Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Black list czarne listy pracodawców do prac za najniższa krajowa uk

Polecane posty

Gość gość

Czy myślicie, ze takie istnieją? Ze pracodawcy takie listy stosują? Np gdy ktoś nie zjawia się na umówionej rozmowie kwalifikacyjnej, odwołuje rozmowę, rezygnuje z pracy po krótkim okresie itd itp. to trafia na taka listę i już nigdy nie dostanie pracy w danej firmie ? Czy pracodawcy dziela się takimi informacjami z innymi pracodawcami w tej samej branży? Nie mówię o jakichś super stanowiskach, a np. o "prostych" pracach np jako kelner, sprzedawca, recepcjonista itd itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma takich list

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
List może nie ma, ale myśle, ze pracodawcy jednak zapisują sobie w data base dane takich delikwentów (imię, nazwisko, może nr tel itp.) Np jak kiedyś pracowałam w Wetherspoonie to zdarzało się, ze ktoś przychodził na interview, przechodził go pomyślnie, zostało mu zaoferowane trial s**t tez przeszedł pomyślnie, a później nie zjawiał się już np na induction day, gdzie już praktycznie miał ta prące :/ Inni nawet na trial nie przychodzili. Nie zadzwonili, nie dali znać. No sorry, ale to nie jest w porządku nawet do "prostej pracy za najniższa krajowa".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może nie między sobą, ale w danej firmie jesteś skreślony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są czarne listy ale w poważnych firmach gdzie pracują specjaliści. Ja właśnie jestem w takiej formie i mamy taką listę, jak inna tego typu firma zapyta o referencje to jak ktoś coś przeskrobal to nie ma zmiłuj się (btw temat już był, prawdopodobnie założony przez tą samą osobę i tam pisałam dokładnie jak to wygląda). Wiadomo że żaden pracodawca nie będzie się bawił w czarne listy w Costa czy Lidl :D bo tam ludzie przewijają się non stop i jak komuś się nie podoba to wypad, nikt nie będzie za tobą płakał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×