Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy 20k to wystarczajaco na zycie w Londynie?

Polecane posty

Gość gość

Stawka roczna brutto dla singla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wychodzi nithe całe £1400 na miesiac-kiepsko jednym słowem. Nie masz szans na samodzielne mieszkanie,za pokój teraz nawet na peryferiach trzeba zapłacić £600 ,bliżej centrum to Ci pensji braknie...plus dolicz dojazd,wyżywienie,ubranie,telefon,jakaś rozrywka,wakacje(wyjazd do Polski)-będziesz dziadować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 1500 i starcza mi tylko na wynajmownie pokoju. I z racji tego, że mieszkam u rodziny to mam taniej ale normalnie to by było trudno przeżyć za taką stawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam w pl 5000zł i zyje na luzie. Wystarczylo sie uczyc w szkole i na studiach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gnij w uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słabo, ale ja i tak wolałabym 1400 funtów w Londynie, niż 1400 zł gdzieś w Polsce, gdybym nie miała lepszych perspektyw i dobrze znała język

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, wolalabys 1400 f i wegetacje w obcym kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1400f w uk to jak 1400zl w pl przygłupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ja wiem? :) Ja osobiście wolałabym 1400f niż nawet 5x więcej w PL. Nie cierpię tego zacofanego kraju i ludzi którzy w nim żyją. Wszystko tylko nie PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Uk sa całe flaty z walącymi się, powykrzywianymi, źle ogrzewanymi pseudo mieszkaniami w których gnieździ się wielodzietna, angielska i emigrancka hołota. My Polacy mieszkamy w eleganckich, wraz z rodzinami o setkach lat przebogatej historii. Na każdym kroku widać klase. Polscy konstruktorzy są najlepsi na świecie. Pojedyncze kurki to historyczna tradycja. Obywatele PL właśnie takie chcą i chętnie płacą za to wyższą cenę niż za ordynarne, prymitywne anglosaskie dwukurkowe wynalazki dla biedoty. Gnij w uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę słabo ale kiedyś możesz się przenieść do innej części kraju o ile tyle dostaniesz, w co watpię. Ale i tak lepsza minimalna w uk niż w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol lecz sie cwelu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, lepsza minimalna w uk niz w Polsce, szczegolnie w samym Londynie, gdzie 1100 pensji jak bedzie dobrze a pokoje po 600-1000 funtow. Co Ty piszesz w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
debile emigranci sami podbili ceny pokoji i mieszkań do astronomicznych sum, trzeba być idiotą pchać się w ten syf i licytować całą pensje na wynajem i żreć tynk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wciąż..minimlana w UK zawsze będzie lepsza niż minimalna w kraju 3ciego świata (PL).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie bedzie lepsza. W uk pokoj za 100f , taniutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok. Zarobisz moze te 20k/1400 miesiecznie netto, ale praktycznie nic z tego nie odlozysz? Jaki wiec jest sens by siedziec za granica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś jest za granicą żeby odkładać to nie ma sensu. Ja jestem żeby żyć i to co teraz zarabiam jest ok, a podwyżka w przyszłym miesiącu więc nie narzekam. Zależy jaki kto ma cel i jakie wydatki/ zobowiązania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Londynie zarobisz 1400, ale ledwo sie za to utrzymasz, bo jest naprawde drogo. Poza Londynem gdzies daleko spokojnie bys za to zyl/a ale tam tyle nie zarobisz, bo o prace trudniej i nie oferuja pelnych etatow itp. Tak to wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20k to jest takie minimum, zeby w Londynie moc przezyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, to zalezy, jak kto wydaje itd, ale 20k dla singla w Londynie - jesli ten singiel chce mieszkac w jakis godziwych warunkach itd - to bardzo malo raczej. ja np mieszkam z mezem (nie mamy dzieci) w Derby, nasz zsumowany roczny dochod brutto to 34 tysiace i jest fajnie, ale szalu wielkiego to nie ma, ot normalne zycie bez obawiania sie o cokolwiek, ale zebym mieszkala w "willi z basenem' czy latala na wycieczki 4 razy do roku, to nie. No, ale 2 razy wypad zagraniczny na ok tydzien co roku jest (Polski tu nie wliczam). i spokojne zycie w mieszkaniu 50 m kw we dwoje, bez obaw o to czy bedzie co jesc i w co sie ubrac, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspolnie z mezem 34 tysiaki, cienko i tak, ale niech zgadne, maz pewnie ma 22 a ty nedzne 12 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to zamiast marudzic zarabiajcie po 100,000 na rok bo pewnie tyle potrzeba na "wygodne" zycie w Londynie. Tylko gdzie tyle Wam dadza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzygam juz tym Londynem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to gdzie? Są dobrze płatne prace jak najbardziej osiągalne. Wiadomo, że większość tu robi za minimalną ale ja znam Polaków którzy zarabiają po £60k + To nie jest nic specjalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam w pl 5000zł i zyje na wypasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja znam Polaków którzy zarabiają po £60k + To nie jest nic specjalnego X chyba w simsach znasz, tylko złodzieje tyle zarabiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam w pl 5000zł i zyje na wypasie X chyba w simsach znasz, tylko złodzieje tyle zarabiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znasz=masz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie w simsach. Jakbyś się uczył patafianie to byś sam miał taką kasę. Znam inżynierów, naukowców i przed 30tka spokojnie zarabiają 45-50k, potem większe pieniądze to nie jest noc trudnego. Sama w branży naukowej mam średnia kasę ale praca jest fajna :) Wieeem, wiem...ty jako zwykły robol bez przyszłości nie umiesz uwierzyć że Polacy mogą zarabiać normalną kasę, ale to już nie mój problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×