Odpowiedz na ten temat

Cała prawda o emigracyjnych niemotach.

• gość 2015.07.30 [03:40]
  • gość 2015.07.30 [08:56]
    Kolejna niemota ktorej nie wyszło. usmiech.gif Śmieszne teksty tupu: "wyjeżdżają ci którym nie wyszło w Pl"... gdybym ja wiedział to co wiem teraz (niestety nikt w Pl nie umiał głupiego bachora pokierować mądrze, rodzice niestety w ogóle się nie interesowali), nie zmarnowałbym życia na nic nie wartych imprezkach, chlejąc alko co kilka dni i paląc papierochy z tępymi polskimi gówniarzami, coś co zniszczyło moją kondycje a byłem bardzo dobry w piłke, no ale talent zniszczony przez szmaty które mnie wciągnęły w to g*wno, ale sie myślało ale z***biście, pije, pale, itd. A to takie zaje*iste, wszyscy mnie lubią itd. I co mam teraz z tej sympatii i imprezek? Gó*wno, a mogłem naku*wiać nawet w tej polskiej lidze gdzie piłkarze zarabiają jak prezydent. Gdybym wiedział to co wiem teraz to albo sport albo jak najszybszy wyjazd za granice. Na koniec bo troche się rozpisałem, to oczywiste że tylko niemoty którym nie wyszło za granica mieszają np UK z błotem. Gdyby im wyszło to nigdy by nie wrócili. Taka prawda i nie ważne co dana niemota napisze.
  • MMartha 2015.07.30 [08:59]
    trzeba miec duza odwage i "zaparcie" usmiech.gif zeby rzucic wszystko i zaczynac wszystko od poczatkuusmiech.gif
  • gość 2015.07.30 [12:24]
    Co to znaczy wyszło za granica? Wynajm domu i wycieczka do Egiptu? Przecież tam tak żyje każdy i to zade sukces.Byle duren może za granice wyjechać, wynająć dom i jeździć raz w roku na wycieczkę, to żaden wyczyn i sukces, a to ze mamusia dumna jest z corci badz, to tylko świadczy o tym, ze pochodzi z pokolenia, gdzie wyjazd zagraniczny był prawdziwym wyczyn. Yebac emigracyjne niemoty. Co do kariery, to powiem ci, ze znam mnóstwo chłopaków co grali w molodziezowych reprezentacjach Polski i się nie przebili. Prosta zasada, dobry junior nie będzie dobrym seniorem.
  • gość 2015.07.30 [12:42]
    Powrót do Pl, bo nie znaleźli pracy a pieniądze sie skończyły i mieszanie z błotem kraju gdzie wyjechali, na każdym forum o emigracji tacy są, jak autor tematu. Żal im duupe ściska więc muszą powyzywać tych którym wyszło, oczywiście rzucanie samymi stereotypami, bo skąd mają wiedzieć jak każdy żyje. Ilu polakom wychodzi w UK? Jak ta niemota z yt powiedział i to z jaką pewnością siebie i ironią, 1 czy 2 na 2miliony? Czy 200.000? Niezle jaja, po prostu cieżko takiej niemocie przyjąć do wiadomości, że bardziej ogarniętych, niż on jaśniehrabia są setki tysięcy... i nie każdy ciuła na wycieczke, bo na wycieczke to tu sie zarabia w kilka godxin niemoty. usmiech.gifusmiech.gif
  • gość 2015.07.30 [13:14]
    Emigracyy smieciu dla was 2 tysiące funtów zarobić miesięcznie to wyczyn, wiec mi nie pisz jacy to zaradni jesteście. Menadżerowie działu mięsnego Tesco.
  • gość 2015.07.30 [13:17]
    Wyczyn, nie wyczyn. Malo jest prac i zawodow, gdzie placa 2000 f netto mc.
  • gość 2015.07.30 [13:21]
    a niektorzy tak jak ja np, nie sa zainteresowani wycieczkami i spokojnie wystarcza mi 1000f zeby zyc tak jak chce usmiech.gif i co zatkalo pieprzonych trolli nieudacznikow zyciowych? smiech.gif najlepiej ignorowac to dziadostwo, tylko na to zasluguja!!
