Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to wystarczy na utrzymanie sie

Polecane posty

Gość gość

Po odjeciu kosztow za wynajem i komunikacje zostaje 200 funtow na jedzenie, ubrania, telefon itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce nie zostaloby ci nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w uk to nie wystarczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pl za taka kwote oplacisz pokoj i jedzenie. Bo nasz rzad dba aby nie bylo drogo. Brawo pani premier. Gnij w uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skromnie ale wystarczy. Zmw pl ceny zywnosci sa takie same jak w uk wiec nie gadaj glupot Ze jedna osoba nie wyzyje za 1000 tylko na jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie sa takie same jak w pl. W pl zjadlem dzis kwaśnice i pierogi za 20zl pelny talerz. Gdzie w uk masz obiad za 5 funtow przyglupie? Nawet takich smakow nie macie Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ehh pewnie wystarczy jak będziesz wszystko najtańsze kupował. Ja jakbym musiała to też bym przeżyła za 200 (po opłatach). Z moją obecną pensją zostaje mi 1000-1500 na miesiąc (po opłatach) ale zaznaczam, że jestem w UK już długo i mam tutejsze doświadczenie i edukację. Chociaż niedawno chciałam sprawdzić jakby to było gdybym żyła na budżecie i kupowałam najtańsze żarcie wyszło mi £20 na tydzień, transport też z £15. Normalnie jest £100 za jedzenie i £24 za transport (na tydzień).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 funa na tydzien chyba na tostowym chlebie i fasoli z puszki haha, dziennie na zarcie min 7 funa idzie. Dlatego wracam do pl i sram na tych ciułajacych dopomyji na wygnaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i? Jak ktoś chce przeżyć jak najtaniej to fasolka i chleb też są ok. W sumie to fasolka jest bardzo zdrowa. Nie będę jednak burakowi tłumaczyć, pewnie żywisz się tylko owocami morza, kawiorem (plastikiem ekhm).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrowe to jest polskie wiejskie jedzenie a nie chcleb tostowy na tablicy mendelejewa swinio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha jakie polskie jedzenie jest zdrowe? Mówisz o tłuszczu i miechu? Proszę cię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaj przykład polskiego jedzenia i udowodnij, że jest zdrowsze niż np fasolka, ziemniak czy burak (i nie, ziemniak i burak nie są polskim jedzeniem). Chce wiedzieć ile ma to polskie jedzenie białka, tłuszczu, witamin i błonnika. No proszę, czekam :D (przegrałeś już na starcie, tylko tyle ci powiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa polskim jedzeniem przygłupie. Z dziada pradziada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko polskim, przygłupie bo rosły w innych krajach. Rozumiesz, przygłupie czy mam ci napisać historię ziemniaka czy buraka, przygłupie? :D A tak na marginesie to ziemniak jest z Peru, burak z Grecji więc "dziada pradziada" możesz sobie w tyłek wsadzić :D czekam na konkretne fakty bo jak na razie zostałeś kompletnie zmiażdżony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak myślałam, argumentów zabrakło :D Nie ma to jak wyzywać bez sensu a jak się dostanie kilkoma faktami to podkulic ogonek i szaleć na innych tematach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa z peru:D co za nieuk:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie, że z Peru i tutaj pokazujesz jaki z ciebie nieuk. Ziemniaki pochodzą z Peru, sprawdź sobie. Każdy to chyba wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z peru:D ale antypolski przyglup:D:D won tam skoro ci w pl zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam niech debil myśli, że ziemniaki "odkryto" w PL, tak samo jak pomidory :D I cała resztę warzyw i owoców lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam za bardzo się nigdy nie interesowałem tym skąd pochodzą warzywa bo ich nie lubię ale to, że ziemniaki są z Ameryki Pd to chyba oczywiste? Nie wiem, może nie aż tak oczywiste dla niektórych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
200 funtow na jedzenie i chemie moze wystarczy, ale zeby za tyle jeszcze sie ubrac itd.no to watpie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież co miesiąc nie będzie kupował ciuchów. Albo kupi bardzo tanie (W Primark koszulki męskie są nieraz za £1 lub £2) albo uzbiera na coś lepszej jakości. Zakładam, że teraz nago nie chodzi więc coś do ubrania ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze i z ameryki sa ale polskie odmiany powstaly w polsce emigracyjny tepaku. I sa najlepsze w ue. Cala europa sie nimi zachwyca i importuje. A w uk pamietam kiedys jak kupilismy ich ziemniaki i po 20 min gotowania zrobil sie budyń bo sie rozgotowaly BUEHAEHEHEHEHEHEEEEEE jaki smiech byl nie do opisania i zarcie do wywalenia, w pl nigdy mi sie i zonie zadne ziemniaki nie rozgotowaly swinio. Gnij w uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zone to ty masz ale w simsach cwelu. Gnij w plu cwelu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
G. i S. to emigracyjne s****wa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość monikaaaaaaaa
gość dziś mialam to samo heh, nawet pies nie chcial tego jesc, wrocilam do polski i problemy sie skonczyly:) Co za angielskie przyglupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj dzieci...nie wiecie, że są odmiany specjalne do gotowania, pieczenia, na puree itp itd? W Anglii pewnie kupowałas tej najtańsze na mash I potem się dziwilas, że się rozgotowuja :D tak to jest jak się wyjeżdża bez znajomości języka. Dobrze, że jesteś już w PL tam odmiana jest tylko jedna i główka cię już nie rozboli haha Co za cewele :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bingol cwel udaje kobiete a nooby sie nabieraja :D kocham Cie S. I UK!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba z daleka widać, że debil sobie przytakuje jako kobieta. Trudny przypadek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie specjalne odmiany wsioku? w pl kazda odmiana nadaje sie do wszystkiego, gotowania na parze pieczenia. S. to k/u/r/w/a :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×