Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Luizza

Czy jest któraś w związku z Niemcem

Polecane posty

Gość Luizza

Ja jestem już od 1,5 roku, układa nam się bardzo dobrze, jest ode mnie starszy o 9 lat i niedawno mi się oświadczył :) Czy są tu jakieś kobiety w związku z Niemcem? Zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okropnosc do tego 9 lat starszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja gość z 19:50:26, chciałem tylko dodać, że jestem zakompleksionym polaczkiem, bez grosza przy duszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze szwabem starym ciulem ? jak dlugo z nim pobedziesz? pilnuj go burdele 24h czynne a oni to uwielbiaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
A ja tam Niemców polecam :classic_cool: Zadbani, przystojni, ułożeni, nie są chamami i prostakami :classic_cool: Nie to co Polacy :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
Ej! Ty tam od linku :D Weź dodaj te tłuste szkarady z Murzynami z Facebooka 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
nie mam fisebyka szkarado

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
Głupi :D Przecież tu wklejali linki 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
to mi je wklej,a ja juz bede wiedziec co zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to Niemiiec Niemiec czy Polski Niemiec???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
Tu na moim byłym temacie ("Widział ktoś ładną Polkę z Murzynem") wklejali dobre morświny :D Spam mnie atakuje za linki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niemka 9 lat mlodsza, napewno by go nie chciala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadome ale polka z checia zawsze za kase dla kasy egal jak wyglada i ile ma lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
Ja tam lubię starszych :classic_cool: A nie takich młodych z serem pod napletem :classic_cool::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fuj z esesmanem. Ich dziadkowie mordowali naszych przodkow, wywozili zloto i inne skarby narodowe, Szwaby od zawsze mieli Polakow za nic, za zlodziei a wy im teraz jezdzicie podcierac tylki i dawac d**y. Tylko nie wyjezdzajcie z innym pokoleniem, bo nie od dzis wiadomo ze Polak ze Szwabem nigdy nie bedzie bratem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
09.09.13 [zgłoś do usunięcia] gość Tylko nie wyjezdzajcie z innym pokoleniem, bo nie od dzis wiadomo ze Polak ze Szwabem nigdy nie bedzie bratem." X No bratem nie, ale kochankiem już tak :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem z Niemcem już od 6 lat,między nami jest 11 lat różnicy i jakoś żyjemy,a nwet żyjemy idealnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój narzeczony też jest niemcem, żyjemy w munchen! i jest cudownie, znam wiele polek w związkach polsko - niemieckich, fajne pary ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mozna zyc z pierdoolonym szwabem i moiwc ze jest super powiem tylko jedno to super to wam bokiem wyjdzie poczekajcie troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
Polaczki się najbardziej pienią za Niemców :D zaraz po Murzynach i ciapatych of course :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisze jako Kobieta nigdy przenigdy !!! Niemca chytre paskudne zero morali zero kultury wiesniaki paskudy pokraki co najwazniejsze charakter ich zwyczaje ich falszywosc absolutnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurrrrrrrkkkaaaaaa
Co sie Niemców czepiacie?? Sa ok,wiem , bo znam. A mieli jednego pecha o nazwisku Hitler!! I co wszystkich do jednego worka wrzucac- nieładnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
11.09.13 [zgłoś do usunięcia] gość chytre paskudne zero morali zero kultury wiesniaki paskudy pokraki co najwazniejsze charakter ich zwyczaje ich falszywosc" Przecież to o polskich mężczyznach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
terenia masz cos z glowa oj masz a niemcy sa obrzydliwi a ich styl bycia nie apceptowalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
Niemcy to ciasteczka, z jakimi 'Niemcami' wy się zadajecie? :O Chyba takimi brudnymi, tureckiego pochodzenia 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
terenia a jaki to niemiec tureckiego pochodzenia hahahah turek to turek nawet jesli w DE urodzony niemcy sa brzydcy a mentalnosc maja fatalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
Prawdziwy Niemiec to jest chłop, że aż po kolanach cieknie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mam niemca, starszego o 6 lat, żyje nam się na bardzo dobrym poziomie, on jest po prostu dobrym człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurorka997
Hej. Ja mam inny problem. Mówię trochę po niemiecku ( tzn. Tyle ile muszę to sie dogdam). Mam 26 lat. On 23 i jest...niemcem. Boli mnie to ze nie mozemy porozmawiac o wszystkim lub nie wszystko rozumiem co donie mówi ze wzgledu na to ze brakuje mi zasobu slow. Miedzy nami rodzi sie uczucie..o ile juz sie nie narodzilo. Spotykamy sie. Ale rzadko ( byc moze ze wzgledu na tą bariere jezykowa). Chodze do szkoly , ucze sie jezyka.ucze sie tez sama w domu. Ale jednak potrzeba jeszcze czasu zanim bedziemy mogli rozmawiac swobodnie. Czy to ma szanse przetrwania? Ktos z Was byl w takiej sytuacji lub tez mpze cos poradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×