Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy w Londynie faktycznie jest tak źle

Polecane posty

Gość gość

Drogo, niskie zarobki, ciężko o prace i mieszkanie? Czy to tylko nieudacznicy tak narzekają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Londyb jest supcio. Jak wyjezdzac to tylko do Londynu. Londym to szpan, duma i splendor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co kto lubi, to nie jest tak że każdy jest zadowolony albo każdy niezadowolony... Ja w Londynie nie mieszkam, ale moje dwie koleżanki ze studiów tak, i kolega męża z żoną. Koleżanki zadowolone - jedna pracuje na recepcji przychodni lekarskiej a jej mąż jest IT Network Engineer . Druga pracuje w biurze agencji wynajmu i sprzedaży mieszkań. Są zadowolone. Kolega męża pracuje też w I T ale on średnio zadowolony, w sensie - nie lubi tak wielkich miast. Jak nas odwiedza, to mówi, że czuje sie lepiej w małych miastach (my mieszkamy w Reading).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noo supcio w lądynie:D zamachy co miesiac , pokoj za 1000funtow a zarobki 1500, biali stanowia mniejszosc, stfiaste zarcie. Supcio buahahahahaaaa:D na szczescie jestem juz w pl i mam beke z tych przygłupow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, maz:D czyli bez meza by nie wyzyła z pensji:D w uk wszyscy wiedza ze Reading to pierdziszewo gdzie ciapate lataja z nozami po ulicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest zle, ale jak.ktos nie ma wyksztalcenia a oczekuje wysoko platnej pracy i ma o sobie zbyt wysokie mniemanie, to pewne ze trzeba ponarzekac na Londyn zamiadt szukac winy w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto ma glowe na karku juz wrocil do pl i zyje jak pan. Zostały w uk same przegrywy ryjące za bezdurno dla angielskich kapo-pracodawcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Morda cwelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w UK to można zarobić i wywieźć kase, ale aby tam mieszkać to trzeba być kompletnym debilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Londynie to nieraz nawet osoby z dobrym wykształceniem żyją skromnie przy tych wysokich cenach za wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debile mieszkają w Londynie
Londyn £300,000+ za domopodobną rudere na kredyt 40 letni z ciapatymi na councilu obok, raj w hooj, tylko skok do Thames z London Bridge zostaje buehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To polacy i inne szczury z wschodniej europy zjėbali UK, bo było całkiem spoko przed 2004 nim bydła najechało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×