Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olivka251

co mogę zabrać do Angli?

Polecane posty

Prosze o informację co można zabrać ze sobą do WB? Pytam dokładnie o produkty spożywcze. Czy są jakieś problemy na granicy? Wyjeżdzam do szkoły na 4 miesiące. Mam celiakie (nie jadam produktów mącznych) potrzebuję zabrać ze sobą trochę pieczywa bezglutynowego typu \"wafle popcornowe\" itp. wiem zę na pewno można to też tam kupić, ale dopóki się nie zadomowie wolę mieć niewielki zapas. poradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfedx1803
Niewiele moge ci pomoc bo teraz na granicach "powariowali" w zwiazku z ta ptasia grypa. Na pewno wszystkie produkty ktore sa pakowane hermetycznie tzn. puszki - co do reszty - trudno powiedziec. Najlepiej zadzwon do celnikow na lotniskach lub przejsciach granicznych - na pewno tam uzyskasz jakies szczegolowe informacje. Byc moze ze w zwiazku z twoja choroba masz jakies wieksze prawa do przewozu niektorych produktow. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niiiinv
e tam, ja brałam ostatnio krakowską suszoną, i inne kiełbaski, nikt mnie nie sprawdzał, dodam jeszcze ze lecialam samolotem, nie wiem jak jest w przejazdach autokarowych, bierz kiełbasy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzybzy
Po pierwsze nie można przez granicę przewozić żadnej żywności tyle co w torbie podręcznej na czas podróży. Po drugie w WB kupisz wszystko, oczywiście zależy w jakim mieszcie zamieszkasz ale np u mnie są polskie sklepy. Po trzecie nie kupisz tu białego sera, kiszonych ogórków, kapusty kiszonej i wielu wielu polskich rzeczy. :) Podaję link do polskiego sklepu w Londynie zamawiasz w internecie i przywożą do domu www.bocian.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzybzy
kurde chyba nie tak a raczej tak www.bocian.co.uk nie wiem ale na pewno bocian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzybzy
teraz jest super to na pewno to WWW.BOCIAN.CO.UK polski sklep na telefon w Londynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ser bialy jest
nawet u pakistana,wszystko mozna kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabierz dokumenty z dokumencika! Uwierz mi:warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×