Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy w zwiazku z ost. wydarzeniami myślicie o powrocie do Polski?

Polecane posty

Gość gość

j.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic się nie zmieniło. Nie wracam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. W ogóle nie myślę o powrocie. Raczej zastanawiam się nad przenosinami w jakieś spokojniejsze miejsce niż to, w którym mieszkam, bo nie ukrywam, że zaczynam się coraz bardziej bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haze,a gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haze nie bój sie, przecież i tak umrzesz. Nie zabije Cię Arab, to zabije cię czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgoda, ale arab może mnie zabić w każdej chwili, a czas... Cóż, myślę, że go jeszcze trochę mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę o powrocie,ale póki co,to tylko takie moje...wymysły. Mąż nie chce słyszeć o powrocie do PL,mamy 2 dzieci,z czego jedno już chodzi do szkoły. Jest nam tu naprawdę dobrze,ale ja jestem przerażona ,codziennie słuchając nowych informacji. Najpierw uchodźcy,potem lawina informacji co ta dzicz wyprawia w Niemczech (jest tylko coraz gorzej,a nowi "uchodźcy" napływają non-stop),teraz Francja... Nie ukrywam,że Niemcy nie są teraz najbezpieczniejszym krajem,a wręcz przeciwnie. Mąż uważa,że przesadzam i panikuję,ale przecież nie wymyśliłam sobie tego wszystkiego. Nie pozwolę założyć sobie szmaty na łeb ani nie wydam córki za mąż ,zanim jeszcze zacznie miesiączkować za jakiegoś napalonego,starego dziada,który ją będzie gwałcił i bił. Polska może i też nie jest w 100% bezpieczna,ale taka znowu bezbronna też nie. Paradoksalnie chroni nas mało atrakcyjny system "socjalowy", czyli prawie żaden :D oraz ta polska zaściankowość. Sama nie wiem..może i wyolbrzymiam wszystko,ale nie podoba mi się to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bez tych ostatnich wydarzen i tak wracam. Jak nie czerwiec_lipiec to w nastepnym roku. Zalezy czy PiS przeforsuje powrot do szkoly 7 latkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam we Francji ale nie myślę o powrocie . w moim mieście się nic nie dzieje. W Każdym krajuvmozexdojsc do zamachów i ISIS o tym wspominali. Pozaxtym Polska wcale nie jest bezpieczną. Nie oszukuje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w Pl na dluzszym urlopie i mam zamiar wyjechac znow za granice po Nowym Roku ale kurcze zaczynam sie bac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam w Emiratach i chyba wrócę bo i tutaj zaczyna sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska tez sie robi niebezpieczna, Dzisiaj samolot z Warszawy do Egiptu podobno mial miec bombe na pokladadzie, Co sie dzieje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa Polska niebezpieczna :D, chyba dla bezowych i innych brudasow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy naprawdę uwazacie że w Polsce nic się stać nie może? Przecież granicę otwarte. Nm o ale widocznie co niektórym się wydaje że teraz problem ma tylko Francja .a szkoda slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszedzie sie moze stac. Ale napewno jest wieksze prawdopodobienstwo ze w UK bedzie cos nie tegez, niz w Polsce. Tylko slepy tego nie dostrzega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę żyć że świadomością że w kraju w którym mieszkam ciz się wydarzy niż wegetowac w PL. Poza tym jedli nawet się coś w PL wydarzy to naprawdę strach się bać , bonpanstwo nie Podola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wegetowac w Polsce? Widac ze masz dwie lewe rece i przeciagi pod kopula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
absolutnie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne . PiS chce zagwarantować 12 zł za godzinę . to właśnie świadczy że ty masz przeciąg w głowie bo to żałosne . wegetacja i beznadzieha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wole miec 12zl w Polsce niz £6.70 na wygnaniu, jak 80% zajcow emigracyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam w najbezpieczniejszej czesci UK a moze i nawet calej Europy, w Irlandii Polnocnej. Tutaj dzien po zamachu we Francji, jeden muzulmanin wpewnej miejscowosci dostal koktail molotowa w okno, takie ostrzezenie dla muslimow, co ich czeka, gdy zaczna sie za bardzo panoszyc w NI. Oczywiscie zaraz byl lament, ze to rasizm, nienawisc, nietolerancja, ze on jest inny, ze matka jest z NI tylko ojciec jest z sudanu. Ma 2 synow, ktorych wychowuje w wierze islamu mimo, ze jego baba, ktora jest stad jest chrzescijanka. Pokazali poprzez atak na niego, ze jak im sie zachce zamachow tutaj, to beda s*******ac przez wode do Anglii bez tratw :D, taki odwet na nich wezma... I tak z tymi bydletami oowinni robic wszyscy mieszkancy Europy, szybko skonczylyby sie zamachy, ryki allah cos tam i inne roszczenia. Tutaj sa grzeczni, bo trzyma sie ich za gardla. Owszem policja im zapewni jakas ochrone, ale oni wiedza ze policja tutaj nie dziala wobec tutejszych bojowek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według ciebie każdy muzułmanin to terrorysta? Nie dziwnego, że musiałaś emigrować skoro zamiast mózgu masz siano. Akurat nadajesz się do wykonywania najprostszych prac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kazdy muzulmanin to terrorysta, ale kazdy muxulmanin traktuje i uwaza kobiete za przedmiot z ktorym moze zrobic co chce i ona ma sie mu podporzadkowac. Juz z tego powodu kazdy muzylmanin to dla mnie bydle, ktore powinno siedxiec tam w tych swoich lepiankach bez dostepu do kobiet i cywilizacji bo i tak tego nie szanuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty masz z mozgu siano przez poprawnie politycznie media. Widac marzy ci sie burka albo broda do pasa i niewolnictwo w ciemnocie sredniowiecznej, albo masz ochote komus obciac glowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pewnie wali jakiś Timor bądź czarnuch, ponieważ żaden Polak nie chciał. Dlatego jest taka tolerancyjna. Widać jaka patolka z PL wyjechała, skoro wegetowali w PL. Banda ukowskich dopomyjcow,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak c**y? burka, hidżab czy kwef dla was i waszych córek?? buhahahah skończyły sie dla was dobre czasy zafundowane wam przez c***owatych białych facetów, niedługo...na smycz - i do garów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do osoby z Irlandii Polnocnej- naprawde myslisz ze pogrozki w strone muzulmanow wystrasza kogos jesli planuje atak? haha to jest cala siatka ludzi ktorzy sa gotowi umrzec w kazdej sekundzie. postraszysz sobie koktajlem jednego a drugi bez skrupolow obetnie glowy setkom I jeszcze sie wysadzi siebie I swoja rodzine... poza tym starszenie muzulmanow nie ma tu sensu bo oni nie maja nic wspolnego z ekstermistami. a co do tematu, tak mysle o przeprowadzce w jakies spokojniejsze miejsce juz od kilku lat. Nie przez ostatnie wydarzenia ale ogolnie mam dosc chaosu wielkiego miasta, mysle ze przed 30tka sie wyprowadzam. ale nie do Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×