Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czego się dorobiliście w UK

Polecane posty

Gość gość

Jak długo mieszkacie w tym kraju i gdzie dokładnie (jaki region)? Czym się zajmujecie zawodowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Po co ci to? Pewnie i tak jesteś już za stary żeby coś osiągnąć. Żeby się czegoś dorobić i nie pływać w długach ani nie biedować musisz mieć konkretne wykształcenie i pomysł na siebie. Jeśli zadajesz takie pytania i chcesz porównywać się z innymi to pokazuje, że nie masz ani tego ani tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Traumatycznych przezyc, drozyzny i braku znajomych. Co za poje!pany kraik z obrzeza zarzecza. Pl to raj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dom, 2 samochody, super przeżycia, podróże (przynajmniej 2tyg podróży co 2-3 miesiące), fantastyczni znajomi z całego świata. I to wszystko przed 30tka. Po 30tce będzie czas odpocząć od takiej tradycyjnej pracy i zacząć zarabiać w podróży. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha i w UK jestem 12 lat, praca : Wildlife Photographer. Większość czasu spędzam poza Europą ale HQ jest w Londynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ....I potem sie obudziles:D takie sukcesy i musiales wejsc na kafeterie aby sie pochwalic:D wymysl lepsza bajeczke nastepnym razem przyglupie:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*jestem kobietą :) takie małe sprostowanie (nie wiem, czemu automatyczne przypuszczenie, że jestem facetem i to jeszcze na kobiecym forum ale ok...haha ) Wiem, że zwykły robol myśli, że taka praca jak moja jest nieosiągalna, ale pomyśl tak logicznie... taki zawód istnieje, i ktoś ta pracę wykonuje :) tak czy siak, miłego dnia i czasem się nie utop w swoim jadzie i niedowierzaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tekst o kobiecym forum wsadz se w pipe:D tak samo chwalil sie swoim bogactwem wuefista a teksty o znajomych sa zalosne, chwala sie przyglupy znajomymi a wiadomo ze kazdy kazdemy doope obrabia za plecami, macie sie czym chwalic tepaki, trzeba miec niezle nasrane zeby byc z tego dumnym. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie to co wymieniłam nie jest bogactwem, ale ok. Podobnie żyją wszyscy których znam. Widocznie dla ciebie jest to nieosiągalne lub wygląda jakbym się chwaliła "bogactwem" :) Faktem jest, że piszesz na kobiecym forum (sprawdź sobie w opisie) więc nie rzucaj się o rzeczy oczywiste tylko zaakceptuj ten fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W calym tym temacie chodzi o chwalenie sie. Jesli chodzi o mnie to mam wszystko czego chce, chwalil sie nie bede, tylko powiem ze jestem szczesliwy i tyle. Co do kobiecego forum buehehe to niby ma oznaczac ze kolesie nie moga tu pisac? :D no chyba tyllo wg lesbijek co chca z samymi kobietami pisac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest kobiecy portal czy tego chcesz czy nie (patrz : opis i artykuly skierowane do kobiet). Nikt ci nie zabroni tu pisać, wiadomo :) wolny kraj. Tylko trochę przypał jakby nie patrzeć. Gdybym ja się dowiedziała, że mój facet siedzi na babskim forum i wypisuje głupoty to by stracił w moich oczach. A co do tematu: też mam wszystko co chcę, nawet więcej. Nie martwię się co będzie jutro, czy będzie mnie na coś stać, czy będę miała kasę za 10 lat lub na emeryturę. Żyję jak chcę, robię co chcę i to jest najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veryfied
