Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czego nie studiowac

czemu w Polsce nie ma Primarka?

Polecane posty

Gość czego nie studiowac

przeciez tutaj jest tak wiekie zapotrzebowanie na tanie szmaty!osobiscie jestem wielka fanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo u nas
vat na ubrania jest wiekszy niz w innych panstwach, bylby Primark, a ubrania i tak by były drogie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w miom kraju jest primark
ale tubylcy tam nie wchodza , oblegany jest przez samch obcokrajowcow , wedlug mnie mizerna jakosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petyrety
nie wiem w ktorym wy primarku bywacie ale ja tamw idze zawsze duzo anglikow, szczegolnie mlodych angielek jest pelno, poza tym to wcale nei do konca takie szmaty, zalezy cos ie kupuje, ja mam pare rzeczy z primarka przez lata i sie dobrze trzymaja, te inne firmowe sklepy tez maja dziadostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytuyu
pozdrawiam , czasami bywam w westfield i mam podobne wrazenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgjrfyjrt
a w ktorym westfieldzie? tym na stratford? bo ja tam czesto bywam i nie zauwazylam dracych sie polek i podniecajacych sie ciuchami....jest duzo angielek, hindusek. murzynek, polki tez sa i rosjanki, cala mieszanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhdh
moze ocenili, ze marks &spencer tutaj nie wypalił za bardzo wiec po co maja sie pchac oni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibsushsvsyg
Tak na Stratford :) Ja tam jestem średnio ja jestem średnio na tydzień i też słyszę podekscytowane Polki. No ale może jest tak bo jestem Polką i tak mi się wydaje? To chyba oczywiste że język ojczysty wylapujemy i podsluchujemy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkurencjaduza
np GAP-a tez nigdzie nie ma pzoa wyspami brytysjkimi w Europie, nie poradził sobie z Zarą i H&m eme za cienki był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadafga
Ja w Primarku zaopatruje sie co roku przed wyjazdami wakacyjnymi w lecie. Kupuje mnostwo letnich ciuszkow, wyjezdzam na wakacje, po powrocie juz raczej ich w UK nie nosze (pogoda) a poniewaz sa tanie to wywalam i na nastepny wyjazd znow kupuje sobie gore nowych ciuchow. Tratktuje to jako taki sezonowy zakup i wcale nie potrzebna mi letnia sukienka czy spodenki na kilka lat bo moda sie zmienia wiec wole za rok znow tanio kupic nowe ciuchy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gapaga
Jak to nie ma GAP w Europie, swiat sie nie kończy na wyspach! Widziałam sklepy Gap w kilku europejskich krajach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość primark rox
primark jest tanszy od HM i fajniejszy,to bez sesu ze w PL go nie ma,zrobilby furrore i wygryzl inne tanie sieciowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polka w nl
w PL HM wcale nie jest tani, a w NL np. to jedna z tanszych sieciowek. primark dopiero tu otwieraja wiec zobacze co tam maja :) byłam w primarku chyba w Dublinie kiedys (jesli to było to) i pokupowałam tanie piżamy a maż sobie kupił fajna marynarke sztruksowa, ktora ma juz te 3 lata i nic sie z nia nie dzieje. ja najczesciej kupuje ciuchy w HM i zarze i mango i genralnie wszystko siebie warte. najlepszej jakosci ciuchy udalo mi sie kupic w polskim top secret i orsayu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanka_Primarka
