Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy Wy macie po kolei w glowach???

Polecane posty

Gość gość

Widze wyzwiska, wnymiany ktore skladaja sie z przeklenstw, bluzg i inwektyw :( Kim Wy jestescie ludzie? Kto Was wychowal? Rece mi opadaja :O Przykro sie to wszystko czyta :O :( Jestem emigrantka z wyboru. W Polsce (jako ateista) nie czulam sie dobrze. Ale jestem Polka :) Lubie Polska spontanicznosc, humor, pracowitosc i ogolne rozgarniecie zyciowe :) Bardzo lubie kraj w ktorym mieszkam, skonczylam studia (w innym kraju i jezyku), nie jestem moze bogata ale jest mi calkiem niezle. Z checia porozmawialabym z innymi emigrantami ale to forum troche mnie przeraza... Juz widze te komentarze :O Skad tyle nienawisci i zolci? :O :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz znajomych na kafeterii? Really?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj nie szukaj znajomych. Jest mnóstwo Polaków którzy tak jak ty skończyli studia za granicą i nie są zgorzkniali, uwierz mi :) Tutaj większość to frustraci (zwłaszcza faceci którzy tu przebywają).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My w pl mamy kulture, a te wyzwiska to pisza nieudacznicy z uk co im nie wyszło w pl:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo tacy jak ty : nieudacznicy którym nie wyszło w PL, potem w UK a potem znów w PL :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Kultura " w UK - bycie białym Murzynem za minumum wage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jemu wyszlo, zarobkl i wrocil wiele razy tu mowil, byl w uk team liderem a to kasa co 98% polaczkow nie osiagnie. Bo sa osrusami na wygnaniu do zmywania garow angolom:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez wyjechalam z kraju i mieszkam bardzo, bardzo daleko. Mam tutaj tylko jedna znajoma Polke, ktora ma 60 lat i traktuje mnie jak dziecko, ciagle poucza... Ja mam 36 lat. Dlatego nie lubie sie z nia spotykac. Brakuje mi jednak moich rodakow i tez jestem dumna z tego, ze jestem z Polski, kocham moj kraj, nasza kulture, kuchnie i jeszcze duzo innych rzeczy. Kilka tygodni temu zaczelam zagladac tutaj i tez myslalam, ze pogadam sobie z ciekawymi ludzmi, ale nic z tego. Tutaj to chyba najwiecej ludzi pisze ze wsi, malych wiosek i nie wiem skad jeszcze. Z reguly sa to tez nawiedzeni katole o prawicowych pogladach. A i jeszcze caly wysyp mamusiek. Miliony tematow o dzidzusiach, ciazach, zachodzeniu w ciaze, karmieniu, przewijaniu, rodzeniu... Nie moje klimaty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anglicy was poniżają, maja was za sieroty, cyganów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 z 3
trudno o spokojnych i fajnych znajomych, szkoda. Jeśli ktoś z was chce popisać dajcie namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Ty daj do siebie namiary i napisz tez jakich znajomych szukasz, jakie masz pogladay, bo po co tracic czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko uważaj komu podajesz namiary bo tutaj jest mnóstwo dziwnych, samotnych i zdesperowanych facetów. Mówię serio. Ja osobiście bym nie szukała nikogo na kafe. Wejdź na inne nie anonimowe forum dla Polaków w UK a najbardziej polecam MeetUp gdzie Polonia ma fajne grupy i co jakiś czas spotykaja się na kawę, wypady poza miasto, teatr itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz o wyzwiskach itp a sama piszesz że pewnie tu ludzie ze wsi piszą i katolicy? Wieś to stan umysłu a zacofanie objawia się także u mieszczuchow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc Wam, Tu autorka tematu. Az mi sie przyjemnie zrobilo ze ktos napisal normalnie bo wlasnie takich ludzi szukam, o podobnych doswiadczeniach i przekonaniach. Jak pisalam, jestem ateistka aczkolwiek nie fanatyczna :) Po prostu nie wiem. Kto wie na 100%? Nie szukam faceta, znajomych tez mam, to nie problem. Brakuje mi powiedzmy takiej "wykszalconej, liberalnej Polskosci" choc mysle ze brzmi to beznadziejnie snobistycznie :O :( Nie umiem sie odpowiednio wyrazic :( Byloby fajnie porozmawiac o naszych doswiadczeniach z innymi kulturami i o tym jak to kszaltuje nasze charaktery i zycie. Ogolnie jest mi bardxo dobrze alezawsze jednak czuje sie troche inna. Tez tak macie? Czy raczej nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm. Ja np nie czuję się inna bo mam w pracy ludzi którzy tak jak ja są wykształceni, też są ateistami i mają podobne poglądy jak ja. Nie znam żadnych Polaków bo nie ma ich w mojej branży ale pracują bo u nas w sklepach i restauracjach i po prostu nie dogadujemy się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sklepach i restauracjach pracuje gorszy sort ludzi, tylko parac biurowa zapewnia szacunek i powazanie a taką mam w pl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto normalny jedzie do UK robic za pol darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety to juz nie jest forum na ktorym mozna sobie normalnie porozmawiac. Kiedys bylo ale od kiedy pojawilo sie tu kilku idiotow normalni ludzie opuscili to forum bo kto chce czytac te wyzwiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy można było tu porozmawiać? 5 lat temu szalał tu Prezes Wertyp i jakiś debil zeta (który pisał takie same głupoty jak ten osioł który spamuje). Chyba 12 lat temu jak w UK nie bylo jeszcze tej całej choloty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W uk zawsze była i bedzie hołota ktorej nie wyszło w PL:D Gnij w uk dziunio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 l temu kiedy wyjeżdżałam uzyskałam tu sporo przydatnych informacji, o zyciu, o studiach ktore tu podjelam. Kilku idiotow (i brak moderacji) rozwaliło to forum bo kto o zdrowych zmyslach chcialaby czytac takie wyzwiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Było sie uczyc w pl oślico.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL ma dobrze tylko złodziej i ksiądz dobrodziej, taki system. Uczenie się nic w PL nie daje bo dobra praca tylko po znajomości i nie ważne dyplomy. Są bezrobotni z doktoratami i magistrami, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie anonimowość i brak moderacji pokazuje jacy naprawdę są ludzie (w PL też, bo przecież inne działy tego forum są dla Polaków w PL).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczenie się nic w PL nie daje X Tak sobie tlumacz garomyju z uk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Było sie uczyc w pl oślico." Słuchaj wulgarny człowieku, w Pl skończyłam studia (z wynikiem bardzo dobrym, podobnie jak w UK) jednak w przeciwieństwie do studiow w UK studia w Polsce mi nic nie dały. Ale cos mi mowi ze ty o dobrym wykształceniu masz niewielkie pojęcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Microzeta siedzi teraz na f23 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic ci nie daly bo jestes zerem i powsinogą. Milionom Polakow daly i zyja dobrze. Gnij w uk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milionom Polaków może dały ale nie tobie. Spełniony czlowiek nie siedzi na forach i wyzywa innych. Nie przyszło ci do głowy ze minimalna krajowa, śmieciowe umowy oraz jałmużna w postaci 500+ to nie dla wszystkich jest szczytem marzeń :o O tym właśnie mówię autorko. Nie ważne o czym jest temat, zawsze sprowadza sie do tego samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie nie jest wcale tak kolorowo w PL skoro siedzą tu i wyzywają...Ból tyłka i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×