Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rada dla emigrantów

Co Polacy mogą zrobić za granicą to UCZYĆ SIĘ

Polecane posty

Gość rada dla emigrantów

nawet na pół etatu ale uczyć się. Nikomu nie zależy jaki macie akcent czy skąd pochodzicie tylko wasze kwalifikacje i co umiecie, koniec. Na start brać entry level i piąć się do góry. Najgorsze to utknąć w polskich biznesach etnicznych, wtedy koniec z wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No troszkę ich obchodzi obcy akcent a uczyc to sie mozna w Polsce i nie trzeba wyjeżdżać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My polacy w pl uczylismy sie w szkole i nie musimy potem garów zmywac w uk. Mamy dobrze w pl i mieszkania full wypas bez grzyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nauka w PL jest gòwno warta, tylko lokalne osiągnięcia się liczą. Jest masa polskich magistrów a nawet doktorów/lekarzy myjących kible za granicą na całym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No troszkę ich obchodzi obcy akcent lapka.gif a uczyc to sie mozna w Polsce i nie trzeba wyjeżdżać. Zgłoś Mówie ci że akcent jest nieistotny, a nawet może być pozytywem w niektórych sytuacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj dyplom zdobyty na uczelni w Polsce został uznany za granicą (nawet nie musiałam go tłumaczyć/wystarczyło, ze wpisałam w CV tytuł jaki mam) i mam pracę w zawodzie. No ale ja nie studiowałam, politologii czy kulturoznawstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:50 szkoda tylko że wyżej s\rasz niż doopę masz. Ja ukonczylam studia techniczne a nigdy sie nie wywyższam że jestem lepsza od kogos po socjologii czy politologii. Zresztą dla mnie osobiście socjologia bylaby koszmarnie trudna, bo mam umysl scisly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My w PL mamy lepsza nauke niz w uk. Tam nawet na lotnisku nie wiedza co to jest strefa schengen:D hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:53 nie wywyzszam sie, to raz. A dwa, stwierdzilam tylko, że nasze dyplomy sa uznawane za granica. Przykro mi, ze masz kompleksy, ale to nie moj problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ość dziś My w PL mamy lepsza nauke niz w uk. Tam nawet na lotnisku nie wiedza co to jest strefa schengensmiech.gif hahah >>> i co z tego? A ty wiesz i co ci to daje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mu daje że może pokozaczyc na kafe, po polsku i tym że wie co to szengen srengen ... Rzeczywiście dla takich chwil warto skończyć studia w Polsce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL każdy ma magistra a w kraju dalej szambo, może coś nie tak w szkolnictwie jednak? hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magistry gòwno warte
pracowałem kiedyś z takim "magistrem" ekonomii, co to nawet kopiarki czy faksu nie potrafił obsłużyć, ale w gębie był mocny i wychwalał się ile to on panien nie naroohał na studiach w PL ( żona za granicą oczywiście nic nie wiedziała ), a potem wpadł bo robił przekręty, bo myślał że to polandesz i tu też tak można lody kręcić, co za debil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest kolorowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raj jest wszędzie
jest bardzo kolorowo ale nie z polaczkowatą mentalnością, trzeba po prostu stosować zasade "When in Rome, do as the Romans do".... czyli to znaczy: 1.Behave as those around do. 2.Conform to the larger society. 3.Respect the beliefs, customs and practices of a local culture. albo wypíerdalać spowrotem do własnego kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×