Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość popopopopop

Cz korzystaliscie z strony polish dating, aby kogos poznac???

Polecane posty

Gość popopopopop

Jestem juz od dluzszego czasu w Londku i tak jak kazdemu singlowi dokucza mi samotnosc. Widzialam reklame polish dating i zastanawiam sie czy nie zalozyc tam swojego profilu. Moze jest ktos, kto korzystal z tej strony, poradzil czy warto??? Czy jest to tylko kolejna stronka dla zabicia nudy i porobienia sobie jaj z innych ludzi???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wroc do meza..
idiotka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna strona poznalam pare
ciekawych osob :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiramisu22
NIe rozumiem, decydujecie sie na emigracje i nie chcecie sie zasymilowac z osobnikami mieszkajacymi w Waszym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa tez..
o ile sie nie myle, to do Uk ludzie przyjezdzaja za lepsza praca a nie w pogoni za mezem brytyjczykiem, wiec nie rozumiem o co wam chodzi, co wam przeszkadza w tym, ze Polki chca poznac Polakow w UK..chore, znow nie maja sie czego czepic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiramisu22
Tu nie chodzi o to, aby szukac wylacznie Brytyjczykow, bo to dokladnie to samo co szukanie wylacznie Polakow. Po prostu skoro zyjecie w UK, to spotykajcie sie z ludzmi tam mieszkajacymi, zycie jest jedna wielka niewiadoma i moze spotkacie Polaka, Brytyjczyka, a moze Francuza czy Amerykanina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbaaa.
za bardzo podniecacie sie tym co nowe i obce. Ja przez ostatnie pare lat mialem 3 partnerki i zadna z nich nie byla Polka.po czasie wychodza roznice kulturowe.Szcesliwe mieszane pary moge policzyc na palcach jednej reki,niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiramisu22
Tak sie dzieje, poniewaz ludzie wiaza sie ze soba nie z milosci, ale po to, aby nie byc samemu, aby podniesc swoja samoocene, dla seksu. Takie zwiazki faktycznie maja male szanse na przetrwanie. Ja jestem zwiazku z obcokrajowcem i z nikim nie doagadywalam sie tak jak z Nim. Kiedy czytam wypowiedzi facetow na tym forum, to jestem po prostu zalamana poziomem Polakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel birmingham
hej dziewczyny najlepiej dymajcie sie z kurdami w zamian za lepsza prace przy truskawkach hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOKTURIUS
Siemka Tu Polski Facet Mówi - To, że za granice wyjechała nie znaczy, że musi anglikom się podporządkować. Pierdolić wyspiarzy bo najlepsze ziomy są z polska wy jesteście tumany jak się asymilować chcecie. Cudze chwalicie a swego nie znacie - ZGROZA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d.........
wlasnie o to chodzi ,ze wlasne znamy i nic dziwnego ,ze wolimy cudze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wondering-
Hej Autorko posta:-)Doskonale Cie rozumiem - ja jak tylko tu przyjechalam tez staralam sie znalezc jakis znajomych-niekoniecznie chlopaka-po prostu ludzi z ktorymi moglabym czasem wyskoczyc na miasto. Wstapilam na te stronke-spotkalam sie z 1 chlopakiem-normalnie bez zobowiazan. Poniewaz mieszkamy daleko od siebie - nie spotykamy sie zbyt czesto- ja po czasie znalazlam znajomych z mojej okolicy-z kursu jezykowego. Zaczelismy wychodzic wspolnie i znajomi moich znajomych stali sie moimi znajomymi;-) Nie ma mnie juz na tej stronce bo znalazlam czego szukalam-ale mysle ze to nieglupi pomysl zarejestrowac sie tam:-) Hmmmm jezeli szukasz osob z ktorymi moglabys wyskoczyc na kawe w weekend- daj znac;-)z checia sie z toba spotkam;-) Sama dobrze wiem co to znaczy samotnosc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reklamowka1
Wlasnie o to chodzi, ze znamy "swoje" i wybieramy "cudze"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bravoooo
POPIERAM !!!! znamy swoje wybieramy cudze ! Ja -female lat m32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popopopopop
Dzisiaj z perspektywy czasu, moge sama odpowiedziec sama na to pytanie...... warto....poznalam wielu fajnych ludzi.Od poczatku stycznia jestem z facetem i mam nadzieje, ze nie bede musiala juz dalej szukac:-) TRZYMAJCIE KCIUKI !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy na nasza stronke :) nie trzeba za nic placic jak na Polishdating :) www.gadka.eu pozdarawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem zapisana, spotykalam sie nawet z kims, po tygodniu okazalo sie ,ze to niewypal,ale mysle ,ze to nie wina strony tylko czlowieka:O malo jest tam ludzi ,a mieszkam w duzym miescie w niemczech. poza tym co mnie bardzo wkurzylo, po tym \"niewypale\" chcialam skasowac swoje zdjecie i profil i ani jedno ani drugie nie idzie!!!!!! wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem zapisana, spotykalam sie nawet z kims, po tygodniu okazalo sie ,ze to niewypal,ale mysle ,ze to nie wina strony tylko czlowieka:O malo jest tam ludzi ,a mieszkam w duzym miescie w niemczech. poza tym co mnie bardzo wkurzylo, po tym "niewypale" chcialam skasowac swoje zdjecie i profil i ani jedno ani drugie nie idzie!!!!!! wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miro-Guinness
