Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zdesperowana Domowa Żona

co czytacie badz przeczytaliscie ostatnio?

Polecane posty

Gość Zdesperowana Domowa Żona

czytam teraz Kinga 'Wszystko jest wzgledne" a skonczylam dopiero 'The catcher in the rye" Salingera. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio przeczytalam etykiete na proszku do prania tzn w jakiej temperaturze prac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam Lysiaka "Najgorszy", a w pracy slucham audiobooka "Ojciec chrzestny" Puzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz czytam "Wielki Gatsby" Fitzgeralda, a wcześniej czytałam "Księgę bez tytułu" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz "Kroniki Narni", taki powrot do dzieciecych lat, wczesniej "Inferno", a w kolejce czeka "Zemsta ubiera sie u Prady" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ostatniego miesiąca Katedra w Barcelonie Władca Barcelony Wichrowe wzgórza Dziewczyna z piwnicy Jednym strzałem, Echo w płomieniach, Poziom śmierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytaj koniecznie "jeździec miedziany " i kolejne części

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość help desk
ksiazke telefoniczna z******* z urzedu gminy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszcie co czytacie i co polecacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc joanna
Skoñczylam " Judasz calowal wspaniale" . Teraz czytam "Jutro"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacząłem ''Resortowe dzieci'' i ''Wałęsa. Człowiek z teczki''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecnie czytam "Czerwona krolowa" Philippy Gregory. Niedawno skonczylam "Upiory" Jo Nesbo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet po rozwodzie
"Boża ladacznica" Carli Van Raay. Kiedy w Empiku oferują książkę po przecenie za 7 zł to nałogowy książkoholik jakim jestem nie przepuszcza takiej okazji :) I nie żałuję, książka momentami wstrząsająca, momentami dowc*pna i bardzo głęboka. Świetna pozycja dla ludzi poszukujących. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja czytam 3 na raz, pozeram ksiazki, czytam okolo 4 miesiecznie w zaleznosci od objetosci, wylacznie literature faktu, historie. Moze dlatego po 30 latach pobytu za granica nie robie bledow ortograficznych. NIGDY. W niemieckim tez nie, do perfekcji opanowany. Polecam czytanie, to nie bedziecie tych bykow tyle sadzic, bo wstyd, naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeju, po waszych wymienionych pozycjach ksiazkowych mozna by smialo stwierdzic coz to za inteligencja intelektualna siedzi na tym forum. Normalnie smietanka towarzyska kultury, szyku I elegancji. Szkoda, ze wasze komentarze na innych topikach mowia zgoła co innego... ;) Oj, oj.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj przeczytałam Naszą klasę T. Słobodzianka, strasznie wstrząsająca... A wcześniej czytałam Dziewczyny atomowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beataaa Glasgow
Ostatnio czytałam "Więzy krwi" Mai Lidii Kossakowskiej. Teraz czytam Jo Nesbo "The redbreast"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex_debill_znowu_po
Myśliwskiego 'Ostatnie Rozdanie'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex_debill_znowu_po
1.02.14 [zgłoś do usunięcia] gość ja czytam 3 na raz, pozeram ksiazki, czytam okolo 4 miesiecznie w zaleznosci od objetosci, wylacznie literature faktu, historie. Moze dlatego po 30 latach pobytu za granica nie robie bledow ortograficznych. NIGDY. W niemieckim tez nie, do perfekcji opanowany. Polecam czytanie, to nie bedziecie tych bykow tyle sadzic, bo wstyd, naprawde. .................. Jakieś jednak robisz, skoro nie zaczynasz zdania dużą literą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do ex debill Jak juz to WIELKA litera a nie duza ;) wy czytelniczki od siedmiu bolesci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam Jo Nesbo. Ostatnio przeczytalam "Snowman". Ogolnie czytam kryminaly lub ksiazki przygodowe. Polecam tez Dave Pelzer " A child called It"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex_debill_znowu_po
'Jedni wolą pisać dużą literą, inni wielką literą – to kwestia wyłącznie upodobań, żadnych zakazów ani nakazów tu nie ma. Trzeba tylko pamiętać, aby nie pisać z dużej (wielkiej) litery, gdyż wyrażenia te mają złą opinię w wydawnictwach poprawnościowych, mimo że ich frekwencja w tekstach jest duża. Ciekawe, że wydawnictwa normatywne akceptują rzadko spotykany wariant od dużej (wielkiej) litery. Zazwyczaj wyrażenie to spotykamy w innej funkcji, np. „Od dużej litery E w nazwie pochodzi właśnie nazwa serii: Big – E” (CKM). — Mirosław Bańko ' językoznawczyni wielka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyra
'uczta dla wron' g.r.r. martina ('piesn lodu i ognia')

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blockhead Teraz "Kroniki Narni", taki powrot do dzieciecych lat, wczesniej "Inferno", a w kolejce czeka "Zemsta ubiera sie u Prady" usmiech.gif Dostalam na Komunie 2 czesci Kronik Narni. Przeczytama je chyba z 10 razy :-) Tez kojarzy mi sie z dziecinstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Debill (btw, swietna ksywka, pasuje do ciebie jak ulał)- Zanim zaczniesz juz kogos pouczac na temat pisowni, to sama zacznij pisac poprawnie. Wiesz, rozpoczynaj zdania wielka litera, stawiaj przecinki w odpowiednich miejscach itp... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex_debill_znowu_po
nigdzie nie twierdziłam, że piszę poprawnie, po prostu wskazuję pewnej pani, że nikt nie jest idealny - z nią włącznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaczynam od malej litery, tak mam, nie chce mi sie wciskac dodatkowego klawisza czasami :) ktos pisal o Mysliwskim - duzo slyszalam, podobno swietny ? Aha, sciagam na Kindla wszystkie ksiazki, nie kupuje bo nie jestem w kraju, wiec czytam tylko ebooki. Sciagnelam ostatnio Media. Resortowe dzieci, Dowody na to jak komuna rzadzi dalej w Polsce za pomoca swoich potomkow. # Maja byc jeszcze 4 tomy - o biznesie nastepny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sie chce kogos uderzyc to kij sie zawsze znajdzie, nie szukajcie malych duzych liter, ale bykow, jesi juz tak wam zalezy na przylapaniu mnie, nie badzcie smieszne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex_debill_znowu_po
no widzisz - nie chce się wciskać dodatkowego klawisza, a komuś dbać o pisanie bez błędów:) Myśliwskiego lubię od dawna, jest bardzo refleksyjny, nie ma tam porywającej akcji, ale czytałam przed nim Guntera Grassa 'Przy obieraniu cebuli' - jego wspomnienia z dzieciństwa i młodości, to zdecydowanie wolę retrospekcje Myśliwskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×