Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co wy w tej anglii widzicie ?

Polecane posty

Gość gość

No właśnie i nie mówie tu o pieniądzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oglądam właśnie miasto bolton na google street view i nic ciekawego bogactwa nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakieś stare familoki w centrum tego miasta wygląda trochę lepiej ale bogactwa nie widać takie klasyczne śląskie miasto jakich wiele na górnym śląsku. co do pozytywów to zauważyłem wyremontowany deptak w mieście no i okolice ratusza tegoż miasta. za to podwórka są w stanie agonalnym do tego brzydkie parkingi. uliczki poza centrum są to uliczki kamienic jedno i dwupiętrowych jednak w złym stanie. moim zdaniem miasto robi przygnębiające wrażenie i nie chciałbym tam mieszkać czy naprawde was kręci życie w takim smutnym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja miłość, partner, dom, studia, pieniądze. Ja mam full wypas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bogactwo sk****** sy ny !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''oglądam właśnie miasto bolton na google street view'' Kwintesencja szczekaczy na kafe, Anglie widzieli tylko w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak bo to przyjemne spędzać czas w dzielnicy robotniczej. wydać pare stów tylko po to by pojechać do leeds i zobaczyć familok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie widza, ale przeciez nie przyznaja sie przed rodzina w Polsce, ktora im zazdrosci "raju" , ze zyja w brzydkim kraju pelnym brzydkich, grubych ludzi i obrzydliwych domow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś żył w slumsach w PL to dziadowskie bo budowane gorzej niż te na Śląsku , brytyjskie familoki go nie rażą . Tak samo śmieci na ulicach czy patologia . Ta w UK taka jakby opalona nawet w zimie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie widza, ale przeciez nie przyznaja sie przed rodzina w Polsce, ktora im zazdrosci "raju" , ze zyja w brzydkim kraju pelnym brzydkich, grubych ludzi i obrzydliwych domow xxxxxxxxxxxxxxxxxx Tak jak by w Polsce byli sami modele i modelki w rozmiarze S i nie bylo brzydkich chalup. Rozwala mnie to generalizowanie, w kazdym kraju sa takie miejsce i tacy ludzie. Brzydki kraj ? Sprawdz sobie jak wyglada np. York z jedyna w Europie w calosci zachowana ulica ze sredniowiecza, Bath jak wyglada angielska wies ze wspaniale zachowanymi zabytkowymi domami jakich prozno szukac w Polsce. Zreszta z kim tutaj gadac jak wiekszosc albo w ogole nie widziala tego kraju na oczy i medrkuje poprzez zdjecia z Google maps albo cale zycie siedzi w polskim getcie i mysli ze Anglia to tylko Londyn i kilka typowo robotniczo-przemyslowych miast, ktore sa rowniez w Polsce. Kazde miasto ma tutaj gorsze i lepsze dzielnice i w Polsce jest to samo, jak ktos swiadomie wybiera dziadostwo a potem narzeka to juz jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć ocenie obiektywnie bolton to tragedia i smród a bath hmm miasto te mogłoby spokojnie w polsce leżeć.zabudowa tego miasta dość europejska na ulicach wogóle nie zauważyłem czarnych. w mieście jest dużo kamienic które są podobne i wyglądaja średnio. miasto można powiedzieć ani nie zachwyca ani nie razi dałby 5,5/10. nie jest śliczne jak piszesz jest normalne w polsce takich miast jest wiele. teraz york wg mnie brzydszy niż bath. troszku familoków zaobserwowałem w yorku w centrum dużo budynków z czerwonej cegły miasto dałbym 5/10. to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co wy macie z tymi domami z czerwonej cegły. Bierzcie pod uwagę, że Anglia stała przemysłem już wtedy gdy Polski jeszcze nie było na mapie Europy i to właśnie m.in. ten przemysł oraz wzorowanie się na gotyku zdeterminowały rodzaj zabudowy jaki teraz dominuje na wyspach. Ile w Polsce domów zostało zniszczonych/zburzonych podczas wojny a tam ponad 90% zabudowy wyszło bez szwanku i dlatego. Naprawdę wystarczy ruszyć 4 litery poza miasto i można zobaczyć tak wspaniale zachowane i zadbane wsie jakich w Polsce można szukać ze świecą. Przykłady poniżej: http://pokazywarka.pl/3h5rij/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie. W Polsce buduje sie kiczowate domy wzorowane na zamkach i pomalowane na obleśny żółty kolor. Jak kogoś poniesie to niebieski czy różowy. Kicz kicz i jeszcze raz kicz. A o wystroju wnetrza to nie wspominam. Jaskrawe ściany, meblościanki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mieszkamy w Bristolu , to piekne miasto . Co nas tu trzyma? swietna praca I z niej duze pieniadze ,dobre szkoly dla dzieci. Mamy tutaj dom. jest spokojnie na mojej dzielnicy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylem w Bristolu na wycieczce, urocze miasto. W jakiej dzielnicy mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw Fisponds,potem Lawrence Weston,teraz Southmead

