Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czosnek staropolski

Czy będąc w UK odkłacie pieniądze? Jeśli tak, to ile?

Polecane posty

Gość czosnek staropolski

Zakładam temat jeszcze raz, bo poprzedni trafił do niewłaściwego działu. Mieszkam w UK. Przez rok udało mi się odłożyć ok £17.000, ale niczego przez ten czas sobie nie odmawiałem. Nie planuję tu zostać, bo jest tu po prostu brzydko... Ile wam miesięcznie/rocznie udaje się odłożyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czosnek staropolski
Pomylka £17.00 powinno byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To 17 tys czy 1,7 tys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam w innym temacie. Po dwóch latach także mam £17k. Z czego kilka razy miałam sytuację kiedy musiałam wydać £5k czy £2k na operację czy inne przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czosnek staropolski
17 tys. funtów. (siedemnaście tysięcy funtów) gość dziś ja też wydaję, a raczej inwestuję w siebie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da sie odlozyc w uk bo pensje zjadaja koszty wynajmu i zycia. Klamiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kłamie tylko nie pracuje za minimalną tak jak na przykład ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czosnek staropolski
Nie kłamię. UK to nie tylko Londyn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to w jakim zawodzie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie... niektórzy nie potrafią zrozumieć że nie każdy Polski emigrant pracuje za minimalną i to jeszcze w Londynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa chyba groszy, albo alfonsem jestes ze tyle oszczedziles:D polaczki tyle nie oszczedzaja przy zyciu bez odmawiania sobie bajkopisarzu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czosnek staropolski
Myślałem, że wymienimy się tutaj informacjami, ale widzę, że zawiść odebrała niektórym rozum. Nic nie boli bardziej niż sukces innych ludzi. I jeszcze to nazywanie kogoś 'polaczkiem'. Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio nie możesz sobie wyobrazić że komuś tyle zostaje? Przykro mi bo pewnie jedziesz na minimalnej. W sumie to wszystko zależy od priorytetów. Mi zostaje co miesiąc przynajmniej £1k a czasem więcej. Nawet nie wiem ile wydaję ale nie rzucam się na drogie ciuchy, torebki czy kosmetyki bo po co? Wolę wydawać na moje hobby i podróże i dobre jedzenie :) Nałogów nie mam, rodziny nie utrzymuję, dzieci nie mam. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 tys £ po 10 latach w uk...mało ale nie oszczędzam na niczym i mam dobry nowy samochód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty czosnek zalozyles temat nie po to zeby sie "wymieniac informacjami" tylko po to zeby sie chwalic ile to niby masz i jak niby niczego sobie nie odmawiasz! Jeszcze raz zapytam - w jakim zawodzie tak placa? Nie odpowiesz, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie cocojambo i do przodu ! ja kto się daje pesymistom ten głupek. Ludzie gadają zawsz e a zazdrość jest była i będzie. Pozdro polaki abroud poland hhehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarabiam 1100 funtów w Londynie i nic nie odkładam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlucy
Mieszkam 1.5 roku..nic nieodlozylam kupilam tylko samochod bo potrzebuje na dojazdy do pracy.Nieodlozylam poniewaz pomagalam rodzinie w polsce, teraz planuje odkladac 300£ miesiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W UK (nie w Londynie) od 11 lat, mamy dziecko 7-letnie, mamy dobry samochód. mieszkanie wynajmujemy - takie mamy podejście, nie chcemy kupować, myslimy też by może kiedyś wyjechać do innego kraju. Czy odkładamy? to zależy co kto przez to rozumie. Mamy zawsze coś odłozone na tzw czarną godzinę, czy osobno odkładamy na wakacje, albo większe wydatki. Ale żeby odkładać "za wszelką cenę" to nie. Kto ma dzieci, ten wie, że ich utrzymanie sporo kosztuje, ale poza tym my mamy taki stosunek do ycia, że chcemy je spędzić jakoś przyjemnie a nie ciułać. Zatem sporo podróżujemy, nie tylko po UK (a jest tu sporo fajnych miejsc, oj ejst, my kochamy naturę więc coraz częściej myślimy o przeniesieniu się z Anglii do Szkocji; choć Anglia też ma swoje miejscówy, jak np Lake Disctrict). Podróżujemy po południowej Europie , a w planach na 2018 jest Malezja i Tajlandia na minimum 2 tygodnie, no zobaczymy. Ja zarabiam 18500 rocznie a mąż 23000 ale podkreslam, to nie Londyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:32 kiepskie te wasze zarobki jak po tylu latach pobytu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie ty masz zarobki i po ilu latach, że tak oceniasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu osoba z 10:32 A Ty jakie masz zarobki, napiszesz? gościu z 11:37. zapewne z Polski piszesz. uwierz mi, w tej części Wielkiej Brytanii, gdzie my mieszkamy, nasze dochody na rodiznę z 1 dzieckiem są zupełnie w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry ale tutaj większość jedzie na minimalnej a krytykuje zarobki obcych osób ;) Ja zarabiam sporo ale też kilka lat temu na studiach miałam pracę za minimalne wynagrodzenie i wiem że jest ciężko, i w życiu bym nie wyśmiała czy skrytykowała osoby która zarabia mniej. To buractwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL wiekszosc zarabia min 4000zł a zycie trzykrotnie tansze. I zycie bez ciapatych BEZCENNE ! tego nie kupisz w uk za zadne pieniadze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4k :D Bajki idź opowiadać dzieciom. Nie swoim bo nikt z tobą się nie chce rozmnożyć ale obcym. Może ci uwierzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś no dokladnie, pensja idzie pieknie w góre;) a emigracyjne przygłupy tupia ze złosci ze przegrały zycie w PL :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow i co bym sobie kupiła za te 4 tysiące? Bluzkę , buta i jeszcze by mi na chleb starczyło ahahaha nie ale dzięki za takie psie pieniądze :D jeszcze zyc w takim zacofanym społeczeństwie którego przykłady szczekają na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty mi tutaj artykułów napisanych przez kogoś kto nawet podstawówki nie skończył nie wrzucaj tylko dawaj konkretne przykłady. Tylko głupki wierzą w to co zobaczą w TV czy przeczytają w necie. 4 tysiące ahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani grosza do PL. Nie posyłam i nie będę posyłała jak tak jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×