Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karola123455677

Czy trudno jest się dostać na SWPS do Warszawy?

Polecane posty

Gość Karola123455677

Chciałabym studiować na tej uczelni psychologię stacjonarnie. Czy jest się trudno tam dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przypadku prywatnych uczelni, gdy w gre wchodza pieniadze, wyniki egzaminu schodza na dalszy plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślisz ze tylko to będzie brane pod uwagę ? Boje się ze jeśli chodzi o Warszawie to mogłoby być dużo chętnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostać się nie jest trudno bo liczy się głównie kolejność zgłoszeń (plus trzeba spełnić jakieś kryteria, ale nie są one wygórowane). Trudne albo wręcz niemożliwe będzie dostanie się na dany kierunek chyba tylko jak zabraknie na nim miejsc. Ja skończyłam SWPS i za moich czasów dostanie się nie stanowiło problemu (co innego utrzymanie się na studiach - trochę pracy trzeba było włożyć). Teraz znowu do nich idę tylko na podyplomówkę i nie mogę się już doczekać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak oceniasz szkołe ? Jaki kierunek kończyłas i jak go oceniasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość placZabaw
SWPS najlepszy na świecie! Ja kończyłam wydział wrocławski, ale moi znajomi są po psychologi w Warszawie i są niezwykle zadowoleni. Jak masz jakieś pytania albo nie wiesz czy to dobry wybór to przejdź się do ichniej rekrutacji; kobietki z biura odpowiadają szczerze na wszystkie pytania (wiem, bo sama tak zrobiłam we Wro). Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indeks w Kieszeni
Najłatwiej zdecydowanie po olimpiadach przedmiotowych. Po pomoc w przygotowaniach zapraszamy na https://indekswkieszeni.pl/ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×