Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy osoby bez rezydentury stałej i obywatelstwa

Polecane posty

Gość gość

po wyjściu UK Z EU będą deportowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Nikogo kto płaci podatki i nie pobiera zasiłków nie 'wyrzuca'. Podatnicy dostają automatyczne permanent residence. Jezus Maria. Codziennie to tłumacza w wiadomościach, na debatach. Polaczki niech odłączą polska telewizję i nauczą się angielskiego. Nie będzie potrzeby zadawać durnych pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Nie bedzie zadnych statusow rezydenta bo beda zlikwidowane!a brytyjskie paszporty beda anulowane. Nie po to byl brexit aby bylo po staremu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polaczki lubią panikować i robić z siebie ofiary ;) nie wyrzucą, najwyżej będzie trudniej nowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście nie mogę się doczekać miny brexitowców jak ceny pójdą w górę a praca nie spadnie im ot tak z nieba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic sie nie zmieni poza tym ze wszystkom ktorzy nie maja obywatelstwa zostana odebrane wszystkie zasilki. Nikt nikogo nie wyrzuci - ci, ktorych nie bedzie stac na mieszkanie i zycie wyjada sami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolezanka dostala w poniedzialek list ze ma sie stawic w home office bo musza uniewaznic paszport z powodu nowych przepisow. Wiec zaczyna sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z nowo przyjezdnymi, wyjeżdżam w marcu do czasu wyjścia z UE jest 2lata, mogę starać się o rezydentura tymczasowa po przepracowanym roku w UK , ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ps. Chcę wyjechać na stałe i zrobić brytyjskie obywatelstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa bajki o koleżance możesz sobie opowiadać dzieciom, może uwierzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez dostalem list z urzedu i angielskiego nie bardzo umiem ale tam jest napisane ze "passport will be revoked" :(...czyli juz sie dzieje brexit i wracamy do pl. No coz lepiej u siebie w polsce niz na wygnaniu u obcych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli co? unieważniają ci/ polski paszport??? bo przecież brytyjskiego nie masz! ale debil z ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, brytyjski maja uniewaznic. Polski zachowam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angielskiego nie bardzo umiem ale paszport mam angielski i mieszkam od 23 lat. Nie chcesz to nie wierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chce i nie wierzę! jak już masz robić te prowokacje to się trochę wysil! na razie są denne i żałosne - aż trudno uwierzyć że coś ci za nie płacą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:39 ta ostatnia wypowiedź to był wręcz sarkazm bardziej niż podszyw, ale w sumie podszyw, bo nie mogłam się powstrzymać, takie ktoś bzdury pisze o tych paszportach i deportacjach. Ale autor na takie psy jeszcze nie zszedł, to muszę wyjaśnić w ramach uczciwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawde pisze. Dopomyje beda miec raczej anulowane paszporty mowili dzis w telewizji polskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×