Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ola2000

czy ktos z was skladal podanie o zasilek na dziecko

Polecane posty

Gość ola2000

chodzi mi o to zeby jak najwiecej uzyskac na ten temat informacji gdzie sie udac ? jakie trzeba posiadac dokumenty ? czy trzeba pracowac na pelny etet itp oczywiscie chodzi mi nie o przepisy w polsce tylko w europie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mow smialo chodzi o Anglie
wszystkie jada do Anglii po zasilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola2000
nie wszystkie a jezeli nic ciekawego nie miales las do powiedzenia to po co wchodzic i zawracac wiadomo co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola2000
i nie o anglie chodzilo tym razem cos intuicja zawiodla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuu
Napisz o jaki kraj chodzi, kazdy kraj ma swoje przepisy tylko zeby pobierac jakikolwiek zasilek musisz mieszkac w donym kraju....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola2000
chodzi mi konkretnie o wlochy moze ktos wie jak za to sie zabrac bo ostatnio czytalam ze dziecko nie musi przebywac w tym kraju aby ubiegoc sie o zasilek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taralalalal
A czy masz cos wspolnego z włochami np meza wlocha albo twoje dziecko ma obywatelstwo, albo pracujesz tam ty lub twoj maz...nie sadze zeby nie bylo wymogu obecnosci dziecka na terenie włoch, moga poprsostu nie sprawdzac czy faktycznie przebywa ale jak sprawdza to mozesz niezle beknac. W Anglli nie sprawdzaja tego ale wymog jest ze dziecko musi mieszkac na terenie kraju i to sie tyczy takze anglikow. Przykro mi ale jak to sie zalatwia to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola2000
moj maz pracuje legalnie we wloszech oplaca skladki i takie tam pytam bo czytalam ostatno ze kraj w ktorym sie sklada takie dokumenty zwraca sie w tym przepadku do urzedu w polsce proszac o udokumentowanie ze takie dziecko wogole istnieje i urzad w polsce wysyla im wszystko o co prosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olewluk
tez bym sie chciala cos dowiedziec na ten temat jestesmy z mezem we wloszech od 2lat a 18miesiecy temu urodzilam tu dziecko jednak problem w tym ze moj maz pracuje na czarno ale zasilek porodowy dostalam wiec moze nalezy mi sie cos jeszcze jestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agagaga
jesli chodzi o zasilki w Anglii,to nie jest tak różowo jak wam sie wydaje.oh brak słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola2000
czy moglabym o taki zasilek z Wloch wystapic z Polski i otrzymywac go w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×