Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość W wielu europejskich krajach.

Dlaczego indyjczycy sa tacy glosni, falszywi i brudni ..........

Polecane posty

Gość W wielu europejskich krajach.

Nie uzywaja papieru toaletowego, podmywaja sie -albo i nie- potem uzywajac reki, ktora potem, bez umycia, przygotowuja posilek i jedza ryz. Nie uzywaja szztuccow. Ciagle sluchaja swych bolllywoodow i zdziwieni, ze ja nie znam tych ich 'gwiazd', ktorych oni traktuja jak bohaterow narodowych. Indyjki usluguja indyjczykow,ktorzy czekaja jak krolowie. Faceci nigdy nie puszcza kobiety przodem. Bekaja, pierdza, ot tak, publicznie, przy wszystkich. Zachowuja sie jakby do nich nalezal swiat. NArzekaja na maksa na wszystko choc przeciez to oni,tu, w Europie sa migrantami,goscmi. Kalecza angielski,ze trudno ich zrozumiec i ze az razi, pisza np "u luk gud", "gud nite" zamiast "you look good", "good night", mowia polslowkami zamiast pelnym zdaniem. Halasuja,wrecz krzycza do siebie,gwizdza, sa zupelnie nietaktowni,.. Tyle roznych ludzi z wielu krajow poznalam a ta nacja jak dla mnie najgorsza. Totalnie nie trawie ich kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredka bambino
indyjczycy?? A co to za narod?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o zesz w morde.........
Indyjczycy??? Masz na mysli indyki?? bo takiej nacji nie znam, i chyba takiej w ogole nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W wielu europejskich krajach.
hindusi juz nie czepiajcie sie , przejdzmy do tematu. wszyscy wiedza, o kogo mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W wielu europejskich krajach.
chca nie chcac jestem na nich skazana bo mieszkaja na tym samym pietrze w akademiku ze mna. nikt nie podejmie tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o zesz w morde.........
oni kalecza angielski, a ty rodowita polka, polski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W wielu europejskich krajach.
ale zescie malostkowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kur............
kurwa, i ty studiujesz????? w dziesiejszych czasach juz kazdy pacan moze studiowac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W wielu europejskich krajach.
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W wielu europejskich krajach.
po co daliscie moj topic na glowna?nudzi wam sie,pomarancze,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W wielu europejskich krajach.
nigdy nie wiecie,kto siedzi po drugiej stronie monitora, nie oceniajcie tak od razu w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz sie dziewczyny nie czepiajcie! '1. Hindus (pisane z wielkiej litery) to mieszkaniec Indii,inaczej: Indus lub Indyjczyk (ta ostatnia nazwa jest promowana przez polskie środowiska orientalistyczne). Odpowiednie formy żeńskie to: Hinduska, Induska i Indyjka. Zobacz też: indolog.'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W wielu europejskich krajach
Tak stidjuje takie to dziwne?????? Dla tego wiem jacy sa chindusi bo mam ich w akademiku. Sa najgorsi ze fszystkich. Nawet kenijczykowie, Mongoli i czarnogurowie sie lepiej zachowujom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentaI cut
skoro Hindus to i Hindie. :P nie czepiajcie się tak gamonie cholerne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milord Waligruch
skoro indie to indianie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milord Waligruch
dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indyki I like!
A ja lubię indyki pieczone, w sosie, z grilowanymi warzywami. A wy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podpowiem wam
Mówi się Indus, Induska. To jest ogólnie przyjęta nazwa i ta właśnie nazwa jest najpoprawniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;kiu
Przynajmniej nie łysieją w wieku 20-30 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W wielu europejskich krajach.
dzieki kalafior ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indusi tacy po prostu sa - taka u nich kultura i tyle. Tak samo zydzi i Iranczycy lubia mowic glosno i duzo z wymachiwaniem rak. Tak samo wiekszosc (nie wszyscy, zeby nie bylo!) Polakow jest znana z zamilowania do wodki i slowa "kurwa", tak jak Anglicy sa flegmatyczni a Wlosi zdradzaja na prawo i lewo. Moze trafilas na jakichs szczegolnie niewychowanych i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mieszkam z Indusami. Pod moim pokojem mają kuchnię. Czasem mnie ch.j strzela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madeleine76
indyjczycy - no az sie posmarkalam ze smiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z autorem tematu - Hindusi sa obrzydliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hindusow nie znam. Ale znam wielu Arabów, którzy też naszym zdaniem są brudasami bo mają ciemniejszy kolor skóry. Tymczasem nigdy nie czułam id nich potu i bywałam w ich domach, po każdym sraniu mają wężyk i podmywaja d**e, nie tak jak Polacy, którzy często kapia się tylko co sobotę. Gud nite - to w klasie anglojęzycznej w liceum też uczono mnie ze np takim slangiem mówią Amerykanie, tak jak u nas "narka" :) A Ty naucz się j, polskiego zanim zaczniesz zakładać takie tematy bo twoja niewiedzajest porażająca - tak hak kiedyś w towarzystwie walnął ktoś, że językiem meksykańskim ktoś mówił :D no porażka :D twa głupota mnie poraża i myślę, że brak wiedzy kulturowej również. Byłaś kiedyś za granicą? ( pisze się osobno, nie tak jak większość pisze razem) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czerwona Wiewiórka a gdzie ty zauważyłas, że Żydzi są wrzaskliwi? Pewnie nie wiesz nawet ile osób w twoim otoczeniu jest takiego pochodzenia :D Pamiętajcie o jednym- uogolnuanie, że jakaś narodowość jest taka czy siaka odbija się czkawką- bo przez takich ludzi jak wy, co poznają dwie osoby i myślą, że wszyscy są tacy, to o Polakach właśnie myślą na przykład w krajach skandynawskich, że jesteśmy pijusami i bandytami- bo tam w większości taki światek jeździ i oni też myślą, że my wszyscy tacy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×