Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co myślicie o Szwedach?

Polecane posty

Gość gość

Obecnie spotykam się z pewnym Szwedem, bardzo mi się podoba, ma świetny charakter, to zupełnie inny typ faceta niż Polak. Jakie jest Wasze zdanie na temat Szwedów? Mój jest bardzo potulny i kochany, we wszystkim mi pomaga, normalnie ideał, ale może jestem nim za bardzo zauroczona? A może to normalne u Szwedów, tylko Polacy mnie tak nie rozpieszczali? Napiszcie co myślicie o tej nacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
Szwedzi są zaj/ebiści :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są słodcy, tacy nieśmiali ale zawsze pomocni i do usług :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sambamama
På kilkunastu latach malzenstwa ze szwedem moge juz piwiedziec ze to fajni faceci . Moj maz zrobil mi dzisiaj latte i bardzo zadowolony z siebie oznajmil ze ta biala plama mleka to miala byc rozyczka ale on nie jest barista tylko ekonomista wiec troche nie wyszlo . Szwedzi sa mili uczynni i przede wszystkim wychowani w ideii zwiazkow partnerskich a nie Jak wPolsce na zasadzie meza pana i zony sluzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dopiero jak wyjechalam do Skandynawii poznalam prawdziwych mezczyzn: kulturalnych, opiekunczych, wychowanych, inteligentnych. Zdecydowanie Polacy sie do nich nie umywaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
sambamama "Moj maz zrobil mi dzisiaj latte i bardzo zadowolony z siebie oznajmil ze ta biala plama mleka to miala byc rozyczka" I to jest prawdziwy facet! ❤️ A ciapackie zlewy związane z czarnuchami czy ciapatymi mogą liczyć jedynie na zrobienie tulipana z rozbitej butelki po piwie i okładania nim po ryju 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tam baba musi pracowac, nie ma obijania sie na utrzymaniu meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
A co, to niby Polki w Polsce tylko leżą i pachną, a ich polscy mężowie przynoszą im w zębach super-wyczesaną wypłatę? :classic_cool: Chyba kpisz, pff 🖐️ Polacy oczekują od swoich kobiet, że będą pracować (nie ma pasożytnictwa), a po pracy SAME ogarną dom i dzieci, oczywiście obiadek pod ryj podstawią w sexi pończoszkach :D Zapomnijcie, teraz kobiety wiedzą co dobre i na pewno nie jest to produkt krajowy (patrz polski facet) 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez troche randkowalam ze skandynawami i musze przyznac ze to zupelnie inna liga niz polacy. sa bardzo spokojni, mili, pomocni i czekaja na kobiete, na jej ******* nie leca do niej z lapami i swinskimi tekstami jak czesto robia to polacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialo byc na jej r u c h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szwedzi to ideały, no ale widać, że niektóre nie lubią statecznych, ułożonych i uczynnych facetów, jak wolą jakichś imprezowiczów i bawidamków to ich sprawa,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od polaka to chyba tylko czarnuch i arab gorszy. a szwedzi są boscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im dalej na północ tym bardziej facet szanuje kobietę , np wlosi nie szanują wcale ,Polacy trochę lepiej a skandynawowie to już wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoleczenstwo szwedzkie jest bardzo zniewiesciale. Jest wrecz zatrwazajaca ilosc homoseksualistów i lesbijek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szwedzi to peezdy, za pokolenie lub dwa ten kraj zniknie z mapy świata, przejmą go uchodźcy których tam zaprasza durny lewacki szwedzki rząd, i którzy robią tam burdel na kółkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szwedzi przede wszystkim nie sa szowinistami jak Polacy , tam za żarty o braku inteligencji kobiet Szwed był by zbanowany z życia publicznego do końca swego karnego żywota , tam nie ma głupich docinkow ze kobiety sa ulomne, tam jest bardzo duży szacunek dla kobiet , z resztą w niemczech też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×