Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sawwnah

AUPAIR a PREZENTY

Polecane posty

Gość sawwnah

Kochani niedługo wyjeżdżam do Anglii jako aupair i będe sie opiekować 3 dzieci. powiedzcie proszę czy powinnam kupić coś tym dzieciom tak na powitanie???czy wy cos kupowałyście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja naprzyklad jak jechalam do rodziny,to kupilam dla dzieci maskotki.Ale wsumie nie musisz,to kwestia wyboru.To nie jest konieczne,ale wiadomo dzieci sie zawsze ciesza z nawet drobnych upominkow,i na poczatek jako nieznajoma niania,zrobisz na nich dobre wrazenie...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sawwnah
dziekuję bardzo! tak tez podejrzewałam że wypadałoby cos kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sawwnah
najmłodsze to niemowlę więc raczej nie ma problemu ale co kupić dla dziewczynki 3latka i chłopca 4 latka też maskotki można? bo nie wiem czy taki urwis(ponoć niezłe ziółko) to ucieszy się z jakiejś tam maskotki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodrum
Mysle ze mozna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seeeriooo
drewniane??? a co takiego może byc drewniane? bo mi się kojarzą tylko klocki a przecież nie będzie jechała z pudłem klocków bez jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sawwnah
smileyface a możesz mi przybliżyc co masz na myśli, pisząc drewniane zabawki... chodziłam trochę po sklepach i rzeczywiście drewniane są tylko klocki i to takie ogromne, że ja nawet takiego bagażu nie biorę :-) Pozdrawiam i liczę na odpowiedź, bo Twój pomysł też bardzo mi się podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak jechalam do niemiec to kupilam dzieciom ptasie mleczka bo tu nie ma czegos takiego :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam dzieciom pluszowe pierniki wygladajace jak krowki-maskotki, ale moje dziewczynki byly starsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasie mleczko kupisz
na kazdym bahnhohie w DE gdzie sprzedaja bilety do polski!! hihi:) i piwko tez,wiec nie ma tak ze tylko w polsce to zakupisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak na marginesie
nie spalajcie sie! oni i tak maja to w dupie i rzuca w kat! a wy wydacie kase! ja kupilam po czekoladzie wedla,wsuwki u gumki do wlosow i tyle! ok 10 pln,jestem w niemczech i jest ok!! pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na BAHNHOFIE natrlich sorry
za literowki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natrlich ale ze mnie gapa
hihi.):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde to nie idzie napisac
z umlautem na pomaranczowo ale kit!! natürlich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u zjadłeś głodomorkuP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdziez to slonce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziewczynki ucieszyly sie z piornikow i nosily je do szkoly, choc mialy w domu z 20 innych, no ale zawsze to jakas nowosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sawwnah
kochani DZIĘKUJĘ!!!! ja miałam kupić maskotki i coś drewnianego (podpowiedż od koleżanki wyżej) ale okazało się że muszę sama do nich dojechać ok.70 km (taxi, autobus i pociąg) i już nie zamierzam brać zbyt dużo i ciężkich rzeczy dla dzieci, bo przecież sama musze spakować "całe swoje życie" do jednej torby!!! większośc rad jest jednak o prezentach dla dziewczynek a co radzicie wziąć dla 4 letniego chłopca...może kupię po czekoladzie (Kasztanki- moim zdaniem najlepsza) i co jeszcze? małego i lekkiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ty sobie stres
