Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co kupujecie w aptece polskiej i wieziecie za granice

Polecane posty

Gość gość

Wiadomo ze leki, witaminy itp w Polsce kosztuja duzo mniej. Co wy kupujecie w aptece jak jestescie w Polsce zeby przewiezc za granice? ja np. ibuprofen, fervex bo place grosze a za granica od 8 euro wzywz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to dziwne!!! bo ja w UK takie rzeczy kupuję taniej niż w Polsce (po przeliczeniu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w uk i raczej tutaj kupuje leki,z prostego powodu:jak kupowalam w pl,bo taniej,to duzo wyrzucalam przeterminowanych.dlatego teraz kupuje jak coś mi jest potrzebne. Z pl mam tylko nospe i rutinoscorbin jo czesto zazywamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja we wloszech za taki sam lek jak fervex place 7 euro! to jest 32 zl, a w Polsce chyba z 10 zl kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja za takie coś jak ferwex w UK w Boots płaciłam 3 funty - a za paracetamol 6 tabl w ASDA 24p!!! czyli coś ok złotówki w przeliczeniu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przywoze nospe, ibuprofen zatoki, nurofen I frevex-niestety w uk nie ma czegos podobnego do fervexu jest tylko paracetamol z witamina c do picia a nie fervex!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to przeczytaj idiotko ulotkę od ferwexu!!! jego skład to właśnie PARACETAMOL I WITAMINA C!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to chodzę do apteki http://aptekaswbarbary.pl/ w Knurowie i kupuję leki na cukrzycę oraz witaminy dla dziecka. Dobrze że w tej aptece pracują miłe farmaceutki które pomogą dobrać odpowiednie witaminki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektore probiotyki np. VSL#3 i sanprobi super formula. Pierwszy jest tutaj kilkakrotnie drozszy a drugi nie jest tutaj dostepny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tribiotic, linomag, altacet w maści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, czego tutaj nie ma: jakieś krople żołądkowe, nospa, niektóre kosmetyki... Ogólnie mało i tylko to, czego w miarę regularnie używam. Ibuprofen czy inne "bieżące" leki mam tu całkowicie albo częściowo refundowane z ubezpieczenia (przy okazji proszę o receptę) więc przywożenie ich byłoby bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Furagine - bo w UK nie znalazłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze zagranica to nie rowna sie ze tylko UK a po drugie albo mieszkacie tam albo w Polsce a nie ze cos wozicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto mi zabroni przywiezc cos z Polski do Wielkiej Brytanii? :D Ja zawsze zabieram rutinoscorbin bo wierze w niego :D Za to z UK do Polski przywoze wlasnie paracetamol i ibuprofen to te lepiej dzialaja :P i jakos wiekszosc rodziny i znajomych chce miec "zagraniczne" na skladzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tabletki tantum verde i spray forte tantum verde oraz polopiryne s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W polskich aptekach wszystko jest tańsze niż za granicą. My najczęściej zamawiamy w kilka osób w aptece internetowej (podzielenie kosztów wysyłki). Kupujemy leki przeciwbólowe, leki na przeziębienie, dermokosmetyki, produkty dla dzieci. Zamawiam w aptece internetowej np i-apteka pl lub doz pl przy czym doz ostatnio ma mniej atrakcyjną ofertę, mniej nowości niż i-apteka (zwłaszcza kosmetyki dla dzieci i kosmetyki bio)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu zamawiacie w takich drogich, skoro są inne, 20-30% tańsze (przed ostatnim przyjazdem do PL robiłam zestawienie, na niektórych rzeczach w doz było nawet 50% drożej)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P.S tej i coś tam też było bardzo daleko od najlepszych cen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×