Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość musze sie dowiedziec

czy to prawda ze ?

Polecane posty

Gość musze sie dowiedziec

nie mozna miec ze soba zywnosci jak leci sie samolotem?!! przy sobie czy w bagazu glownym , czy w ogole , jak to prawda to nie rozumie tej paranoii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoretycznie nie mozna;) Wcale.Zwlaszcza owocow. Ale ludzie przewoza i nic sie nie dzieje. Z drugiej strony jak znajda jakies jedzenie, to po prostu je wyrzuca. Ps: oczywiscie nie mowimy tu np o batoniku czy cukierkach w podrecznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy
gdzie się wybierasz? Po europie możesz wozić co chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że co:O??? Naturalnie, że nieprawda:O, albo ja działam wbrew regulaminowi;). Za każdym razem mam \"żywność\" (mam nadzieję, że mowa o \'posiłkach\' w trakcie lotu?) i owoce obowiązkowo. Przy przejściu przez kontrolę magnetyczną celnicy widzą naturalnie wszystko co masz ze sobą i jeszcze ani razu nie zdarzyło mi się by ktoś miał jakiekowiek zastrzeżenia:) Wszyscy zawsze \'coś\' mają!!! MOŻNA, i nie tylko teoretycznie ale i praktycznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze powiedziec
z Polski do Niemiec , no i juz sie nastawialam ze przylece z jeszcze swiezutkim jedzonkiem, a nie jak po 20 h w autobusie. No ale zabiore na pewno , lepiej w pdrecznym bagazu czy glownym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze powiedziec
oczywiscie mam na mysli troche wiecej niz tylko w podrozy np. troche kielbaski polskiej , chyba moge?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze wiedziec
no to chyba nie jest tak zle, chyba bym sie poplakala jakbym musiala takie pysznosci do kosza wyrzucac na lotnisku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już tu byłam-Ona ---- dzialasz wbrew regulaminowi. Pozdro:classic_cool: i poczytaj sobie regulamin.;) Przynajmniej jesli chodzi o podroze do USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, po Europie ...ponadto ci od kontroli magnetycznej by zwrócili uwagę, a nic takiego nigdy nie ma miejsca, zarówno u mnie jak i u reszty podróżujących:) Pozdrawiam także

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze sie dowiedziec
czyli nie jest tak zle jakos na pewno przelece z prowiantem dziekuj za odp. i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×