Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Inbur

Czy ktoś jechał z orbisem do Anglii?

Polecane posty

Gość Inbur

mam wyjazd w maju do Manczesteru autokarem. Czy ktoś jechał z orbisem? Proszę o rady jak wygląda ta podróż, czy są dłuższe przerwy, jak obsługa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys przed laty w przejsciu podziemnym za dworcu centralnym w warsziawie byla reklama \"z orbisem w swiat\" do ktorej ktos dopisal \"i w zaswiaty\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka123
tak po przyjezdzie do Angli jest jeszcze okolo 10 przystankow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka123
a jesli chodzi o obsluge to jestem zadowolona moj brat jest kierowca orbisu hihihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAfgt
WSZYSTKO TYLKO NIE ORBIS!! Tez jechalam do manchesteru i to byla jedna z gorszych podrozy zycia! Obsluga bardzo zle wykwalifikowana, brak kilamtyzacji (popsula sie), i brak autokaru (bo byl wypadek...)w Londynie ktory mial nas zawiesc do Manhcesteru - przesiadki sa zawsze. kazali czekac nam na deszczu z bagazami mowiac ze nie wiadoomo kiedy autokar przyjedzie. Nasza pilotka wziela tylek w kroki i zabrala sie z autokarem powrotnym do Polski. ZENADA! Ile nerw ile lez to tylko wiedza ci ludzie torzy byli ze mna w tym autokarze. Zmien firme jezeli mzoesz, Orbis juz dawno przestal byc na Topie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nostro
to prawda, każde inne biuro, ale nie Orbis Transport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirenia
Ja też jechałam z orbisem, ale podróz była całkiem udana. pilotka sympatyczna, a przesiadka nie była taka zła - w końcu bilety też nie są najdroższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jechałam rok temu, tam i powórt, powiem, że może jakiegoś dużego komfortu nie odczułam ,ale tak to bywa na tak długich dystansachh ;) 2gi raz na jazdę autobusem, z jakimkolwiek biurem, bym się nie odwazyła, tym bardziej, że lot samolotem wychodzi taniej, a jaki dreszczyk emocji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×