Nie przyjechałam się tu dorabiać, tylko żyć. Wyszłam za mąż, mamy dom na camden i 2 samochody, pracuję w agencji PR. Mieszkam w Londynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W doopie mam jakies artykuly :D trafilem tu tylko przez ten dzial poza polska i bylem w szoku co ten posraniec bingol tu wypisuje :D jakbym mieszkal w innym UK niz on. No i dlatego od tamtego czasu jade po tym smieciu i mam beke z debila. Nikt bezkarnie nie bedzie mieszal mojego ukochanego UK z gownem! Kocham Cie UK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wuefista to jedzie po tobie w kazdym watku i cie pieknie rozpi!erdala:D kocham cie pl. Gnij w uk cwelu nieudaczniku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Się nie tłumacz ;) jesteście obydwoje siebie warci. Nikt normalny nie ma takiej szałowej rozrywki a jeśli ma to się do niej nie przyznaje bo to smutne, no chyba że jesteś 11latkiem i masz areszt domowy... Ty się jeszcze tym chwalisz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham Cie UK! a ty gnij w plu na garnku u matki cwelu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajomosci sa dla ludzi. Ty sam przyznales ze nie masz zadnych znajomych w uk bo jesteś tam, gdzie znajduje sie kurz na moich butach. Nigdy nie będziesz pracował w Polandii, ponieważ jesteś niemota, nieudacznikiem. Jesteś osrusem, który nawet w uka nie potrafi ogarnac roboty za dwa tysiace funtow. Jesteś ukowskim marginesem społecznym, który wykonuje prace haniebna dla tubylców. Jesteś faking forejnarsem, emigrantem, obcokrajowcem, kimś kto zawsze będzie gorszy. Nieudacznik, który spuerdolil z kraju, ponieważ ma dwie lewe ręce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic takiego smieciu nie pisalem o znajomych, ze niby nie mam, nawet moja praca to wyklucza tepaku:D pisalem cwelu ze chwalenie sie znajomymi jest zalosne bo wiekszosc ludzi (glownie polaczki bo np tak falszywych i chamskich Brytyjczykow nie znam)to falszywe qrwy obrabiajace sobie doopy za plecami nawzajem. Dlatego przestalem sie angazowac w znajomosci. I w sumie masz troche cwelu racji bo zaluje ze niektore qrwy znam i uwazalem za przyjaciol. Ale widze smieciu ze znowu przeinaczasz moje slowa zeby sie pocieszyc hehe zero honoru i znajomosci zycia i ludzi - dlatego ze po prostu z domu nie wychodzisz:D gnij w plu na garnku u matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zyjesz w twoim zaszczanym uk, jak zyli w PL 100lat temu w dompodobnych ruderach. U mnie w mieście moi wszyscy znajomi mają piękne domy, samochody, jeżdżą na wczasy, żyją lepiej niż ty przegrany, emigracyjny osrusie. Pieknie napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nuudzisz bingolku alias wuefisto.. Powtarzasz sie i nuuuuuuuuuuuudzsz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W twoim sk****alym lbie moge byc nawet gejem buehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domy, samochody, wczasy - łał cóż za atrakcje, umarłam z zazdrości. Hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umarlas swinio? To co tu jeszcze robisz?:D won do roboty w uk :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuleje geodecie f23
co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyjechaliśmy się dorabiać, ale tu żyć. pozdrawiam z Inverness :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niczego się nie dorobiłam. W przyszłym roku dostaje dom w UK (darowizna). A kasę trzymam na własne przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tacy co dostaja od innych to najwieksze ludzkie gó!wna :D bez honoru i ambicji zeby samemu dojsc do czegos tylko maja na gotowe a potem szpanuja haha. S!ram wam do ryjów nowobogackie śmiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Depresji i lania od ciapoli do nieprzytomności w Birmingham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba bylo nie szlajac sie po nocy po pijaku i ich zaczepiac. Juz ja was znam polaczkowe alkoholiki co tylko mysla o tym zeby ryja pedalskiego uchlac i wszczynac bojki.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@14:14 zazdrościsz :) a mnie to g****o obchodzi co myśli o mnie jakis obcy żul. Będę sobie żyła praktycznie za darmo i jeszcze na tym zarabiała. Eh... ciężkie życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×