  • gość 2015.07.30 [13:23]
    Chyba kpisz. Ja dostałem taka robotę, jak jeszcze po angielsku mówiłem kali jeść kali pic. Jesteście zalosni. Polscy emigranci nawet na budowie się przebić w uk nie potrafią. Szczytem ich możliwości jest praca jako kasjer w banku, recepcjonista badz kierowca. Nic poza tym.
  • gość 2015.07.30 [13:26]
    dokladnie zal im brudne d**y sciska jak czytaja ze niektorzy sa szczesliwi i wcale nie potrzebuja milionow funtow do tego
  • gość 2015.07.30 [13:38]
    Robota na wozku widlowym, na szczescie nie kazdy ma uprawnienia smiech.gif
  • gość 2015.07.30 [13:43]
    Hehe skasowali moj post, a chooooj wam w doooopy
  • gość 2015.07.30 [13:57]
    1000 f a na co to niby wystarczy ? Mieszkania wlasnego miec nie bedziesz, samochodu tez nie, o dziecku zapomnij... To jest przeciez najnizsza mozliwe wyplata.
  • gość 2015.07.30 [14:21]
    gość dziś [13:23]
    Chyba kpisz. Ja dostałem taka robotę, jak jeszcze po angielsku mówiłem kali jeść kali pic. Jesteście zalosni. Polscy emigranci nawet na budowie się przebić w uk nie potrafią. Szczytem ich możliwości jest praca jako kasjer w banku, recepcjonista badz kierowca. Nic poza tym.
    xx
    Cos takiego, pracuje jako specjalista od plac + troszke księgowosci, czyli taka sobie biurwa naliczajace wyplaty , zaksiegujaca jakis rachunek, ot nic wielkiego codziennośc ...
    I jakos zarabiam ponad twoje magiczne 2000 funciaków smiech.gif Po przeliczeniu bo ja nie z Uk jezyk.gif
    Nie osiagnelam szczytu twoich mozliwosci, co to by było jakby mi sie chciało ! smiech.gif
  • gość 2015.07.30 [14:28]
    1000f - 300 studio flat, 200 jedzenie, kosmetyki, co jakis czas jakis ciuch i sprzet elektroniczny, zostaje 500, jak dla mnie zycie na przyzwoitym poziomie. A po 5 latach takiego odkladania kaska na koncie pozwoli na przynajmniej 10 lat zycia w uk bez pracy a jak praca bedzie to ten okres sie wydluzy a kto wie moze poznam jakas dziewczyne ktora zamieszka ze mna, wtedy przynajmniej 2x wiecej kaski bedzie jezyk.gif dziecka jeszcze nie chce bo to same problemy, a auto za oszczednosci moge kupic po kilku miesiacach, niemozliwe dla zachlanny dziwek o wymaganiach zycia w palacu ze zlota
    X
    Ten chory debil z tego "filmiku" nie bedzie mi mowil jak mam zyc, ani nikt, a kim dla niego jestem to mam gdzies, tak wyglada moj plan na reszte zycia, za kilka miesiecy planuje wrocic do UK (bo jestem teraz w Pl przez sprawy rodzinne) i nie planuje nigdy na stale wrocic do Pl a dlaczego to juz moja sprawa i sram na to co ktos mysli!!! W Pl moje plany sa niemozliwe.....
  • gość 2015.07.30 [14:31]
    Czyli jesteś śmieciem. Żyjesz jak śmieć dla jedzenia i srania.
  • gość 2015.07.30 [14:33]
    Studio flat wynajmujesz? O kurfa aleś się w tym uka dorobil. Normalnie żyjesz na poziomie hahahahaha
  • gość 2015.07.30 [14:36]
    Wiekszosc ludzi zyje w o wiele gorszych warunkach smieciu, ja nie mam wygorowanych wymagan jak jakies debile.
  • gość 2015.07.30 [14:39]
    Nie jestem w UK zeby sie dorabiac, tylko zyc. I mam wszystko co chce. Wiec gnij i juz nie odpisuj. Moge byc smieciem dla ciebie usmiech.gif nara
  • gość 2015.07.30 [14:44]
    Jeszcze tylko dodam ze jak pojawi sie kobieta to na pewno wynajmiemy cos lepszego, chociaz to mieszkanko jest ok, wiec mozna za 1000f zyc, tak, w bardzo fajnych warunkach usmiech.gif (dla mnie, dla innych nie musi)
  • gość 2015.07.30 [15:07]
    Czyli żyjesz tam jak normalny pracujący Polak w PL, wiec czym ty się tak pysznisz?
