Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co w Polsce jest tansze niz za granica

Polecane posty

Gość gość

caly czas te zdanie jakis idiota klepie ale zadnych konkretow, zatem co? bo robilam zakupy w pl, de, francji, holandii i uk i dalej nie wiem co w Polsce jest tansze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Impreza Andrzejkowa u mnie w mieście, z czterema daniami i 7 przystawkami, oraz noclegiem kosztuje 20 funtów, a ile u was w Jukeju kosztuje sam nocleg w hotelu, dopomyje? Ja za czynsz z rachunkami płace 120 funtów, a ile wy płacicie za rachunki dopomyje? Ja w mojej kochanej PL, za aparat ortodontyczny płace 800 funtów, a ile wy dopomyje płacicie w uka? W mojej kochanej PL, piękny, nowiutki dom z działka porośnięta tujami, kosztuje 60 tys funtów, a ile kosztuje domopodobna, zagrzybiona rudera z dykty w Jukeju? Śmiecie emigracyjne z albumem starych zdjeć, z tanich wycieczek do Egiptu, odpowiedzcie na tak proste pytania. Jesteście nikim, zwykle zmywaki i dopomyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
C O (bo bardziej juz dobitnie nie idzie napisac) jest tansze w pl???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
60 tys funtow? za 60tys funtow moge sobie dom postawic z dzialka nad morzem :O ile mnie rata wyjdzie za to? z rachunkami bez wkladu wlasnego 750f miesiecznie na max 5 lat! ty 60k f czyli jakies 300tys zlotych, ile cie rata wyjdzie? ile musisz zarobic by splacic rate + rachunki i normalnie zyc? bo ja zarabiam 2300 netto i moja zona nie musi pracowac, 750 place teraz z wynajmu i kasy w chu.j zostaje. x 120 funtów - z rachunkami??? czyli 630 zl miesiecznie? to gdzie ty mieszkasz? w pokoju w pciumiu dolnym? skoro POKOJE w 3 pokojowym mieszkaniu w Lodzi czy Poznaniu kosztuja od 800zl miesiecznie za sam WYNAJEM :O mitoman :O zarabia 2000zl na reke i podaje ceny w funtach, sam sie osmieszasz idioto :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co z tego, że niektóre rzeczy są w PL tańsze niż na zachodzie skoro rok pracy na zachodzie to pięć lat (albo więcej) pracy w PL. Do tego uczciwie pracując w PL dorobisz się garba a nic nie zaoszczędzisz. Polak jest na przegranej pozycji u siebie w kraju chyba że jest księdzem, politykiem, ku/rwą albo złodziejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko w Polsce jest tansze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość relatywnie drogi kraj
Tańsze jest ale NIE dla pracujących w PL tylko dla pracujących za granicą, bingol nie zdał matmy w 1szej klasie podstawówki, biedaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze miec dom otoczony (szkodliwymi) tujami za 300 000 zl, a kto za tyle nie moz emiec??? ba! moze miec i za 500 tys i za milion, tylko najpierw trzeba robic jak debil by za tyle domek sobie postawic :O rata 1500+rachunki, i jak zarobisz te 2tys to kto ci taki kredyt da??? na ile lat??? idiota :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj --- dokladnie. lepiej ujac tego nie idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. CZYNSZ !! W UK lubicie pracować tylko na chatę / oddawać polowe na dach nad głowa :D 2. Życie jest tańsze, żarcie, chemia 3. Komunikacja miejska , kolejowa. Ceny pociągów w UK sa koszmarnie drogie a pociągi zj****e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porownujac zarobki z cenami? Wszystko. Wystarczy spojrzec jakie zycie wiedzie pani z minimalna pracujaca w sklepie w Anglii a w Polsce. W Polsce ledwo moze dzieci wykarmic, musi je wysylac na obiady w szkole. W Anglii wysyla je na wakacje. Nie wazne jest jak sie wiedzie bogatym, tylko biednym- po tym widac standardy. W Anglii kazdego stac chociazby na te wakache, w Polsce w biedniejszych rodzinach, dzieci rzadki zobacza cos poza swoja wsia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@20:25 taaa ale czy zarabiasz w funtach? Nieeee....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debil przelicza tylko to co mu wygodnie. Impreza Andrzejkowa 20f a zarabia pewnie mniej niż 1k. Właściwie 1k to było by dobrze jak na warunki polskie. Więc ile masz? 500f?