz nie zatrudnia polakow w uk. Skonczylo sie i dobrze. Musza wracac do PLsmiech.gif . Brexit działa. W PL dzis na start 4000. I gra gitara bo zycie trzykrotnie tansze, a zarcie pyszne i tysiace rozrywek znajomi quady mazury termy grill kulig. Gdzie w uk mozna sobie pojezdzic quadem po lesie lub jechac na termy. No pytam sie uebane szczuropodobne wsbzdety. Kocham cie PL gnijcie w uk pazdzierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×