Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość page1of2

Czy Polki sa naprawde takie ladne?

Polecane posty

Gość page1of2

Z moich obserwacji wynika że nie, przynajmniej nie za granicą jak się wmieszaja w tłum. Zazwyczaj jakieś wąskie zacisniete usta, makijaż straszny. Ale nawet bez makijażu są po prostu przeciętne, smutne, kiczowato ubrane. Raz chyba tylko widziałem Polke która była naprawde ładna. Była obgadywana przez inne zawistne baby w autobusie i nie powiedziałbym że to rodaczka ale jak wychodziła to im podziękowała po polsku za krytykę. :) I zostawcie sobie temat panów polskich bo zgadzam się że nie jesteśmy urodziwi. Jednak skąd to przekonanie że Polki są takie cudowne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisbjsshbs
Wg mnie nie są ładne. Ale łatwe. I dlatego kolorowi się w nich lubuja. Taka typowa sprztaczka jest chuda, z platyna na głowie, to juz ma powodzenie wśród kolorowych amantow azjatyckich. Grube mają powodzenie wśród afrykanczykow. Twarz się nie liczy. Oni lubią bajerowac zakompleksione świeżo przybyle polki bo to łatwa zdobycz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polka na emigracji
No to ja tez sie wypowiem. Jestem Polka i jestem piekna. Skromna nie? Ale to prawda. Wlosy blond, oczy niebieskie, wzrost 170, szczupla z wypuklosciami tam gdzie trzeba, usta szerokie, nosek zgrabny, uszy w sam raz, ubieram sie stylowo ale nie trendy tak jak teraz wszyscy chca byc modni. Jedyne co jest moja wada to to, ze mam aparat na zebach ale to tylko czasowe. Wygladam jak modelka i wszyscy mi to mowia. Aha i nie lubuje sie w panach o innym kolorze skory niz bialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna blodndii
Ja parę razy spotykałam się z obgadywaniem mojej osoby w transporcie publicznym :D więc chyba na Polke nie wyglądam aż tak. Może to styl ubioru bo nie wciskam się w przyciasne kurteczki, nie ubieram jasnych jeansow itp. Nie mam stylu wiejskiej dziewczyny z dyskoteki w remizie krótko mówiąc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polka na emigracji
No wlasnie ja tez. Mnie biora bardzo czesto za Skandynawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucjusz26
"Cudze chwalicie swego nie znacie". Polki sa przepiekne i przede wszystkim sa naturalnie piekne - nie potrzebuja tony makijazu badz operacji plastycznych zeby zachwycac. Od co takie cudenka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonakoniczyna:))
Osobiscie uwazqam ze Polki to ladne kobiety,ale wczoraj zobaczylam tez ta brzydsza strone. Bylam na zakupach w sklepie,ogladam pantofelki i slysze z tylu rozmowe....po huj ci kurwa tyle szpilek? przeciez w tych kurewsko czerwonych nie bylas ani razu durna cipo. - A huj ci do tego kurwa,i tak se kupie i zatancze dzis mojemu . :D:D:D jak skonczylam sie smiac ,obrucilam sprawdzic obie sexlaski i malo nie padlam! Gacie wiszace na dupie ze kreske dupna widac, wlosy z odrostem na pol glowy,zero makijazu-moze to plus ale za to syfow tyle w zyciu u nikogo nie widzialam i oczywiscie brwi namalowane pisakiem :D kolezanka za to miala buzie pomaranczowa , i kurtka zafarbowala sie lekko tez na pomaranczowo. zal mi sie ich puzniej zrobilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonakoniczyna:))
mialo byc[ obrocilam ] chcialam szybko napisac i mi sie wcisnelo nie to co trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppllaaaanta
Temat troche bez sensu, bo Polki sa bardzo rozne, sa piekne Polki i te nie bardzo urodziwe, poza tym kazdy ma inny gust i kazdemu sie cos innego podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hocdfjchy
Haha a ja podobno wyglądam jak Hiszpanka :D to nic że mam blond włosy. A polacy też nie poznają że jestem Polką. Kiedyś z takim gościem pół godziny rozmawiałam a potem okazało się ze Polak. Obgadywana w autobusie też bylam ( Polacy chyba nie wiedzą że ktoś może ich rozumieć). Według mnie polki nie są ladne bo nie potrafią swojej urody podkreślić. I styl ubierania się też gra tu dużą rolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest taka ze te kulturalne osoby zazwyczaj wtapiaja sie w tłum, są lepiej ubrane i zadbane. A to co widzi się na ulicach ( i słyszy) to zwykłe prostaki niewychowane. Może widziałeś piękne Polki tylko właśnie dlatego że wtapiaja się w tłum to myslales ze nie sa Polkami. Ale zgodze się ze piękności są rzadkością. Tylko ze my mamy jeszcze makijaż żeby nas uratowac. Facet jak brzydki to nie ma ratunku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodega
