Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Cebulaki ye bane siedza na wyspach na benefitach śmierdziele jedne

Polecane posty

Gość gość

ja mam mieszkanko piekne w PL normalny zlew i sasiadów i cisza sieleń a nie jak w UK brytyjski grzyb stary dywan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpowiadac gn/ojki bo zatłuke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yebac te niemoty ze zmywaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klmaiesz palancie ze wyjezdzasz dwa raz do roku na wakacje, bo gdyby tak bylo to bys tak nie porownywa Polski i UK , zielen w Polsce?? Ty glupi jestes i tyle a niech siedza na befitach ten y****y lkraj Polska im nic nie da to chociaz tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w Polsce robolem emigracyjna szmato,ale zarabiam wiencej ot ciebie dzifko. Na emigracji w Jukeju potrafilem najlepiej zmyac gary scieroDlatego tak szybko mnie awansowali na brygadziste . Poza tym mam studia i dorabiam jako sędzia piłkarski smieciu. 6 tysiecy to w PL pieniadze pozwalające na godniejsze zycie niz twoje, nieudolna kreaturo społeczeństwa. Wszystko mamuciątka tańsze suko. Dzieki jadaniu trzech posilkow zlozonych z fasoli w puszce i piciu wody z prawego kranu, tzn zimnej jestem zduf jak ryba i oszczedzilem kaske, Moglismy z zonom kupic kilka mebli uzywanych do naszego mieszkanka, a mieszkano nie z dykty o nie sciery!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emigranci to jednak poyebancy. Wystarczy to forum poczytać, jeden głupszy od drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat tu glownie pisze jeden i ten sam ktory juz nie jest emigrantem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×