Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy 5000 funtów miesięcznie

Polecane posty

Gość gość

W Londynie na 2 dorosłe osoby to pieniądze pozwalające na dostanie, luksusowe życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gnij w uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie luksusowe tylko w miarę normalne, ale też trzeba z kasą uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5k czyli 2.5k na łepka. Szerze to wystarczy na wynajem studio i podstawowe wydatki. Może jakieś wakacje na Teneryfie raz na pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pl byś tego nigdy nie zarobił. No chyba że jesteś ku/rwą, złodziejem, księdzem dobrodziejem albo politykiem. Wtedy to tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze w uk nikt wam tyle nie da:D Po drugie co da ci głupku ze tyle nawet zarobisz skoro wydasz 80% na ZYCIE w tym DROGIM BRUDNYM I SMIERDZACYM londynie:D Programista PHP w PL ma 11k a wydatki 3k . Wiecej oszczedzam w PL niz ty i mam za oknem las i ptaki a ty smierdzacych ciapatych BUHAHAHAHAHHA:D:D:D tego nie da sie przeliczyc na ZADNE pieniadze pe!dale:D zapamietaj to sobie ku/rwo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nikt tyle nie da? Chyba tobie :p 2k to podstawa, a potem to już z górki. Nie mówię o podstawowych pracach, ale są przecież ludzie którzy mają wykształcenie (taaak wiem że tobie trudno jest w to uwierzyć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak w Londynie, ale na północy Anglii znam parę, bez dzieci, łącznie mają jakoś 3,800 funtów netto i "życie jak w bajce" prawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadnej obskurnej polnocnej anglii. Zadnych ciapatych. Wole jesc suchy chleb i przymierac glodem w pieknej Polsce niz jesc kawior w towarzystwie tych brudasów! Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, to sobie przymieraj głodem, mnie to nie obchodzi, nie wpieprzaj się w życie innych i nie komentuj z jadem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×