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na jaka chate pracuje? czynsz za dwie sypialnie, kuchnia, lazienka i ogrod wynosi mnie 459f! z rachunkami zamykam sie w 800! zarcie na dwie osoby na caly miesiac bez wyliczania co moge i ile kupic wynosi max 400f! zyjesz w jakims swoim swiecie, w ktorym pokoje w UK ograniczaja sie tylko i wylacznie do scislego centrum Londynu i placy minimalnej z polnosno wschodnich wiosek na pograniczu Szkocji :O a sam wyskakujesz z domkiem za 300 tys zlotych jakby w polsce kazdy zarabial minimalna 4tys zlotych. wez sie czlowieku ogarnij bo sie zwyczajnie kompromitujesz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ku/rwa, złodziej i ksiądz dobrodziej mają w PL tanio. Normalny człowiek żyje z pensji do pensji i ledwo wiąże koniec z końcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i najtansza rzecz, na ktora zrzucaja sie wszyscy ale nikt o tym nie chce wiedziec i nie chce pamietac: PODATKI! w tym smierdzacym UK placisz podatki od tego co zarobisz! nie ma zusow-srusow, czy zarobiles czy nie, podatek placisz kiedy zarobisz i dopiero po roku od zalozenia firmy! wszystko online zajmuje 2-3 dni, nie ma armii bezsensownych urzednikow, gdzie 4 pasozytow z laski ci musi pieczatki przybic i czekac miesiac na to :O kwota wolna od podatku to obecnie 11 tysiecy f w tym roku ma wzrosnac do 11500!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 11:50 jedzenie na dwie osoby tylko 400 funtów? aż strach pomysleć, co Wy jecie :O my na dwoje dorosłych wydajemy 550-600 a czasem więcej. odżywiamy sie zdrowo, gotujemy w domu, nie nie mamy nadwagi jesteśmy szczupli, (biegamy, pływamy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wracając to tematu tak ten debil co temat założył, przelicza tylko to co mu wygodnie i tylko w tę stronę w którą mu wygodnie. np napisze że tyle a tyle jedzenia w Polsce kosztuje 10 funtów a w UK dajmy na to, 20 (co i tak jest nieprawdą bo kupuję w obu krajach). ale pisząc o pensjach nie napisze idiota, że zarabia marne 400 funtów tylko "aż" 2000 zł :O śmiech na sali z niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 13:36 dokładnie. nie okrada Ciebie ZUS, US, płacisz podatki i ubezpieczenie jesl izarabaisz. jak masz włansą firme i zarobisz poniżej jakiegos tam progu (wiem bo mam znajomych self employed) to nnie musisz NIC PŁACIĆ I nadal jesteś ubezpieczony !! ciekawe, czy w Polsce tak jest? nie, w Polsce musisz płącić nawet jak NIC NIE ZAROBISZ. ich to g***o obchodzi. tak jest w cudownej Polsce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale wracając to tematu tak ten debil co temat założył, przelicza tylko to co mu wygodnie i tylko w tę stronę w którą mu wygodnie.----to nie ten debil zalozyl temat. ten co zalozyl temat, pyta sie co jest takiego tanszego w polsce nawiazujac do tego debila, bingola, ktora wszedzie twierdzi, ze zycie w polsce jets takie tanie, ze tu jest wszytsko najtansze i podaje przyklad jak placi 120 f rachunku, dom moze miec za 60tys f ale juz ze pracuje za 500f to nie napisal :O skompromitowany idiota :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś do 11:50 jedzenie na dwie osoby tylko 400 funtów? aż strach pomysleć, co Wy jecie pechowiec.gif my na dwoje dorosłych wydajemy 550-600 a czasem więcej. odżywiamy sie zdrowo, gotujemy w domu, nie nie mamy nadwagi jesteśmy szczupli, (biegamy, pływamy)---tak, tak my tez :) i 400f jest liczone z alkoholem :) a wiekszosc co jemy to owoce (borowki, winogrona, nektarynki, jablka i banany), mieso, ryby 3x w tygodniu :) i nie jemy duzo to przede wszytskim, na sniadanie owsianka na obiad normalne danie, wieczorem jajecznica, albo nalesniki, zwyczajne jedzenie i mozesz sie dziwic ale 400f spokojnie wystarcza 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Impreza andrzejkowa :D dla pedalow cwelu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
500f w plu to by on chcial zarabiac tepaku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca oczywiscie jest tansza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miejsce prawdziwego osrusa jest w UK. Tam ma pracowac na kapo-landlordów, którzy wspomagają go mieszkaniem z grzybem lub pokoikiem BUEHEHEHEHHHHHEEEEEE:D I żadne powroty przegrywów do mojej PL. Maja placic 1000f za pokoj. Tak nam dopomóż Bóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buhehehehe debilka rybami sie chwali. Jedz jeszcze czesciej, w rybach najwieksze stezenie rteci i metali ciezkich HAHAHAHAHAHAHAHAH:D :D i chwali sie ze nektarynki i winogrona ma:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D WOOOOOOW, w pl ladniejsze i tansze mamy swinio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak bo nektarynki to typowo polskie owoce. Nektarynki masz dokładnie te same co my w UK. Młotku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W polszy przede wszystkim jest TAŃSZA SIŁA ROBOCZA!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha ryby, nawet na grill sie nie nadaja, lepsza kaszanka lub golonka i zimne piwko ze znajomymi. tak sie jadło z dziada pradziada i ludzie zyli 90lat. gnij w uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Się tak nie jadło cwelu. Mięso było raz na miesiąc lub rzadziej więc żyli do 90lat i dłużej. Miłego zawału w wieku 50ciu lat spasiony niewyedukowany świniaku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×