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bristol ?Hm , wy może jeszcze nie ale wasze dziecko na pewno doczeka czasów jak Rada Miasta wprowadzi tam szariat . I już nie będzie tak wesoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^^ Az tak zle tam jest pod tym wzgledem? Teraz mieszkam w Londynie, to jest dopiero smietnik, chyba nawet jeden z najdrozszych na swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie,damy rade w Bristolu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie. W Polsce buduje sie kiczowate domy wzorowane na zamkach i pomalowane na obleśny żółty kolor. Jak kogoś poniesie to niebieski czy różowy. Kicz kicz i jeszcze raz kicz. A o wystroju wnetrza to nie wspominam. Jaskrawe ściany, meblościanki... :D X No dokładnie - Polish Design School. Kicz dizajn, ale snoby tego nie wiedza ze sa śmieszni do bólu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha a w uk to niby co? Grzyb grzyba grzybem pogania, i jeszcze te wiesniackie podwojne krany oraz carpet w lazience. Szczyt wspolczesnego designe :D Ale tepym strzalom na emigracji wszystko sie podoba bo zagraniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żal ci dupę ściska aż miło, bo większość dookoła wyjechała i jakoś nikt nie wraca a tobie biedaku się nie udało, bo nikt nie chce mieć do czynienia z takim jadowitym wężem. Kup sobie maść na ból dupy i porządnie wcieraj 2 razy na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotoszczur
A w PL każdy dom w inną stronę postawiony, każdy w innym stylu, ależ to jest piękne... Urzędy na siłe sprzedają działki byle zarobić, a po 10 latach się okazuje, że droga za wąska, kanalizacja za stara, nie ma nawet placu zabaw, chodników, ale najważniejsze, że udało się powciskać domy w każdy możliwy kąt. Brak strategii, zieleni nic ino trzepać kase. Już nie wspomnę o obrzydliwych smętnych PRL-ich blokowiskach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas w domu nie ma grzyba :) Pozatym jak masz swoj dom , mozesz w nim robic co zechcesz , I uwierz mi na pewno nie mamy carpetow ;) w lazience:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspanialy kraj wspaniali ludzie nie to co w pl kraj w spanialy tylko ludzie to k...y jak mawial j.p ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe same niemoty emigracyjne co robia laski angolom tutaj sie odzywaja. Alez odniesliscie sukces na tej emigracji az mi was nie zal paroowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grunt, ze ominela nas niewatpliwa przyjemnosc obcowania z toba :) To sie nazywa miec szczęscie ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez nie mam carpetow w łazience . Nie wiem kto ma. Moze w jakichś slamsach widziałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czerwona cegla jest brzydka i ich domy wygladaja na niewykonczone i cholernie zimne, pianki do okien sie nie uzywa , wystarczyloby ocieplic i zrobic tynk elewacje w jakims kolorze wtedy byloby super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak,najlepeij każdy w innym oczojebny z promocji, nie dobranym zupełnie do koloru elewacji sąsiada - bo Polaki musi się wyróżnic... Disnayland do porzygania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×