Sklepów Primark w Polsce nie ma i raczej nie prędko zagoszczą w naszym kraju. Primark rozwija sieć w Europie Zachodniej - a na to potrzeba czasu, gdyż tam jeszcze nie jest obecny we wszystkich krajach. Europa Wschodnia pewnie będzie naturalnym kierunkiem za kilka lat dla tej sieci. Na szczęście odzież można bez problemu znaleźć w sieci np. na Allegro. Jest też sporo sklepów internetowych gdzie można znaleźć odzież Atmosphere, przykładowo http://www.modnywyglad.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tubylcy tam nie wchodza , oblegany jest przez samch obcokrajowcow , wedlug mnie mizerna jakosc >>> co za bzdury tu piszesz, ten sklep ma mnostwo klientow i to wsrod tubylcow tez, wiec skoncz ta chora propaganda, te to niby tylko Polacy tam zakupy robia... Primarka nie ma w PL, bo ciuchy I tak bylyby za drogie w PL, jakby ich ceny przeliczyc na zl, wiele Polek tak zarabia, kupuje np torebke z Primarka, tam ona jest po ok 5 funtow, a na swoim blogu sprzedaje ja (bo z Anglii !!!! na to sie lapia glupie snobki z PL) za 350 zl i ma zarobek. Wiem, bo mialam taka sama torebke, a jakas cizia sprzedawala ja dla Polek w PL duzo drozej, a ta torebka nic specjalnego, taka na codzien do pracy, 5 funtow jak ja mam 8 funtow na godzine moge dac, ale 350 zl jak ktos zarabia 2000 zl na miesiac, to glupota ja kupowac, nawet jak zarabiasz 7 tys to sie nie oplaca za taka kase....Ale jak juz powiedzialam w PL jest mnostwo snobek, coreczek zlodziejskich pseudopracodawcow i urzedasow na wyzszych szczebalach, wiec one to kupuja, bo to z Anglii :D No szal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cale szczescie, ze moda w UK sie zmienia, bo jeszcze pare lat temu kupic tu normalny sweter to byl wyczyn, albo byl golf z krotkimi rekawami albo sweter z dlugimi rekawami, ale z dekoltem do pepka I jak chcialas sie cieplo ubrac, bo musialas miec dwa swetry na sobie :D co za chora moda. No I mnostwo tych ciuchow dla tych co chca pracowac w burdelu... Masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce nie ma Primarka i nie będzie (przynajmniej w najbliższym czasie). Przedsiębiorstwo, które posiada marki Atmosphere i inne, które są sprzedawane w Primarku, niestety nie jest zainteresowane franczyzą w naszym kraju. Więc najbliższy Primark drogie Panie macie w Berlinie i narazie tak zostanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwykly ciuch, ktory w primarku jest za 8 funtow, w PL sprzedawany bylby po 300 zl albo wiecej, a to sa szmaty czesto jednorazowe, albo jednosezonowe, ktore po paru praniach nie nadaja sie do noszenia, wiec kto w PL oprocz snobow, bo ciuchy z Anglii i Hiszpanii (ktore oczywiscie sa szyta w Indiach :D) to by kupil. Oni o tym wiedza, ze w PL ludzie sa za biedni na to, zeby wydac taka kase na kiecke, albo torebke, ktora nadaje sie tylko na jedna impreze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tam wyżej pytał jakie sa ceny w Primarku , a więc tak , biżuteria od £ 1 - £ 3 , sukienki koło £ 10 , buty od £ 6 - £ 30 , bluzki koło £ 7 , to ak mniej wiecej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za bzdury opowiadacie, ze tylko obcokrajowcy w Primarku kupuja. Wzystkie kolezanki ode mnie z pracy - Angielki - kupuja tam ciuchy i chwala sobie niskie ceny, Czy Polacy zawsze beda mieli jakies kompleksy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni maja primarka a my bazarkiz chinolami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam zawsze problem z jakoscia w Primarku. Dosc czesto tam chodze, ale rzadko kupuje. Jedyne godne polecenia rzeczy to wg mnie rajstopy i podkoszulki. Dzieciece rzeczy tez sa ok. Poza tym ceny zaczynaja byc wygorowane: kiecki taniej niz £15 ciezko znalezc, a jak znajdziesz to sie w rekach rozpada. Za £15 to juz mozna cos fajnego w HM upolowac (jakosc duzo lepsza), czy na przecenie w NEXT. Wybor sklepow jest ogromny trzeba tylko szukac. Rzeczy z Primarka wygladaja dobrze z daleka. Torebki, buty to juz w ogole porazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za roznica Primark,h&m,Gap itp. Wszystko made in China,Turkey India itp To gdzie tu jakosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie te ciuchy wszystkie sa szyte w Indiach i Chinach. Matrialy sa takie, ze mozesz je prac tylko w 30 stopniach, bo jak wyzej to sie skurcza... Masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiecie , ze cichy te szyja dzieci w krajach trzeciego swiata, za 1 pens na godzine? niewiarygodne , do tego artykyly dzieciece=Vat 0%, wiec w pl nie mma szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×