Ja bylem przez jakis dluzszy czas na Pol - Dat... Co moge powiedziec. Stronka dzieki, ktorej mozna sobie pogadac. To wszystko. Ja mieszkam w Irlandii. Malo osob jest tam zalogowanych. Poza tym wydaje mi sie, ze jak sie chce kogos poznac to trzeba ruszyc dupe z chaty i wybrac sie w jakies odjechane miejsce np. pozwiedzac zamczyska UAAAAAAAAAA... Wieksze prawdopodobienstwo znalezienia kogos kto nadaje na podobnych falach niz przebieranie w ogloszeniach ludzi, ktorzy z nudow wszedli na portal towarzyski. To z moich obserwacji. Wiecej gawedziarzy w necie niz ludzi, ktorzy wiedza czego chca. Pozdrawiam wszystkich. Miro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deryllll
duzo lepsza strona jest www polishhearts . co . uk :) pol dat wymieka;) pozrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniekdd
rzeczywisice to polishearts jest ok :) dzieki za linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem....
jesli jestes ladna dziewczyna,masz dobre zdjecia to masz szanse kogos poznac.Ja nie jestem jakas maszkara,ale uroda tez nie grzesze i jeszcze do tego jestem niefotogeniczna, dostalam kilka maili od brzydali,ktorzy i tak przebierali,wybrzydzali jak by swiat do nich nalezal,zniechecilam sie.Zdecydowanie wiecej osob poznaje live,gdy wychodze do klubu.i lepiej sie to wszystko rozwija.Natomiast mam kolezanke,ktora jest b.ladna i miala wrecz nawal ofert,faceci lasili sie do niej okrutnie i w efekcie jest z jednym juz ponad 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metroman
rzeczywsicie to polishhearts to ciekawsza strona ja sie juz zalogowalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonond
a ja uwazam, ze obydwie strony pol-dat i polishearts sa do kitu... znalezc partnera mozna jedynie w realu, jesli spotykasz sie z ta osoba, masz wspolne zainteresowania, dotykaja was przerozne sytuacje, wtedy mozna poznac drugiego czlowieka, to jak reaguje, jakie ma podjescie do zycia... internet to szklana pulapka, za ktora kryja sie ludzie w maskach... wszystko jest pieknie, ladnie za monitorkiem, a potem okazuje sie, ze albo facet to skonczony palant... net zdecydowanie odradzam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikey33
AS ja uwazam, ze internet wcale nie jest gorszy od starszych sposobow i stwarzania sobie mozliwosci na poznanie kogos. Ludzie teraz maja coraz mniej czasu a... czas ucieka. Przez internet mozna uniknac utraty czasu z innego punktu widzenia. Zanim juz wyjdziemy z domu wiemy mniej wiecej czego sie spodziewac po danej osobie poniewaz mozmey ja sprawdzic rozmawiajac nie ruszajac sier z domu. Rozczarowania moga sie zdarzyc co najmniej w takim stamym prawdopodobienstwem niz w rzeczywistosci. ja poznalem wiekszosc swoich dziewczyn przez internet(juz teraz chyba tak) i coraz wiecej wiem o zwiazkach i coraz lepiej mi sie to wszytsko uklada. Wielu ludzi o drazu poznaje bo znam wielu takich. Pozdrawiam i powodzenia w randkach internetowych(to tylko narzedxzie/srodowisko dostepne dla nas - take it - it\'s yours(jak to kiedys bylo na reklamie firmy ubezpieczeniowej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabriel33
One tam sa daremne to strata czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leeman12
powiem wam jedno 50 na 50 co do tych kurdyszy zgodze sie po 2 mieszkam tu juz ponad 13 lat i z recezji od truskawek itd kazdy ma racje warto wskoczyc na pldating szkoda ze trzeba kase walic ale w uk nie ma nic darmo a co do naszych babek mieszkajacych w uk to long story !!! ale trzeba probowac czasem mozna znalesc kogos super ? wedlog mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leeman12
aco do tych internetowych randek to roznie mieszkalem 6 lat z ang co do kultor to macie racje gryzie i to bardzo po 5 latach taka sama jak polka ? jak ktos probowa to wie ale fajne jest wedlog mnie ale poleczki to nasze babki i nie powinny sie pieprzyc z kurdyszami tyle bo troskawki sa nie drogie jak ktos mysli podobnie odezwij sie lee021979@live.co.uk ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alayah
Nigdy nie byłam zwolenniczką takich stron wręcz przeciwnie lecz czułam się samotnie a kolesie jakich znałam u mnie w mieście to same pijaki, cwaniaki itp... i znalazła swojego misia troche daleko ale po kilku miesiącach przeprowadziłam się do niego i jest super ...TYLKO bądź bardzo ostrożna bo wariatów pełno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×