Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polacca

czy ktoś chciałby przeprowadzić się do Rzymu?

Polecane posty

Gość polacca

Szukam dziewczyny (bo sama nią jestem ;) ), która zainteresowana jest przeprowadzką do Rzymu, i z którą mogłabym wynajmować tam mieszkanie, żeby było taniej. Obecnie siedzę w Polsce (pracuję tutaj), ucze się włoskiego, ale marzy mi się znalezienie pracy w Rzymie i zamieszkanie tam, a czy czy na stałe, to okaże się po przyjeździe, jak będę się tam czuć. Kuszą mnie wyższe zarobki niż w Polsce i same miasto Rzym, w którym od kilku lat jestem zakochana... :) A może ktoś z Was wie, jak znaleźć pracę w Rzymie? Jestem po anglistyce, więc mogłaby to być praca np. w recepcji w hotelu. Wyjechać mogłabym najwcześniej jesienią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, ja bardzo chętnie pojechałabym, ale jeszcze za mało znam włoski, zaczełam sie dopiero uczyc, jesienią, moze........ bedę umiała więcej......... bardziej od Rzymu podoba mi sie Folerncja, ale Rzym tez mógłby być.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polacca
Verde, czyli Zielona :D Świetnie! Może podałabyś mi swojego maila albo nr GG? Oczywiście jakby ktoś jeszcze był chętny do wyjazdu, to niech wpisuje się w tym wątku! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula22
witam ja i dwie moje koleżanki też na jesieni wybieramy się na conajmniej rok do itali-właśnie rzym lub florencja. uczymy się włoskiego, więc nie powinno być problemów wielkich. piszcie, może razem będzie łatwiej. pozdrawiam un bacio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polacca
Verde-> sorki, że tak długo nie pisałam, ale komputer miałam zepsuty. :) Spodziewaj się ode mnie maila w najbliższym czasie. :) Anula22-> Fajnie, że się też odezwałaś. :) W kupie raźniej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polacca a Roma
ciao ja też jadę mieszkać na stałe do rzymu! polacca podaj nr gg to pogadamy o tym saluti e bacini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polacca
polacca a Roma -> Wolałabym nie podawać swojego br GG publicznie. ;) Napisz do mnie maila, OK? To podam Ci mój nr GG. :) polacca81@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polacca
podciągam w górę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polacca a Roma
ok mogę ci napisać maila ale jeszcze jakbym znała adres... to byłoby super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polacca a Roma
ok sorki, nie zauważyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o pomoc baardzo
Czy ktoś byłby uprzejmy i powiedział w 2słowach ( no może troszke dokładniej) co ten Wloch do mnie wypisuje :):) Sono un clown, faccio collezione di attimi. Sono un cercatore, un esploratore dei percorsi nascosti che conducono all'essenza delle pulsioni e dei pensieri. Sono un rabdomante, alla perenne ricerca del senso liquido della vita. Cerco di essere sempre spalancatamente attonito, incantato e lieve. Cerco affinitŕ di mente, comunione di anime, sincronicitŕ di desideri, vita che ritma armonica e piacere che sboccia, sorrisi scoperti, complicitŕ sommesse, disvelate meraviglie... La mia email --------@ -------- E la tua? Scrivimi al mio indirizzo email e cosě potremo conoscerci meglio… Nie znam nikogo z włoskim :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×