w kazdym kraju sa piekne kobiety, te przecietne i te brzydkie. kiedys myslalam ze polskie kobiety umieja o siebie zadbac, fajnie sie ubrac ale to nie prawda. teraz mieszkam w hiszpanii, kobiety tu nie sa az takie ładne, wiekszosc tych przecietnych ale potrafia sie swietnie ubrac. w polsce kobiety ubieraja sie bardzo "bez smaku" a jak juz jest jakas po 30 to juz w ogole robi sie na 50. polke mozna poznac po niemodnej fryzurze i tych balejarzach ktore juz wyszly z mody wieki temu. ale to tez nie reguła. tu gdzie mieszkam mam dwie kolezanki polki i ubieraja sie z ogramna klasa, to samo makijarz i pozatym mamy wsyztskie swietne figury i ładne rysy twarzy. moj facet jest hiszpanem i nawet wczoraj go o to pytalam, i mi powiedzial ze w hiszpani ogolnie zwraca uwage uroda wschodniej europy. on podrozoje po calym swiecie i powiedzial mi ze naprawde najpiekniejsze kobiety ktore widzial sa w Moskwie. Ja tutaj mam bardzo duze powodzenie u męszczyzn, i wcale nie jestem typową słowianką.. mam czarne włosy i duże zielone oczy i typowo słowianskie rysy twarzy. i wlasnie te jasne oczy zwracaja ich uwage, bo tutaj wszyscy maja brązowe albo czarne oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walczę z insektami
A ja Polkę zazwyczaj poznam po jej pisowni... A raczej bykach, które popełnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikolajka siurdalińska
Cześć a ja jestem z turasem japońskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggghhdde
ty kebab,ciekawe dlaczego zadna nie zechciala takiego polaczka jak ty :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rojekkkk
Szara cera,waskie usta,mysie,ciemnoblond wlosy,plaskie tylki.Te wlosy przewaznie sobie maluja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vsishjsvshs
Brzoskwiniowa cera, duże zielone oczy okraszone długimi rzęsami. Pełne czerwone usta i naturalne blond włosy, okrągły wypukly tyłek...a co co? Ah! To tylko mój skromny opis :p Przy tych wąskoustych nikt mi nie wierzy że jestem Polka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanKrolewicz
Nie generalizujemy. Niektore sa wyjatkowe i maja poukladane w glowie, podobnie zreszta jak Polscy mezczyzni :) nie kazdy z nas to zapuszczony gbur i pijak w bialych adidasach z przylizanymi wlosami, lub obciety na zero. Tylko nas przystojnych nie rozpoznasz podobnie jak te fajne polki. Pytanie tylko gdzie spotkac w Uk te szczuple, ladne blondynki /brunetki co nie lubia kolorowych , hmm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejwheieheh
Ja mieszkam w Londynie i ostatnio dopiero poznałam fajnego Polaka. Nie jakiś tam super przystojny ale po prostu NORMALNY. Jeśli wiecie o co chodzi. Może dlatego że tak samo jak ja wychował się w UK. Mnie ludzie nie biorą za Polke w ogole bo wtapiam się w tłum. Jestem szczupła, naturalna i dużo się uśmiecham, nie piję (co bardzo dziwi tych którzy dowiadują sie że jestem z polski). A takich dziewczyn jak ja znam dużo w Londynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanKrolewicz
Ja niestety nieznam zbyt wileu takich w Londynie a chetnie bym z wami wyskoczyl na jakas impreze lub sushi ,hmm? Zla branze sobie wybralem, trzbe bylo isc na marekting lub jakis retail, byloby prosciej. :) Przystojny brunet, zielone oczy 180cm wzrostu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanKrolewicz
Inzynieria budowlana. Sama jakies meskie kobiety tu pracuja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbhhhhhbhhh
Krolewicz- no rzeczywiście jakiś lasek super w swojej branży nie znajdziesz :) ale możesz szukać poza prawda? Szukasz Polki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, to prawda, pracowalam kiedys w biurze projektowym (konstrukcje itp) i bylam tak jedyna kobieta poza ksiegowa na cwierc etatu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanKrolewicz
Nie koniecznie Polki. mam branie od ladnych hindusek, autralijek i south african grils i azjatek. ale jezyk milosci moze byc tylko jeden -ojczysty. Wiec na zone szukam polki. warunek musi miec poukladane w glowie, byc filigranowa i zadbana, zaden kicz. Musi tez mlodo wygladac podobnie jak ja. :) Chetnie wyskocze na drinka i ciekawa rozmowe. Czemu pytasz znasz jakies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnaaggoorka
Ja znam - siebie :P Ale jestem zajeta, mam chlopaka Anglika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×