  • gość 2015.07.30 [15:20]
    Taaa? A slyszalem ze wiekszosc ledwo wiaze koniec z koncem, to jakim cudem moga odlozyc polowe wyplaty?
  • gość 2015.07.30 [15:22]
    I niczym sie nie pysznie tylko pisze o faktach, jak mnie w********e tym narzekaniem na 1000f w UK, ze to malo i na nic nie starcza, jak mieszkasz w Londynie i masz gromade bachorow to moze to i prawda
  • gość 2015.07.30 [15:27]
    Ale wtedy zazwyczaj jest 1000x2 plus na pewno wyciaganie zasilkow wiec tez nie wiem co to za narzekanie na minimalna
  • gość 2015.07.30 [15:41]
    Ja słyszałem, że większość emigrantów żyje na wynajmowanych pokojach od wypłaty do wypłaty, a jedyne co mają to ps 4. W PL, ludzie którzy pracują mają wybudowane domy, samochody, niektórzy wynajmują mieszkanie. Przed przyjazdem do uka smieciu, zarabialem 1800 zł, wynajmowanel stancje, miałem samochód, telefon, chodziłem do barów, kina, jeździłem na mecze. Żyłem tak jak ty w uka smieciu. Przyjechałem tutaj zarobić na mieszkanie i juz za miesiąc wracam. Zostawiam smieciu robotę za 2 tys funtow i będę pracował za 2,5 tys zł a moja zona za około 1,7. Będzie nas na wszystko stać smieciu, bo nie mamy kredytu, a za czynsz z opłatami będziemy płacić jakieś 700 zł, dodać do tego kasę na jedzenie, około 1 tys, to będzie nam na przyjemności zostawało 2,5 tysiąca. Pyerdolony niemoto, wcale nie trzeba się tulac na obczyźnie by godnie żyć. Wystarczy trochę pomyśleć smieciu.
  • gość 2015.07.30 [15:51]
    Widzisz smieciu, nie wiesz dlaczego wyjechalem i chce mieszkac w UK. W dooooopie mam ile zarabiasz i co robisz, za to ciebie bardzo boli to co ja i inni robia, bo nie tylko ze mna flamewara wywolales. Moze chcesz smieciu zeby wszyscy polacy wrocili z UK i kto wie, moze przez to, smieciu, ktoregos dnia robote stracisz, i zonka tez. I co wtedy smieciu zrobisz? Pewniaczku, nie badz niczego pewien bo kto wie co cie w zyciu czeka smieciu.
  • gość 2015.07.30 [16:10]
    1000 funtow w Londynie to jest za malo nawet dla singla, a co dopiero dla wiekszej ilosci osob. W Londynie za 1000 nawet kawalerki / studio flat dzis nie znajdziesz. Pokoj kosztuje 500-550 f, maly, w pakistanskiej dzielnicy, 5-10 osob w domu...
  • gość 2015.07.30 [17:04]
    Nikt normalny nie jedzie sam do Londynu, ale na upartego daloby rade z minimalna, 400-500 pokoj, i nawet reszta zeby przezyc jezyk.gif za to para z dwoma wyplatami przynajmniej 1000 z bachorami da rade bez problemu i odloza tez sporo, ile za dziecko dostaja 80f tygodniowo?
  • gość 2015.07.30 [17:17]
    Para zarabiajaca razem 2000 z dziecmi w Londynie odlozy? Puknij sie w czolo , samo 1 bedroom to 1100-1200 mc, a rachunki, jedzenie, ubrania, chemia, dojazdy do pracy ...
  • gość 2015.07.30 [17:29]
    Na koniec bo troche się rozpisałem, to oczywiste że tylko niemoty którym nie wyszło za granica mieszają np UK z błotem. Gdyby im wyszło to nigdy by nie wrócili. Taka prawda i nie ważne co dana niemota napisze.
    To fakt.
  • gość 2015.07.30 [17:57]
    Tak sobie wmawiaj nieudaczniku pracujący za 1 tyś funtów.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...