Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy warto bawic sie w wolontariaty w uk

Polecane posty

Gość gość

Po to by zdobyc doswiadczenie i referencje? Chodzi mi o prace w handlu/retail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diler
w handlu nie pracuj bo przypał na mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolontariat w handlu to raczej nie, chyba że chcesz żeby to była twoja kariera życiowa. Tylko wolontariat jeśli mówimy o jakiś konkretnych pracach które wymagają przynajmniej skończonych studiów. Po co masz pracować za darmo żeby dostać pracę za najniższą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo do kazdej pracy wymagane jest w uk doswiadczenie i referencje! Nawet do sklepu na 20godzin tygodniowo chca aby podac 2-3 poprzednich pracodawcow, nazwe firmy, dokladne dane kontaktowe managera, powody odejscia, zarobki, obowiazki. Trzeba sie wytlumaczyc z przerw w zatrudnieniu oraz podam 2-3 pracodawcow/managerow do referencji jak np tu http://www.lamandine.co.uk/applyonline.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś hahahhaha macie swoj ukowski raj i astronomiczne wymagania do byle goownianej pracy:D zj/eby angielskie:D w PL w takie goowniane referencje nikt normalny sie nie bawi, masz rece do pracy i chec to pracujesz koniec kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i jest tak napisane w ogłoszeniu ale jak pójdziesz na interview i pokażesz że nie jesteś wystraszonym ciulem to i bez doświadczenia cię przyjmą. Znam kilku ludzi z zerowym doświadczeniem którzy zabłysneli na grupowym interview i od razu dostali stałą pracę. Zarobki nie są super ale oni nie planują tam robić kariery, bo to tylko tymczasowa praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jaki to wolontariat. i po co. Ja kilka lat temu byłam wolontariuszem (2 dni w tygodniu po 3-4 godziny) w galerii sztuki współczesnej, super to wspominam. trwało to w sumie 4 miesiące. I dobrze to wyglądało w CV. przydało mi się w poszukiwaniu pracy lepszej niż właśnie sklep. Koleżanka robila wolontariat w ogrodzie botanicznym, kilka miesięcy, bo kocha rośliny, sprawialo jej to dużą przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoją obecną pracę dostałam przez wolontariat, ale to była konkretną praca i coś z czym wiąże moja cała karierę. Nie słyszałam jeszcze żeby ktoś w handlu robił wolontariat, chyba że w charity shop ale tam to chodzi o coś zupełnie innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No zobaczcie sami, praca w coffee shopie - w formularzu nalezy podac 3 miejsca pracy z dokladnymi danymi, nazwami firm, stanowisk, obowiazkami, powod odejscia, zarobki - wymagaja min 2 osob, ktore dadza satysfakcjonujace referencje (pracodawcy, managerowie) - kazda przerwe w zatrudnieniu trzeba wytlumaczyc http://www.lamandine.co.uk/applyonline.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chciałabym zrobić wolontariat po ukończeniu kursu AAT. Moze ktoś się wypowie czy warto? Koncze wnet ostatni 4 poziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wy nie potraficie referencji sobie ustawić? ja moge dawać referencje każdemu, mam w 5ciu krajach numery i adresy kontaktowe, referencje daje full

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ustawić? Kontaktują się z Twoim poprzednim /poprzednimi pracodawca/pracodawcami i tyle. Co ty tutaj chcesz niby "ustawiać"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt do pracy w coffee shop nie będzie się z waszymi poprzednimi pracodawcami kontaktował. To jest tylko po to żeby ogłoszenie wyglądało po ludzku, chcą odstraszyć tych co robią sobie jaja i leniwych. Jak napiszesz konkretnoe to dostaniesz interview. Jak jesteś bardzo młoda i to twoja pierwsza praca to wiadomo że nie pracowalas wcześniej. To chyba logiczne. Trzeba mieć pozytywne podejście i pewność siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylisz sie, jak aplikowalam do pracy w pewnej sieci pubow na najnizsze stanowisko to wlasnie, ze kontaktowali sie z moimi poprzednimi pracodawcami, a tez myslalam, ze to takiej pracy za najnizsza nie beda tego robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam podobnie. Moja praca w Londynie była kiedyś praca w sklepie (Scribbler) i tam szukają osób z doświadczeniem oraz co najmniej 2 referencjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszędzie sprawdzane są referencje! Do każdej pracy w uk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe nie do każdej. Jak jest gowniana praca to nikt nie będzie się bawił w sprawdzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego nie? Nawet do tej "gownianej pracy" potrzebne są normalne, pracowite osoby, a nie np lenie, złodzieje czy spóźnialscy itd. Wszędzie sprawdzane są referencje, bez wyjątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie są ;) parę lat temu pomyślałam sobie jakieś referencje i jakoś nikt nie sprawdził. I to była praca w Next a nie jakiejś fabryce czy lokalnym sklepiku :D oczywiście nie zależało mi za bardzo na tym żeby ta pracę dostać więc zaryzykowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×