robisz! wrzuc na luz,nikt tego nie doceni! a przekonasz sie jak juz bedziesz au pairka! powodzenia!kup po czekoladzie! a czemu oni po ciebie nie wyjada? to jakas paranoja! a ty jeszcze rozmyslasz nad prezentami,no comment...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smileyface 🖐️, ha ha ha, rzeczywiscie napisalam pluszowe pierniki w pierwszym poscie (LOL), nie wiem dlaczego skoro \"e\" i \"o\" nawet nie leza blisko siebie na klawiaturze :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sawwnah
no własnie nie wiem czemu nie przyjadą, napisała że nie mogą i mam wziąć taxi, potem autobus a potem jeszcze pociąg :-0 nie ukrywam że jestem PRZERAŻONA!!! i nawet nie wiem czy tam w ogóle dojadę! Ale wkurzyłam się na maxa i może rzeczywiście wezmę tylko po czekoladzie! ale rzeczywiście bez sensu tyle o tym myślę... dziękuję za wszystkie pomysły i wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ty jedziesz do nich 1 raz
i oni nie moge cie tego dnia oderbrac? ty chyba zartujesz co? to taka dluga podroz i ty musiesz jeszcze autobusow i pociegow szukac? dziewczyno,ty lepiej sie zastanow do kogo jedziesz1 ja jestem na au pair,znalazlam rodzinke w necie,wszystko tak dogralam ze jest fajnie i to ja stawiam warunki i nigdy bym sie nie dala tak potraktowas jak ty! skad ty ich wyrwalas,sorry ale ja uwazam ze jestes lekkomyslna o naiwna,skoro ty jedziesz do rodziny ktora nawet nie odbirze cie z miejsca gdzie wysiadasz po dlugiej podrozy z polski.ile to kasy,a ty jeszcze sie prezentami dla rozwydrzonych angielskich dzieciakow martwisz! niektore au pairki sa same sobie winne! powodzenia,bedziesz tego potrzebowala,widze ,ze beda sie na wyspach czekaly tez inne "przygody! pa! i mala prosba-przemysl to poki czas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm ty bedziesz tam miala
3 dzieciakow? boze......no comment wiesz co,jak ty spakowalas sie w jedna torbe?? ja mialam 2 bardzo duze,wiadomo ciuchy,kosmetyki,ksiazki,buty itd ,w jedna bym sie nigdy nie spakowala! ale dla mnie to nie problem,bo jak wysiadlam to rodzinka mnie juz powitala,torny bo auta i po klopocie. cen sie i nie daj tak traktowac od poczatku,bo az strach pomyslec na co oni cie naraza w przyszlosci...to tylko dobra rada bo sama jestem operka i to juz 2 raz wiec wiem co mowie..... buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sawwnah
jadę 1 raz, ale ta rodzinka jest sprawdzona, bo jest tam teraz moja koleżanka (od roku) nie narzeka i mówi że jest fajnie i też sama musiała dojechać... specjalnie wybrałam niedzielę, żeby mogli po mnie przyjechać, ale... no co mam zrobić? dziewczyny nie straszcie mnie proszę i tak wystarczająco jestem zestresowana tym dojazdem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sawwnah
a co do toreb...muszę się zmieścić w jedną bo nie dam rady latać po pociągach i autobusach z ciężkimi torbami! I cholerka wkurzam sie że jest tak ciepło bo liczyłam że ubiorę już zimowe buty i kurtkę (wiadomo zajmuja sporo miejsca)! a tak poza tym zeskanowałam kilka ksiązek do kompa, więc tradycyjnych nie biorę. No i trochę kosmetyków i absolutne minimum ciuchów :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspolczuje ci serio
ja ci tylko dobrze radze bo tez to robie ale mam juz doswiadczenie oni MUSZA cie odebrac i koniec. a nie mloda dziewczyne z polski ktora nigdy nie byla u nich i byc moze w anglii tez nie byla!!!! ja cie nie stresuje,ale chce ci pomoc! zebys nie zalowala,ze oni cie maja gdzies i sie toba nie interesuja ,inaczej by cie odebrali....bo nie od dzis wiedza ,ze do nich niedlugo jedziesz.... a ty jeszcze prezentami sie przejmujesz,dobre masz serce ale jak jedziesz za granice a juz w ogole jako operka ,to wrzuc na luz i nie martw sie za bardzo nimi.. buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×